Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, erika napisał:

Dzień  dobry ,zapraszam na :kawa:Miłego dnia wszystkim życzę 

Witam porannie też i z kawką :kawa:eriki ,,,pyszna była ,,mała czarna,,,jakos powoli się dokopuje tutaj,,ale erika wczoraj nie dało rady odsłuchac Twoich Amorow -odsłucham jak będe w lepszym internecie,,,i teraz wiecie ile trzeba mieć cierpliwości? aby jakaś strona sie wogole otworzyła? ale daj boże coś się otwiera,,nie dośc ,że juz prawie nie mam okna na świat to jeszcze uslyszałam ,ze mam wszystkie okna pozamykać -pogieło mądralę równo,wszystkie okna pozamykac i mnie w piwnice wsadzić abym za dużo nie wyczytala i nie zobaczyła i nawet świeżego powietrza nie poczuła,,,w jakim on swiecie żyje -wiem!! w swiecie smrodkowym,,,hahahhaha  trafił nie na taką co mu się podporządkuje ,,

ale jak już jestem to muszę jeszcze cos dodac dla naszych chłopczyków-np. :burger: na sniadanie,,,

miłego poniedziałku,,,już 25 lipiec,,-fajnie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blondi napisał:

Witam porannie też i z kawką :kawa:eriki ,,,pyszna była ,,mała czarna,,,jakos powoli się dokopuje tutaj,,ale erika wczoraj nie dało rady odsłuchac Twoich Amorow -odsłucham jak będe w lepszym internecie,,,i teraz wiecie ile trzeba mieć cierpliwości? aby jakaś strona sie wogole otworzyła? ale daj boże coś się otwiera,,nie dośc ,że juz prawie nie mam okna na świat to jeszcze uslyszałam ,ze mam wszystkie okna pozamykać -pogieło mądralę równo,wszystkie okna pozamykac i mnie w piwnice wsadzić abym za dużo nie wyczytala i nie zobaczyła i nawet świeżego powietrza nie poczuła,,,w jakim on swiecie żyje -wiem!! w swiecie smrodkowym,,,hahahhaha  trafił nie na taką co mu się podporządkuje ,,

ale jak już jestem to muszę jeszcze cos dodac dla naszych chłopczyków-np. :burger: na sniadanie,,,

miłego poniedziałku,,,już 25 lipiec,,-fajnie ,,,

@blondi znam ten ból !jak przyjechałam  tu pierwszy raz to tez mi dali stika :( tylko było  tydzień fajnie , u Ciebie i tak długo !walczylam i wywalczylam:)  teraz mam normalny internet :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ,a mój dziadunio zrobił córce aferę jak go poinformowała ,że za mesiąc wyjeżdżam ,on sobie umyślał ,że ja u niego zostanę na zawsze .Kurde na początku twierdził że nikogo nie potrzebuje.

miłego dnia 

Spoiler

aaa

Spoiler
Spoiler

 

 

 

Spoiler
Spoiler
Spoiler

 

 

 

 

Edytowane przez Doti
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i brawo erika,tak powinni robić wszyscy opiekunowie,w zasadzie to rola Agencji  a nie opiekunów by walczyć o swoje ,ale cóż archaiczne poglądy działają do dzisiaj  u rodzin PDP i u Agencji ,że opiekun jest od pilnowania 24 godziny PDP a nie od siedzenia na komputerze,bo z tą opinią się już spotkałem.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Doti napisał:

Dzień dobry ,a mój dziadunio zrobił córce aferę jak go poinformowała ,że za mesiąc wyjeżdżam ,on sobie umyślał ,że ja u niego zostanę na zawsze .Kurde na początku twierdził że nikogo nie potrzebuje.

miłego dnia 

  Pokaż ukrytą zawartość

aaa

  Pokaż ukrytą zawartość
  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość
  Pokaż ukrytą zawartość
  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

 

Witaj @Doti :) Ja swojej PDP mówię wszystko na "ostatnią chwilę"  .. Tak jest dla mnie lepiej i dla PDP .Pozdrawiam

Godzinę temu, adamos1 napisał:

i brawo erika,tak powinni robić wszyscy opiekunowie,w zasadzie to rola Agencji  a nie opiekunów by walczyć o swoje ,ale cóż archaiczne poglądy działają do dzisiaj  u rodzin PDP i u Agencji ,że opiekun jest od pilnowania 24 godziny PDP a nie od siedzenia na komputerze,bo z tą opinią się już spotkałem.Pozdrawiam.

