Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozrywkowy dzień dzisiaj. Niedawno Kasieńka oświadczyła że jedzie i wróci jutro jak otworzą sklep. Musiałam wytargać rower i jechać z nią. Spotkałyśmy jej syna, wielkie oczy zrobił jak zobaczył rower z koszykiem i czterema torebkami. Na dodatek dowiedział się że wracamy jutro. :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...Niby nic, ale poczulam sie na cenzurowanym.

Na ostatniej wizycie wstawiono mi do lodowki wino, a dzisiaj  sprawdzono, czy butelka otwarta i z usmiechem zapytano:" Nie otworzylas?"

Dobrze, ze nie znam niemieckiego, bo kurka dalabym popalic burakom az by sie kurzylo.

Jak juz sprawdzaja, to lepiej zebym nie widziala...

Buraki beda burakami i juz.

Niespecjalnie mnie obchodzi co o mnie mysla, ale tego typu zagrywki podnosza mi cisnienie.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

@hawana...a trzeba było po wietnamsku wiązankę puścić ...niech se buraki nie myślą 

Dobry pomysl, ale co to ja swinka wietnamska jestem, zebym po ichniemu puszczala...wiazanke?

Chociaz...moglam pokwiczec dziadom, ale by patrzyli:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witajcie, przepraszamy za przerwy. Są one spowodowane ostatnią aktualizacją. Pracujemy nad zoptymalizowaniem skryptu i wyeliminowaniem tym podobnych przypadków w przyszłości. Obecnie strona jest monitorowana przez całą dobę, co wykluczy takie długie przestoje jak wczoraj.

Pozdrawiamy!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Moderator napisał:

Witajcie, przepraszamy za przerwy. Są one spowodowane ostatnią aktualizacją. Pracujemy nad zoptymalizowaniem skryptu i wyeliminowaniem tym podobnych przypadków w przyszłości. Obecnie strona jest monitorowana przez całą dobę, co wykluczy takie długie przestoje jak wczoraj.

Pozdrawiamy!

A juz myslalam, ze to przez ciasteczka. W tym wypiekowym watku:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...