Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minut temu, lucyna.beata napisał:

to dalekooooo jestes O.o..ale drzewko sliczne

to magnolia chyba ? nie jestem specemw te klocki

 

Tak, magnolia. Niektóre były ogromne, prawdziwe magnoliowe drzewa.

 

Nie, pracuję w Monachium, a zdjęcia są z wypadu weekendowego dwa tygodnie temu. Tam już wtedy było zielono, wszystko wiosennie kwitło i mimo, że było dość chłodno i deszczowo (no, niestety, nie wstrzeliliśmy się w pogodę), to wiosnę było widać, słychać i czuć :).

I palmy, cytryny i pomarańcze na drzewach, cudnie jest, jeśli ktoś miałby możliwość się wybrać, to serdecznie polecam :).

Chciałam wstawić więcej zdjęć, ale format nie wchodzi :|.

 

 

garda fb.jpg

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, salazar napisał:

Nie, pracuję w Monachium, a zdjęcia są z wypadu weekendowego dwa tygodnie temu. Tam już wtedy było zielono, wszystko wiosennie kwitło i mimo, że było dość chłodno i deszczowo (no, niestety, nie wstrzeliliśmy się w pogodę), to wiosnę było widać, słychać i czuć :).

No i palmy, cytryny i pomarańcze na drzewach, cudnie jest, jeśli ktoś miałby możliwość się wybrać, to serdecznie polecam :).

Chciałam wstawić więcej zdjęć, ale format nie wchodzi :|.

 

 

garda fb.jpg

ale i tak cudnie

wiosna zapachialo

 

milego dnia

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, makaroni napisał:

Dzien dobry, witam w Wielki Tydzien i zycze wszystkim wesolych swiat, zelaszcza dla tych opiekunow, ktorzy zostaja z pdp. Ja spadam juz do domu dzis, pozegnana ze wszystkimi :płacz:. Jeszcze mnie katar meczy i kichanie.

Szczęśliwej podróży.Żeby było szybciej,pożyczę mój sprzęt.

czarownica-ruchomy-obrazek-0104.gif

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, lucyna.beata napisał:

swojskie klimaty sie zaczynaja?

 

Nie wiem czy to swojskie klimaty...Ale jeśli ktoś domniemywa,że kawał chama ze mnie to utwierdzam jego, że jest tak w istocie...

Przecież ja nie pokusiłem się publicznie o ocenę osobowościowo-intelektualną użytkownika maras1...

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...