Witam:) Adaś ale w moim przypadku Agencja informowała ,że jest Internet.Jak przyjechałam to po tygodniu zorientowałam się co za badziewie mi wciskają! Miałam kiedyś w Luxemburg też stika ,ale był super internet! bez ograniczeń.A więc teraz mamy my opiekunowie problem:( jaki internet serwuje nam Rodzina? 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barrakuda
O 23.07.2016 at 06:54, adamos1 napisał:

ha ha już dodaje ,taki zestaw mi pasuje---wszystkiego......wszystkim-Pa.

ja polecam Amazonie ,lub bezkresne połacie Australii ,obecnie nie ma juz  bezpiecznych zakątków,no cóż  tak madry okazał się człowiek.Miłego dnia.

Moze nie Amazonia , chociaz wg  znanej podrozniczki B.Pawlikowskiej jest tam interesujaco ale Niemcy obecnie sami sie juz boja bo niestety na Monachium sie nie skonczylo. Wczoraj w Reutlingen atak maczeta, zginela Polka a dzis od rana zamach -eksplozja w Ansbach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barrakuda
29 minut temu, Gość Barrakuda napisał:

Moze nie Amazonia , chociaz wg  znanej podrozniczki B.Pawlikowskiej jest tam interesujaco ale Niemcy obecnie sami sie juz boja bo niestety na Monachium sie nie skonczylo. Wczoraj w Reutlingen atak maczeta, zginela Polka a dzis od rana zamach -eksplozja w Ansbach.

Dziwne , ze wczoraj w Monachium ludzie nic  nie wiedzieli o Reutlingen , dowiedzieli sie od dziennikarzy , nawet dzisiejszy Bild nic nie pisze a tu znowu tragedia. Pokzywali w tv jak Niemcom juz puszczaja nerwy i pod centrum w Monachium krzyyczeli do muzulmanow -wynocha stad! Tamci tez nie byli dluzni i musiala interweniowac policja. Polacy mieszkajacy w tych miastach i Niemcy tez mowia , ze po tej serii atakow boja sie o siebie i dzieci . Ale dzis strasze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, adamos1 napisał:

takie życie opiekuna a przynajmniej na noc chyba masz otwarte? tak myślę.a za tą małą czarną tesknie ale w innej postaci ha ha,ale póki co trzeba zadowolić sie w tej postaci.Miłego dnia -pozdrawiam,Adam.:kawa:

głodnemu się marzy mała czarna! wszyscy za czymś tęsknimi ,ja nawet tęsknię za romantycznym spacerem -tak mało chcę,,,tak mało mi potrzeba do szczęscia,,,gdzie jest mój @Łukasz -on na pewno coś wymyśli dla mnie,,,,

3 godziny temu, erika napisał:

A ja dzisiaj mam wolne i w środę również -tagesplege Hurra ! 

erika już lepiej nie można mieć -szczęsciara,,,

5 godzin temu, Doti napisał:

Dzień dobry ,a mój dziadunio zrobił córce aferę jak go poinformowała ,że za mesiąc wyjeżdżam ,on sobie umyślał ,że ja u niego zostanę na zawsze .Kurde na początku twierdził że nikogo nie potrzebuje.

miłego dnia 

  Pokaż ukrytą zawartość

aaa

  Pokaż ukrytą zawartość
  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość
  Pokaż ukrytą zawartość
  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

 

Doti -jasne ,że za szybko ta córka klepie ,dziadka tylko stresuje ,uspokuj dziadka i nic nie mówić i na koniec jak co powiedziec ,jak erika pisze ,,,mój mądrala od rana klepie do babci ,że ja już też wyjezdzam i będzie nowa ,,on się nie może doczekać tresury nowej opiekunki,,,mnie może ma już dośc ,,ale mnie lubi,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

głodnemu się marzy mała czarna! wszyscy za czymś tęsknimi ,ja nawet tęsknię za romantycznym spacerem -tak mało chcę,,,tak mało mi potrzeba do szczęscia,,,gdzie jest mój @Łukasz -on na pewno coś wymyśli dla mnie,,,,

erika już lepiej nie można mieć -szczęsciara,,,

Tak @Blondi są plusy i minusy naszej pracy.W tygodniu tez mam 2 godz. wolnego:) nikt mnie nie kontroluje:) a nawet jak rodzinka wpadnie niespodziewanie , to wszystko gra:) ..mam super rodzinkę:) już kiedyś wspominałam. Doskonale mnie rozumięją ,że muszę odpocząć od PDP .Wiesz a nawet czasem pytają ,czy dzisiaj wychodziłam?  to jest prawie "rozkaz" !!Po prostu dbają o mnie:serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Blondi napisał:

