Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry z samego rana :haha:. Dziś wyjątkowo wcześnie budzik zadzwonił,choć pokazywał 8-ą . Odwiozłam mojego kochanego pasożytka na autobus do "stolycy",a sama biegiem do lapka i oto jestem .:oklaski:.

Jadąc przez miasto po raz pierwszy od pięciu lat w niedzielę palmową ,zauważyłam tylko kilka babć z palemkami,choć moje miasto raczej z tych katolickich. Najwyrażniej zmiany panie,zmiany,a ja znowu coś przegapiłam...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Dzień dobry z samego rana :haha:. Dziś wyjątkowo wcześnie budzik zadzwonił,choć pokazywał 8-ą . Odwiozłam mojego kochanego pasożytka na autobus do "stolycy",a sama biegiem do lapka i oto jestem .:oklaski:.

Jadąc przez miasto po raz pierwszy od pięciu lat w niedzielę palmową ,zauważyłam tylko kilka babć z palemkami,choć moje miasto raczej z tych katolickich. Najwyrażniej zmiany panie,zmiany,a ja znowu coś przegapiłam...

Ostatni raz tak późno się meldujesz :ostrzegam: Ale wybaczone ci jest....toć niedziela palmowa :haha: Chociaż palmą można oberwać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ostatni raz tak późno się meldujesz :ostrzegam: Ale wybaczone ci jest....toć niedziela palmowa :haha: Chociaż palmą można oberwać :szydera:

Od jutra jak na opiekunkę na końcówce urlopu przystało punkt 8-a odliczę,choć jeszcze z doskoku będę.:dobrze:

Zapomniałam dopisać,że teraz próbuę zaległości forumowe nadrobić,no tak się rozpisałyście,że kuńca nie widć...:haha:

 

Edytowane przez ivanilia40
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, violka napisał:

Spanie nago dobrze wpływa na duszę i ciało :p

Tak, zgadzam się pod jednym warunkiem: że wscześniej ktoś rozpali ognisko pod łóżkiem, albo...., albo....krew się wespół z mężulkiem poburzy :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Od jutra jak na opiekunkę na końcówce urlopu przystało punkt 8-a odliczę,choć jeszcze z doskoku będę.:dobrze:

Zapomniałam dopisać,że teraz próbuę zaległości forumowe nadrobić,no tak się rozpisałyście,że kuńca nie widć...

 

Ivka, jaki Ty masz cudny avatarek. No wprost zachwycilam sie:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Tak, zgadzam się pod jednym warunkiem: że wscześniej ktoś rozpali ognisko pod łóżkiem, albo...., albo....krew się wespół z mężulkiem poburzy :haha:

Nago najlepiej śpi się samej,bo ten obok często kądrą wachluje i zimno wpuszcza .:$

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Ona jest tak wyjątkowa,że drugiej takiej na całym świecie nie ma,dlatego fioletowa z niej mysz...:d

To wiele wytłumaczyło :cool:.Teraz dopiero mnie oświeciło dlaczego i ja dwie lewe ręce mam :szydera:. Też jestem wyjątkowa :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.02.2018 at 11:46, violka napisał:

Nawet mi na myśl nie przeszło , ze chciałaś kogoś obrazić . Miałam już różne demencyjne babcie , teraz też . Na  podstawie moich obserwacji wiem że są nadal bystre i logicznie myślą , tylko przez ich zaburzoną pamięć można to mylnie interpretować . Moja obecna Pdp jest dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem , ponieważ ona cały czas zdaje sobie sprawę z tego , że ma demencję ( akurat tego faktu nie zapomina ) i za każdym razem jak mnie się o coś pyta to przeprasza , że znowu zapomniała :( Miałam też demencyjną bardzo inteligentną , dobrze wykształconą i bardzo przebiegłą i cwaną podopieczną , która w ogóle nie miała świadomości swojej choroby .

Oj wiedza one co robia ... czasem mozna poznac po tym ze to samo po raz n-ty tego samego dnia opowiadaja .... Uratowalam kiedys zycie jednej kobiecie w Polsce - zaprowadzajac ja do Dziennego Domu Pobytu ... bo nigdy nie wiedziala czy dzis jadla ... Chociaz w lodowce bylo jedzenie ... Kiedys mi opowiedziala jak jest cwana i potrafi oszukiwac ... UPS ... a ja zastanawialam sie co jest prawda a co wymyslem ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ivanilia40 napisał:

Od jutra jak na opiekunkę na końcówce urlopu przystało punkt 8-a odliczę,choć jeszcze z doskoku będę.:dobrze:

Zapomniałam dopisać,że teraz próbuę zaległości forumowe nadrobić,no tak się rozpisałyście,że kuńca nie widć...:haha:

 

To taki standardzik tutaj...damy do towarzystwa na salonach :dyskusja::szept: i :kawa2: to i nazbiera się co nieco...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Helena2311 napisał:

Nie mam pojęcia jak smakuje melisa.Ale jak się wkur...zę,to kilka siarczystych słów mnie uspokaja.Lista tych siarczystych w zakazanych.:szept:

Ja zaczynam sprzątać,a od trzech tygodni jakoś brak mi motywacji...:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...