Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, erika napisał:

tez mam teraz pauzę, i piję z wami :kawa: cappuccino :love: upiekłam dzisiaj dwie małe blaszki ciasta drożdżowego:) jedna dla pdp bez rodzynek i jabłek .    U mnie trochę napadało śniegu i fajnie. Przyszedł brat do podopiecznej i coś tam :szept: a byłam u siebie w pokoju.  Po czasie pdp mówi żebym schody i wejście odśnieżyła ,   ok. zrobię:tak2:  no kuźwa pomyślałam to on chodzi tymi schodami do siostry a my nie korzystamy.    

zima-ruchomy-obrazek-0031.gif

Przyjechała służąca? Przyjechała! To niech zapiernicza....:( A ja właśnie wróciłam z odśnieżania, ale zrobiłam to dla własnej przyjemności :tak2: Cały dzień w fotelu, to trzeba się trochę poruszać :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja też już po odśnieżaniu.

Podopieczna nie może się nadziwić że sąsiedzi nie odśnieżyli. Już ma teorię że na Majorkę wyjechali. :d:d:d

 

To taka moja obserwacja.....oni są gorsi od nas....bo co sąsiedzi powiedzą...i kto pierwszy ten lepszy....chore....tu jest tak samo...:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Serenity napisał:

@Mirelka1965 Ważne że  ktoś czyta. Pisanie zawsze trudniejsze i nigdy nie było dla wszystkich. No i wypalenie twórcze to rzecz normalna u takich artystów jak my tu tutaj.

No, skoro tak....to niech artyści dalej czytają, a ja, póki wypalenia twórczego nie mam, nadal będę pisać :haha:To może jakaś muzyczka? Skoro nie jestem sama......:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, erika napisał:

tez mam teraz pauzę, i piję z wami :kawa: cappuccino :love: upiekłam dzisiaj dwie małe blaszki ciasta drożdżowego:) jedna dla pdp bez rodzynek i jabłek .    U mnie trochę napadało śniegu i fajnie. Przyszedł brat do podopiecznej i coś tam :szept: a byłam u siebie w pokoju.  Po czasie pdp mówi żebym schody i wejście odśnieżyła ,   ok. zrobię:tak2:  no kuźwa pomyślałam to on chodzi tymi schodami do siostry a my nie korzystamy.    

zima-ruchomy-obrazek-0031.gif

Nozzzz, bezczelny!!!

Sam niech lopata pomacha!!

Ile on ma lat?_

A na darmowe obiadki ma sile?_

Rob czesciej szpinak, jak bedzie pytal dlaczego, to powiedz ze od szpinaku bedzie miec sile do odgarniania sniegu!!!

:ostrzegam::przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

U góry strony masz pasek adresu......https://.........   i ten adres cały musisz skopiować :tak2: i wkleić

Nie ma adresu ... dostałam na messenger i tak też mogę wysłać dalej :( lub na SKYP lub whatsAp , szkoda bo to fajne :p dzięki za pomoc :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

Nie ma adresu ... dostałam na messenger i tak też mogę wysłać dalej :( lub na SKYP lub whatsAp , szkoda bo to fajne :p dzięki za pomoc :love:

To jeszcze prościej. Masz wifi w telefonie? To otwierasz filmik, żeby zapisał się w galerii. Otwierasz stronę forum i dodajesz załącznik. Tylko nie może być większy niż 1 MB.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...