Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, lucyna.beata napisał:

szacun,,ale sama zgadlas czy znalazlas opis foty?

Mam w domu sporo ksiązek o Wrocławiu bo ja rodowita wrocłąwianka jestem i chyba mam nawet  reprodukcję tego zdjęcia.Na pierwszym planie jest zdaje się cukiernia jakaś o ile pamiętam ,wesołe miasteczko i różne stoiska promujące wystawę.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Mam w domu sporo ksiązek o Wrocławiu bo ja rodowita wrocłąwianka jestem i chyba mam nawet  reprodukcję tego zdjęcia.Na pierwszym planie jest zdaje się cukiernia jakaś o ile pamiętam ,wesołe miasteczko i różne stoiska promujące wystawę.

zdjatko ma charakter..lubie takei foty

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lucyna.beata napisał:

no...pieknie napisane...

w sumie kazdy z nas chce tego samego..rownowagi, zadnych zobowiazan zera na koncie a nawet may plusik, wolny leb ze nia oplaty nie starczy itd..jedni pra do przodu lapia wiatr we wlosy i ucza sie miec marzenia...inni stoja w kolejce po lepsze bo moze w koncu bedzie ich kolej a jeszcze inni...stoja na koncu i...boja sie zorbic krok naprzod...kazdy z nas jest inny i kazdy ma swoj bagaz doswiadczen...dla jednych to motywacja dla inny balast nie do obejscia..

czyli jak napislas waga , rozwaazanie...ale najwazniejsze...miec swiadomosc ze nie jest sie byle kim..

ja ubieram codziennie rozowe okulary...i jest mi zdeydowanie lepiej...ale zanim poczuje wiatr na twarzy...jeszcze troche minie....ustalilam swoje priorytety i jak narazie malenkimi kroczkami ode naprzod czego zycze wszystkim korzy miewaj rozterki...do przodu

No jestem też mniej więcej na tym etapie... :cmok: może z tymi różowymi okularkami mam trochę inaczej... :cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj ludziska !

Dopiero teraz mam chwilę wytchnienia od zmienniczki.....jutro bladym świtem jedzie do domu a więc od jutra zaczynam normalną egzystencję po złej stronie mocy.....dobra dziewczyna ale tak szybka, ze ja nie nadanżam...:d, za szybko wszystko robi, za szybko mówi i za szybko śpi.....noż....qźwa taki egzemplarz, ze w glowie sie nie miesci.....:grzmotnąć:

Jechałam 19 godzin tym Sinbadem i nawet się trochę przespałam w nocy ale teraz czuje zmęczenie....chyba pójdę w bety.....pogoda piękna i oby jak najdłużej się taka utrzymała.

Miłego wieczoru.:cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo jestem nie często narazie ale jestem,,,jeszcze w Pl,,jutro wyjeżdzam do De,,spakowana tak ,ze dusiłam te walizy aby się zamknęły,,ale jest ok! jadę do słodziaka,,a potem urlopowanie ciąg dalszy,,czemu? bo za bardzo za nim tęsknię,,za bardzo jest dobrym czlowiekiem dla mnie,,i już wiem jedno,,że praca nie jest ważna a ważne w tej chwili  dla mnie jest moje życie, a ,kasa ? kasa,,,jak nie będe jej miec to szybko pomysle o kole ratunkowym i do roboty,,,ale myślę ,że będzie dobrze ,,wszystko mi zapewni jak do tej pory,,,,,,ot się porobiło ,,Blondi nie pracuje bo jej facet wszystko zrobi aby była z nim i z nim sie urlopowała,,, a ja na takie paradowanka to przeciez się nadaję,,pokazy :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, awe59 napisał:

Ahoj ludziska !

Dopiero teraz mam chwilę wytchnienia od zmienniczki.....jutro bladym świtem jedzie do domu a więc od jutra zaczynam normalną egzystencję po złej stronie mocy.....dobra dziewczyna ale tak szybka, ze ja nie nadanżam...:d, za szybko wszystko robi, za szybko mówi i za szybko śpi.....noż....qźwa taki egzemplarz, ze w glowie sie nie miesci.....:grzmotnąć:

Jechałam 19 godzin tym Sinbadem i nawet się trochę przespałam w nocy ale teraz czuje zmęczenie....chyba pójdę w bety.....pogoda piękna i oby jak najdłużej się taka utrzymała.

Miłego wieczoru.:cmok:

I Ty będziesz tak szybka jak automacik ,,zobaczysz,,tydzień i potem już wszystko opanujesz,,dasz radę,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Blondi napisał:

Hallo jestem nie często narazie ale jestem,,,jeszcze w Pl,,jutro wyjeżdzam do De,,spakowana tak ,ze dusiłam te walizy aby się zamknęły,,ale jest ok! jadę do słodziaka,,a potem urlopowanie ciąg dalszy,,czemu? bo za bardzo za nim tęsknię,,za bardzo jest dobrym czlowiekiem dla mnie,,i już wiem jedno,,że praca nie jest ważna a ważne w tej chwili  dla mnie jest moje życie, a ,kasa ? kasa,,,jak nie będe jej miec to szybko pomysle o kole ratunkowym i do roboty,,,ale myślę ,że będzie dobrze ,,wszystko mi zapewni jak do tej pory,,,,,,ot się porobiło ,,Blondi nie pracuje bo jej facet wszystko zrobi aby była z nim i z nim sie urlopowała,,, a ja na takie paradowanka to przeciez się nadaję,,pokazy :oklaski:

Super masz :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Super masz :oklaski:

I to Niemiec,,dziennikarz,,mądry człowiek  ale za dużo pepla,,za dużo nadaje,,za bardzo lubi rozmawiac ,,ale ja mu tego nie zabraniam,,bo to jego nawyk,,,dobrze ,że mi nie truje ,,bo bym go nie zrozumiała,a z innymi niech nadaje,,mam dobrze i wiem o tym i to szanuję i będę szanowac ,,bo nikt inny mi takich luksusów nie zapewni,,,nikt !!! dlatego go tak kocham:serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

I to Niemiec,,dziennikarz,,mądry człowiek  ale za dużo pepla,,za dużo nadaje,,za bardzo lubi rozmawiac ,,ale ja mu tego nie zabraniam,,bo to jego nawyk,,,dobrze ,że mi nie truje ,,bo bym go nie zrozumiała,a z innymi niech nadaje,,mam dobrze i wiem o tym i to szanuję i będę szanowac ,,bo nikt inny mi takich luksusów nie zapewni,,,nikt !!! dlatego go tak kocham:serce:

Tylko gada ?....Może już nie może biedaczek .....inaczej . Takie spaczenie zawodowe ...jakby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MeryKy napisał:

Jedną odpowiedź już gdzieś mi wcięło. Chyba się nie zapisała?

Basiu mam jedzenie bardzo ograniczone. Zdarzają się dni, że do syta pojem. Jest lepiej niż na początku. 

Jakoś daję radę :d

Jedyne czego mam pod dostatkiem to makarony. Może trafi się nawet jakiś z tamtego wieku? 

 

 

20180417_091123.jpg

O matulu, takich staroci to ja jeszcze w kuchni nie widziałam.

Wynika to ze skąpstwa czy biedy? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...