Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i wchodzę na swoje konto bankowe  i co widzę? nie 4 tys, a 5500 -jest rożnica i to jaka,,,,i ta sama praca ,warto zmieniać agencję -bardzo warto,,,,polecam zmiany,,,

@Marzena musimy jakąs imprezę zrobić bo tu się starsznie nudno zrobiło,bardzo poważne sprawy tylko są ,a w końcu trzeba się trochę zrelaksowac,zaprosimy @Betty @Florcia @adamos1@Łukasz @Serenity@erika@emma@Doti kto tam jeszcze jest na forum to mile zapraszamy,,,a co! :kawa::lody::ciacho::piwo::drink::pizza::frytki::jabłko::zielone_jabłko:-proszę się tylko ładnie wystroić ,,muzyka też będzie ,bo mamy tutaj śpiewaka,adamos prosimy o podkład muzyczny do tańca ,,,Dziękuję za przybycie ,,,milej zabawy

 

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

no i wchodzę na swoje konto bankowe  i co widzę? nie 4 tys, a 5500 -jest rożnica i to jaka,,,,i ta sama praca ,warto zmieniać agencję -bardzo warto,,,,polecam zmiany,,,

@Marzena musimy jakąs imprezę zrobić bo tu się starsznie nudno zrobiło,bardzo poważne sprawy tylko są ,a w końcu trzeba się trochę zrelaksowac,zaprosimy @Betty @Florcia @adamos1@Łukasz @Serenity@erika@emma@Doti kto tam jeszcze jest na forum to mile zapraszamy,,,a co! :kawa::lody::ciacho::piwo::drink::pizza::frytki::jabłko::zielone_jabłko:-proszę się tylko ładnie wystroić ,,muzyka też będzie ,bo mamy tutaj śpiewaka,adamos prosimy o podkład muzyczny do tańca ,,,Dziękuję za przybycie ,,,milej zabawy

kochana @Blondi cieszę się razem z Tobą ,że aż tyle masz na koncie bankowym..u mnie przy jednej osobie ,dwa dni wolnego w tygodniu, po zatym w kazdy dzień 2 godz. wolnego , mieszkam sama z pdp ,zakupy robię sama,gotuje to co chcę .

 

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adamos1 napisał:

ha ha wirtualnie ,ale co tam pobawimy się-dzięki za zaproszenie-pozdrawiam:) wejściówki trzeba opłacić  ha ha-------

 

adamos super się postarałeś,nózki już chodzą,,,lekko się tańczy i słucha,na Ciebie zawsze można liczyć,, dziewczyny i chłopaki tańczymy,,,,,,dziękuję 

a ile chcesz tej wejsciówki? cmok może być? hahahah

23 minut temu, Marzena napisał:

wchodze w to a co mi tam hahahaha...ruskie bo ruskie ale hmmm chyba fajne...:cool:

 

 

Marzenka jasne ,że to też przetańczymy -fajne ,,,ruskie bo ruskie ale super,,,od razu wesoło i fajnie,,,super impreza ,,,dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

witam miło , jakaś intuicja mnie przygnała na imprę. Buziaki dla dziewcząt, graba dla adamoska. Blondi kochana, tradycyjnie :jabłko: i kawalątek :ciacho:

Jesteś cudowny! cmok dla Ciebie ,,,dzięki

A wiesz jakie mam magnesy do przciągania,,,bo stęsknilam się za Tobą i tymi jabłuszkami,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Łukasz napisał:

witam miło , jakaś intuicja mnie przygnała na imprę. Buziaki dla dziewcząt, graba dla adamoska. Blondi kochana, tradycyjnie :jabłko: i kawalątek :ciacho:

wypada mi pieknie podziekowac za buziak....stukam cihutko kopytkiem o ziemie:)

Edytowane przez Marzena
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Marzena napisał:

wypada mi pieknie podziekowac za buziak....stukam cihutko kopytkiem o ziemie:)

a obcasy masz na nogach ? a spódnica jest? Już chyba przytupańce odstawiasz-hahhaha Marzenka widzisz jakich mamy fajnych kolegów tutaj?

40 minut temu, Łukasz napisał:

witam miło , jakaś intuicja mnie przygnała na imprę. Buziaki dla dziewcząt, graba dla adamoska. Blondi kochana, tradycyjnie :jabłko: i kawalątek :ciacho:

zapomniałam z tego wszystkiego doczytać ,że jeszcze mam torta,,,rozpływa się w moich ustach,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

a obcasy masz na nogach ? a spódnica jest? Już chyba przytupańce odstawiasz-hahhaha Marzenka widzisz jakich mamy fajnych kolegów tutaj?

no ba Blondasku...4-kopytka hahaha...cętki w ładzie.....poukladane hahahaha...jak tance to tance :p i fakt....fajni koledzy...pozdrowka dla nich..:)

Edytowane przez Marzena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

a gdzie nasza @Betty się podziewa ,chyba  się szykuje ,odstawia na bostwo,,,szuka butów albo partnera do tańców,no właśnie -jak lubicie tańczyć w parach czy na luzie ,,solo,,ja kocham i to i to drugie też,,,,

hmmmm uwielbiam wogole tanczyc....obojetnie jak ...moze i zalezy od muzy....ale ogolnie to najlepsza chyba rozrywka móc sie wyszalec w tancu:d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marzena napisał:

hmmmm uwielbiam wogole tanczyc....obojetnie jak ...moze i zalezy od muzy....ale ogolnie to najlepsza chyba rozrywka móc sie wyszalec w tancu:d

