Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich... mam takie małe pytanko do Was...na ile znaliście niemiecki jadąc pierwszy raz do opieki? a i jeszcze jakich pytań spodziewać się na teście z niemieckiego jak zadzwonią? Ja mam za chwilę godzinę niemieckiego a potem szoruję do pracy na 14 a za oknem burza i leje :). Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barrakuda

Ja uczylam sie w szkole , ale wiadomo jeszcze  "als  Teenager" i sporo zapomnialam , zreszta szkolny niemiecki to calkiem co innego niz ten , jakim  mowia Niemcy w zaleznosci od landu. Pytania standarowe- : Jak sie  pani nazywa, ile ma lat , gdzie mieszka , czy ma rodzine , jaka pogoda, hobby, co  robila pani wczoraj, co gotuje na obiad itp. Wiecej pytan jest dla tych, ktorzy juz maja doswiadczenie w tej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Mati napisał:

Tak to fakt  doswiadczenie uczy ale po co grzmiec o ku.........sie  dwa razy. Odwala   na czerep chyba .

Nie czytaj !!! po co czytasz !!! mi to nie przeszkadza i innym też,,,,odwala na czerep nie nam -o nie!!! Gośc Mati ma poważne problemy i trzeba mu czy jej pomóc,,,postaramy się o to,,

@erika nie masz za co przepraszac ,,jak ktoś się nie zna na żartach to niech nie czyta,,,,buziaki i wklej coś znowu z 5 razy -aby oczy komuś zabolaly-hahahahha

51 minut temu, Łukasz napisał:

Pozdrawiam w ten pochmurny dzień i zapraszam na :kawa::lody:.Blondyneczko,gdziekolwiek jesteś,pamiętaj że i dwa :jabłko::zielone_jabłko: czekają na Ciebie.

No i udało Ci się Łukaszku wywołac na mojej buzi uśmiech-dzięki kochany za te jabłuszka ,,,zjem je na pewno,,,ale miałam cięzki dzien i jak tu się nie oderwać od tego smutku jaki mnie tutaj spotkał,,no tylko internet pomoże ,,,człowiek nie jest sam ,,,,buziak

a @erika mnie też rozbawiła tymi obrazkami,,,no co ,,,normalka ,,szkoda ,że tu Betty nie  ma  z wibratorem,,-hahahah samo życie ,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, erika napisał:

@Blondi wiesz znalazłam nowa agencję :) nawet płaca :) widzę też 1400 E /1 osoby  puszczam na priv stronę Agencji :) a może ktoś jeszcze ? @emma :) Tobie tez puścić:) 

no nie mogę otworzyć tego,,,jeszcze raz spróbuję,,,dzięki buziak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, erika napisał:

@Blondi wiesz znalazłam nowa agencję :) nawet płaca :) widzę też 1400 E /1 osoby  puszczam na priv stronę Agencji :) a może ktoś jeszcze ? @emma :) Tobie tez puścić:) 

a dzwoniłaś tam,ja tez dla picu dzwoniłem  i mi zaproponowała 850 € a w ogłoszeniu było 1400   -lep na muchy  i tak robi co druga  Agencja  (nie wiem ,czy to akurat ta)  ,ale babki  inne piszą do mnie ,że Agencje tak to praktykują

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

erika,mi też możesz puścić:)

ok:) tu bym dla wszystkich:) ale Regulamin:)

Ja nie dzwoniłam:) znalazłam i podałam, sa na stronie oferty,była za 1250/2 osoby a ja skomentowałam:( a więc skierowano mnie na strone itd.. musimy sami czuwać Adaś i nie dać sie nabierac:) Pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, adamos1 napisał:

ale powiem Wam ,że to jest dobre ,ale eriko na litość boską nie rób tego ,nie ma to jak natura  ha ha

mówiłam kiedyś Wam:) jechałam BUS i była kontrol ZOLL a opiekunka siedziała koło mnie i mówi :ojej a ja mam wilbrator:hahaha:  i co to będzie...ale szczegółowo nie kontrolowali :) to jej się udało:) 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, erika napisał:

ok:) tu bym dla wszystkich:) ale Regulamin:)

Ja nie dzwoniłam:) znalazłam i podałam, sa na stronie oferty,była za 1250/2 osoby a ja skomentowałam:( a więc skierowano mnie na strone itd.. musimy sami czuwać Adaś i nie dać sie nabierac:) Pa

 

Ja nie wiem co to za Agencja? jutro się przyłożę i pobuszuję po internecie ..opinie itd. Zawsze tak robię:) oj jestem bojąca d..pa. Mi jeszcze sporo czasu zostało do końca ale warto się rozgladać :) a może lepiej sie trafi:) Wam tez życze:serce: 

6 minut temu, Blondi napisał:

ale ja mam fajnie -wycałuję się tutaj ,wycmokam ,wybuzioluje i potem spac nie mogę o jasnej ciasnej,,,

Uważaj bo łukaszowi dziurkę zrobisz od tego całowania:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

erika,haha. Blondyneczko,jak daleko miałbym do Ciebie ,gdybym z buta szedł? Dziadki już nynają,a w nocy się nimi nie opiekuję,hmmO.o,haha

jak z buta to 2 mile trzeba liczyć,,,zależy tylko jakie masz buty-jak siedmiomilowe to zdążysz do rana,,,hahahah -chatę mam wolną -spiesz się-hahahha

3 minuty temu, erika napisał:

Ja nie wiem co to za Agencja? jutro się przyłożę i pobuszuję po internecie ..opinie itd. Zawsze tak robię:) oj jestem bojąca d..pa. Mi jeszcze sporo czasu zostało do końca ale warto się rozgladać :) a może lepiej sie trafi:) Wam tez życze:serce: 

Uważaj bo łukaszowi dziurkę zrobisz od tego całowania:hahaha:

oj tam !  zaraz dziureczkę!!! ja jestem delikatna jak  puch i wszystko tak delikatnie ,że ciary już mam,,,dośc,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...