Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też pachnie kawowo,piękny zapach mielonej świeżo :kawa:,ile to można pisac o tych aromatach:hahaha:

Najważniejsze ,że wszyscy na nogach i już działają,,,, a mnie czeka bowling:hahaha:

Specjalne buty itd,moje buty ,zadnych innych haha mają tu przepisy. Jak to u Niemców:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Łukasz napisał:

Betty oświeć mnie,  dlaczego karmisz dziadka na stojąco?

no co Ty.... dziadek siedzi na rolatorku, ja siedze obok i go karmie, a bogdan stoi za nim, bo ten rolator jest taki strasznie wysoki i wyglada na taki wywrotowy, wiec druga osba stoi za nim zeby nie wywinal orla siedzac na rolatorze,bo dziadek dosc wysoki i sie chwieje w prawo i lewo...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@Betty a nie idzie dziadka posadzić na krzesle z oparciem? takie karmienie to katastrofa,,i dla dziadka nie wygodnie i dla Was,,męczarnia lekka,,,:płacz: 

dzis przy sniadaniu i obiedzie siedzial juz na krzesle, bo jakis sie taki ruchliwy bardziej zrobil i doszedl z rolatorkiem do stolu... pojechali teraz zalatwiac mu Rollstuhl.. niby na wieczor ma byc... z Rollstuhlkiem byloby juz calkiem normalniej... przynajmniej nie bedzie stracha, ze spadnie z tego.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Betty, lepsze jest typowe krzesło z oparciami, dopóki nie macie Rollstuhla. Rolatarek nie jest najlepszym pomysłem.Bo i pdp się męczy,i Wy. A jak jest Rollstuhl, to jest już całkiem fajnie:)

masz racje... ale jak nie jestes sam, tylko jest rodzinka pdp i ona ma jakis dziwny wymysl, ze nie na krzesle, tylko na rolatorze, ktorym go przytransportowano na siedzaco, ze na nim ma siedziec podczas jedzenia... wiec klocic sie nie chcesz, wiesz, ze nastepnego dnia ma byc juz wozek i bedzie w miare normalnie... najgorsze, jak wymyslili, ze skoro z sypialni do jadalni trzeba go bylo przewiezc przez 2 progi miedzy pokojami... i zamiast przejechac to oni we 2 plus Bogdan przenosili go przez te progi, kazdy mial moze 3-4 cm wysokosci, a przenosili go kurcze tak wysoko,jakby przez mur go przenosili... komisch.... czekalam tylko jak ktoremus z nich dysk wyskoczy przy dzwiganiu.... cyrk....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

wczoraj miałem cholernego doła...dziś w PL dochodzę do siebie...Mam nadzieję ,że następny pdp dożyje mi do końca listopada:)

@Łukasz dożyje. No bo ilu ich chcesz jeszcze pożegnać? Może trafi ci się babcia, bogata na dodatek, i cię zaadoptuje? :d Albo całą gotowiznę spisze na ciebie? Tego z całego serca życzę :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

wczoraj miałem cholernego doła...dziś w PL dochodzę do siebie...Mam nadzieję ,że następny pdp dożyje mi do końca listopada:)

oj... z nimi to nic nigdy nie wiadomo.... raz jedziesz do domu, zostawiasz kogos w super formie, a za 10 dni tel, ze pdp przy sniadaniu odszedl... a czasem zostawiasz kogos, kogo myslisz, ze juz przy zyciu nie zastaniesz.a tu pdp nie daje sie pokonac Kostusze i bierze sie do zycia na maksa... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do poczytania nie tylko dla kobiet, skopiowane z fb, ale dla mnie suuuper:

Erotyczna Fantazja Współczesnej Kobiety Sukcesu:
Po ciężkim dniu w biurze, późnym wieczorem w końcu dotarła do ulubionego pubu..usiadła przy barze i delektowała się pysznym drinkiem.. 
Tylko tutejszy barman potrafi zrobić go tak, jak ona lubi... Rozejrzała się po sali i nagle zobaczyła w drzwiach najwspanialszego mężczyznę w 
swoim życiu. Wysoki... umięśniony...przystojny...hmmm... Gęste ciemne 
włosy... Piękne, błyszczące zielone oczy... Każdy jego ruch był tak 
męski i zmysłowy, że nie mogła od niego oderwać oczu... 
Mężczyzna szybko zorientował się, że jest obserwowany i z seksownym uśmiechem podszedł do niej... 
Zarumieniła się... Nachylił się nad nią i wyszeptał jej swoim 
głębokim a mimo to miękkim barytonem do ucha: 
- Zrobię dla Ciebie wszystko, czego pragniesz... Cokolwiek, o czym do tej pory mogłaś tylko marzyć... A zrobię to za jedyne $50... Jest jednak jeden warunek... 
Kobieta, drżącym z wrażenia głosem, spytała - jaki? 
On odpowiedział -Musisz wypowiedzieć to, czego pragniesz w trzech słowach. Kobieta patrząc w jego hipnotyczne oczy rozważyła propozycję i sięgnęła do swojej torebki... Wyjęła banknot $50.... Na serwetce napisała swój adres i zwinięte razem wcisnęła w oczekującą na to silną męską dłoń, po czym nachyliła się w jego stronę i wyszeptała trzy słowa: 
,,Posprzątaj ... moje ... mieszkanie ...” 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, erika napisał:

@jolantapl. ja o tej porze to tylko piwko ,częstować się proszę 

images (1).jpg

Nie piję, ale bardzo dziekuje :) Miesiąc to krótko, zleci sie jak z bicza trzasł...

Powodenia i spokoju życzę... :)

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, jolantapl. napisał:

Zapraszam na spóżnioną popołudniową :kawa: kto jeszcze nie pił i do tego koniecznie coś rozgrzewającego :płacz::hahaha:.Miesiąc to długo czy krótko?

Już na " bajerach " ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...