Dobrze mówisz i ja jestem tego samego zdania,,,wyszaleć się i spalić full kalorii przy muzyce...już bym potańczyła na dobrej imprezie,brakuje mi tańców,,,z babcią się mogę jedynie pokiwać,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Dobrze mówisz i ja jestem tego samego zdania,,,wyszaleć się i spalić full kalorii przy muzyce...już bym potańczyła na dobrej imprezie,brakuje mi tańców,,,z babcią się mogę jedynie pokiwać,,:hahaha:

taaaaa....wesela za mna..nic sie nie szykuje,sylwek daleko....aaaa jutro moje malenstwo wezme w obroty hahaha podobno dobry byl w tancu.....a co tam hahaha:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam, ale nie komentowalam... nie dla mnie ten temat... ja niecierpie, nie znosze tańczyc... ja nie mam wyczucia rytmu i jak mam tanczyc i liczyc to szlag mnie trafia... nienawidze... ale, co jest w moim przypadku nielogiczne: jestem muzykalna, spiewalam przez lata, sluch mam,  ale jak przyjdzie do taktu zatanczyc, to bylam zawsze tą, o ktorej sie mowilo, ze muzyka mi w tanczeniu wogole nie przeszkadzala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat moze za powazny do rozmowy przy kawie, ale musze napisac, bo musze gdzies przelac swoje emocje:

przyjaciolka, tu w Wiedniu, z ktora spacerujac robie codziennie kilometry trasy ma przyjaciela, przyjaciel jej i jej meza.. byl schorowany, ale stan sie pogorszyl, on mieszka we Francji, w Nicei.

 Iwona wsiadla przedwczoraj w pociag zeby pojechac sie z nim pozegnac, jego mama, Piotra, bo tak ma na imie mieszka w Polsce, ale pojechala do chorego syna... Gdy pociag Iwony byl w Mediolanie, wczoraj o 9 rano mama Piotra zadzwonila, ze Piotr wlasnie zmarl... Iwona pojechala dalej, przygotowywala Piotra z jego mamą do kremacji, ktora ma byc dzis... Iwona caly czas w jest w Nicei... A weczorem zamach, na chwile obecna ponad 80 osob nie zyje, a ta cholera, ktora zawsze jest dostepna na fb, zawsze ma wlaczony telefon,  tym razem wszytsko ma wylaczone.... od zmyslow odchodzilam pol nocy... Rano wiadomosc od Iwony na fejsie: nie bylo nas na promenadzie, spalismy i ladowalismy telefony.... Kamien z serca... Czuje, ze zycie i energia we mnie wstapily w tym momencie... jak wszytskim rzadzi przypadek... i i splot nieszczesliwych zdarzen.... co nie umniejsza tragedii, jaka spotkala Francje... 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykre to co się dzieje ,ale to jest wynik działalności fanatyzmu  i nie tolerancji (nie akcteptacji zła)rządy demokratyczne poprzez akceptacje zła doprowadziły do tego stanu rzeczy.Zresztą  Europa we wcześniejszych latach też nie była lepsza  a we Francji co się działo?Rzecz jasna nie było to tak masowe jak teraz ,ale teraz mamy przeszło 8mld ludzi  a w tedy  ?   na koniec dobrze napisałaś naszym życiem rządzi czas i przypadek a nie jak to niektórzy  mówią przeznaczenie,w takim razie dzięki za takiego Boga! W Chorzowie zginął ojciec i dwie jego córeczki  na pokazie gołębi to ksiadz  powiedział ,"....Bóg tak chciał i zabrał ich do siebie......."czy można tą wypowiedz skomentować?  tak robi teraz islam ,wszystko w imię Boga ,z Boga zrobili bandytę ,zbrodniarza  itd.a zrobiła to religia z drugiej zaś strony mówią Bóg jest bogiem miłości ,już większych bredni  nie" przełkne"Może to kiedyś się skończy.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Blondi napisał:

no i wchodzę na swoje konto bankowe  i co widzę? nie 4 tys, a 5500 -jest rożnica i to jaka,,,,i ta sama praca ,warto zmieniać agencję -bardzo warto,,,,polecam zmiany,,,

@Marzena musimy jakąs imprezę zrobić bo tu się starsznie nudno zrobiło,bardzo poważne sprawy tylko są ,a w końcu trzeba się trochę zrelaksowac,zaprosimy @Betty @Florcia @adamos1@Łukasz @Serenity@erika@emma@Doti kto tam jeszcze jest na forum to mile zapraszamy,,,a co! :kawa::lody::ciacho::piwo::drink::pizza::frytki::jabłko::zielone_jabłko:-proszę się tylko ładnie wystroić ,,muzyka też będzie ,bo mamy tutaj śpiewaka,adamos prosimy o podkład muzyczny do tańca ,,,Dziękuję za przybycie ,,,milej zabawy

Blondi, dziękuję za imprezkę :)

 

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...