Skocz do zawartości

elle8888

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

25 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Szukam przez agencje (proszę o oferty)

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Byłam na zleceniu z tej firmy 3 lata temu - wszystko było w porządku.
 2. elle8888

  Witamy na forum!

  Byłoby bardzo fajnie, gdybyś napisała jakieś porównanie - praca opiekunki 24, a praca w domu opieki
 3. elle8888

  Witamy na forum!

  W wolnej chwili mogłabyś coś napisać o pracy opiekunek w różnych krajach? Może?
 4. Witam, poszukuję kogoś udającego się do Hamburga w najbliższym czasie. Chodzi o kupno i przewiezienie opakowania papierosów dla mojej mamy, która przebywa u rodziny w H. Zapłacę z góry + plus 30 zł za przewóz. W Hamburgu na dworcu siostra odbierze paczuszkę. Pozdrawiam
 5. Pieniądze już mam , po interwencji rodziny. Dziękuję
 6. Rodzina interweniowała, pieniądze otrzymałam. Pozdrawiam i dziękuję.
 7. Tak, wysłałam oczywiście. Trochę to wszystko przykre - też dla obecnej rodziny, u której jestem już trzeci raz.
 8. Dziękuję za podpowiedzi. Tak, strona prawna jest nieunikniona, jednak teraz wszystko trochę się opóźni - poczta Polska nie przyjmuje przesyłek z Niemiec (być może trzeba działać przez e-sądy).
 9. W piątek znajomy przelał mi pieniądze i dzisiaj już są na koncie. Firma nie zapłaciła mi za pracę, a ja jestem u nich na drugiej szteli.... Głupia ja... .
 10. Witam, zjechałam z jednego miejsca w Niemczech do innej rodziny, a zatrudniająca mnie agencja do tej pory nie zapłaciła mi części pieniędzy za poprzednią sztelę. Po moim mailu, z informacją o zerwaniu umowy z agencją zadzwoniono do mnie z zapewnieniem, że jeszcze tego dnia wpłacą brakującą kwotę - było to 11 marca i do dzisiaj nie otrzymałam pieniędzy. Wysłałam więc kolejnego maila o moim wyjeździe ( mam w Niemczech rodzinę i mogę tam znaleźć coś nowego). Czy sądzicie, że firmy mogą wykorzystywać obecną sytuację, żeby nie płacić za pracę?
 11. Właśnie, może byś coś napisała o tej ' angielskiej epopei' ? Byłoby super
 12. W P24 następuje jakaś zmiana - dostałam maila, że od teraz będzie tylko 'jedna czytelna umowa' i jednorazowa wypłata!:)
 13. Właśnie - tylko dlaczego trudno uzyskać to zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach - przecież powinno to być wydawane automatycznie?


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...