Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl. ...  ja mam inne priorytety:)

Życzę już Wam spokojnej nocki :) kanapki na rano w lodówce, więc mam luzik...ale  o 20ej w bety idę, o 4.30 wyjazd ...Dobranoc:love::spioch:

A zatem Łukaszku :) Spokojnej nocy i szczęśliwej oraz miłej podróży... Dobranoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero wpadam tutaj :hahaha: Dobry wieczór wszystkim,,,no tak pózno troszkę,,ale bark czasu ,,ja tez jutro jadę ,,jadę  na urlopik do De,:serce:,hahahhaha zdradzę Wam rombek tajemnicy,,,Niemiec którego miałam pogonic i skończyć z nim,,okazal się aniołem,,,cudownym człowiekiem,,nieraz zastanawiam się  skąd on się wyrwał,,ten mój redaktor,,hahhaha ale życie jest piękne ,,zawsze wszystkim będę powtarzała ,,że można sobie jeszcze ułożyć przepiękne życie jak w bajce,,ja tak sobie układam właśnie,,,

Kiedyś chcialam też z facetem pracować razem w opiece,,ale teraz za żadne skarby,,,będąc samą mam czas dla siebie na wszystko a nie zabawianie znudzonego np, męża,,nie dla mnie,,facet musi mnie zabawiać,,oj dużo mogłabym napisać,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elle8888 napisał:

Mam pytanie - jestem na pierwszym wyjeździe, czy po powrocie mogę wyjechać  z inną firmą

bez wypowiedzenia umowy obecnej (umowa podpisana na kilka miesięcy)?

Zawsze masz możliwość wypowiedzenia umowy firmie z którą teraz wyjechałaś nie wiem jaki masz termin wypowiedzenia najdłuższy jaki ja miałam to miesiąc popatrz do umowy.Jak firma Ci nie pasuje albo masz lepszą propozycję z innej firmy to możesz wypowiedzieć jak jesteś jeszcze na zleceniu i jak wrócisz ze zlecenia to będziesz już wolną osobą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jolantapl. napisał:

Mam prośbę do Wszystkich jakby ktoś potrzebował krótkiego zastępstwa a ma stelę w okolicach Dortmundu to dajcie mi znać może jak już nie do pary to chociaż na zmienniczkę ktoś mnie zechce.

A kogo masz  @jolantapl. w Dortmundzie? :love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jolantapl. napisał:

Zawsze masz możliwość wypowiedzenia umowy firmie z którą teraz wyjechałaś nie wiem jaki masz termin wypowiedzenia najdłuższy jaki ja miałam to miesiąc popatrz do umowy.Jak firma Ci nie pasuje albo masz lepszą propozycję z innej firmy to możesz wypowiedzieć jak jesteś jeszcze na zleceniu i jak wrócisz ze zlecenia to będziesz już wolną osobą .

Dziękuję :). Czyli zawsze, gdybym chciała jechać np. na krótkie zastępstwo albo otrzymałabym większe pieniądze  za jeden wyjazd - to konieczne jest wypowiedzenie wcześniejszej umowy? A tzw. skoczek działa na jakich zasadach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elle8888 napisał:

Dziękuję :). Czyli zawsze, gdybym chciała jechać np. na krótkie zastępstwo albo otrzymałabym większe pieniądze  za jeden wyjazd - to konieczne jest wypowiedzenie wcześniejszej umowy? A tzw. skoczek działa na jakich zasadach? 

A tego to nie wiem czy konieczne ale u mnie tak się złozyło,że zawsze miałam już rozwiązaną umowę z poprzednią firmą.A skoczek działa na takich zasadach jak w szachach ha ha zartowałam skacze ze steli na stelę jak wypadnie coś pilnego można tak jeżdzić też z jednej firmy tylko praktycznie trzeba być zawsze przygotowanym do wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elle8888 Dzwoń do firmy i powiedz że potrzebujesz krótkie zlecenie, oczywiście jeśli chcesz wrócić w to samo miejsce. Często firmy mają jakieś krótkie zastępstwa. A jak nie to wypowiadaj umowę, ale najpierw zobacz jakie masz warunki wypowiedzenia i co pisze o zakazie konkurencji bo może się okazać że nie musisz wypowiadać umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadać spać opiekunkowo,,bo jutro nowy dzien :serce: a może się ktoś zakocha  jutro w kimś? albo będzie podniecony na maxa? albo będzie chciał coś slodkiego ,,albo będzie chciał dużo rozmawiać i klepać ,,a może robota się czepi i nie odczepi przez cały dzien,,, Dobranoc :serce::spioch::love: aby coś się tylko fajnego przytrafiło,,to będzie super,,,  :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nikt dzisiaj jeszcze kawki nie pił ???
To ja stawiam ! :kawa::kawa::kawa::kawa:

Dzień dobry no wreszcie ktoś dla mnie kawę zrobił dziękuję ślicznie i już się częstuję.Miłego ,spokojnego dnia Wszystkim życzę.U mnie od wczoraj pada a nawet leje ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Nikt dzisiaj jeszcze kawki nie pił ???
To ja stawiam ! :kawa::kawa::kawa::kawa:

Witam Was Wszystkch :serce: Mario Jolanto :) Dziękuje pieknie, za poranną kawusię a więc się częstuję i pozdrawiam bardzo serdecznie, życząc pięknego i słonecznego dziś dnia ~ który po długim czasie do mnie zawitał, a zatem jego pełne ciepła promienie posyłam do Was Wszystkich :serce: Miłego dnia :) z dodatkiem słodkości do kawusi... :ciacho:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...