 

6 godzin temu, adamos1 napisał:

takie życie opiekuna a przynajmniej na noc chyba masz otwarte? tak myślę.a za tą małą czarną tesknie ale w innej postaci ha ha,ale póki co trzeba zadowolić sie w tej postaci.Miłego dnia -pozdrawiam,Adam.:kawa:

głodnemu się marzy mała czarna! wszyscy za czymś tęsknimi ,ja nawet tęsknię za romantycznym spacerem -tak mało chcę,,,tak mało mi potrzeba do szczęscia,,,gdzie jest mój @Łukasz -on na pewno coś wymyśli dla mnie,,,,

 

@blondii ty lepiej fruń do @Łukasza ,bo jeszcze się nam rozchorujesz:płacz: i co wtedy ? kto o nas będzie dbał??

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty jak wycieczki z rodziną,,,wiem ,że przy dzieciach i mężu to na nic czasu nie ma,,,wiem wiem,,,buziak

2 minuty temu, erika napisał:

@blondii ty lepiej fruń do @Łukasza ,bo jeszcze się nam rozchorujesz:płacz: i co wtedy ? kto o nas będzie dbał??

Chyba się @Łukasz przestraszył,,,już mi tu chorób nie wciskaj ,,,nie mogę być chora,,,,hahahha

ja mam dużo cierpliwości i poczekam spokojnie ,,może pobiegł do ciastkarni dla mnie po pączka???ale mi się marzy ,co? a może po arbuza??? a może po loda??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Łukasz napisał:

Witam po południu ,podaję kawę i lody,a Blondyneczce paterę z owocami z targu. Maliny,ostrężyny,banany,wingronka.Tak tu jadam,haha,dziadki uwielbiają owoce,polane jogurtem.

No Łukaszku postarałeś się -jesteś słodki !! kocham owoce a jeszcze takie świeże z targu-pycha,,,takie soczyste i rześkie,,słodkie i kwaśne ,,,ja może bez jogurtu,,,chodz ? lubię też,,

mam coś też dla Ciebie

kubek-z-imieniem-mocny-lukasz-prezent-dla-lukasza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham Was wariaty moje cudne wszytskie :) nawet jak nie mam czasu czegos napisac to i tak musze zajrzec, czy jestescie :) buziaki dla Was wszytskich.... dzis nie wychodzimy nigdzie, nie da sie...nie dosc, ze skwar, to czekam i czekam od rana na Pflegedienst... ma zrobic opatrunki na nogach... co drugi dzien przychodza... najpierw byli miedzy 8-9... teraz i nawet po 16-nastej... wkurzona jestem bo sie nigdzie nie rusze... siedze i czekam... dzis juz powiedzialam, ze jestem do srody, ale nast razem to przed przyjsciem prosze zadzwonic, bo ja nawet ze smieciami nie moge pojsc, ani po poczte, o sklepie juz nie wspomne.... no do czego to podobne...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Blondi,,nie mam pomysłu,co zrobić z tęsknotami,haha.Pozostają marzenia ,póki co,ale mam cichą nadzieję,że ten romantyczny spacer kiedyś odbędziemy,buźka

Mam pomysł -zrobimy randkę w ciemno,,,ty sobie pomarzysz i ja sobie pomarzę i jeszcze przy nas całe forum sobie po marzy  o tym cudownym  romantycznym  spacerze i wszyscy będziemy jak jeden mieli nadzieję ,że jeszcze taki spacer nam sie trafi ,, jesteś taki romantyczny też?a no tak ,zapomnialam -jesteś ,jestes !!!!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łukasz napisał:

Blondi,,nie mam pomysłu,co zrobić z tęsknotami,haha.Pozostają marzenia ,póki co,ale mam cichą nadzieję,że ten romantyczny spacer kiedyś odbędziemy,buźka

no i pracować nie mogłam!!! po głowie mi chodził ten spacer i ta buzka!!!

a patera z owocami dojechała ,,,wszystko było -oprócz malin,,,tak zajadając się tymi owocami tak sobie myślałam ,są takie samaczne bo to od Łukaszka,,,,, gdzie ja będe miała lepiej-prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...