Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

@Betty masz jakieś wieści o dziadku ?

hej, napierw wczoraj wieczorem wyszlo, ze ma zapalenie pluc i wieczorem dostal gorączki... dzis juz inny siostrzeniec dziadka byl w szpitalu u niego i wychodzi, ze to nie zapalenie pluc, a tylko podejrzenie zapalenia... ze napewno przez weekend zostaje w szpitalu... tak do tygodnia powinien tam pobyc... miala dzis tu byc koordynatorka z agentury, ale jak sie dowiedziala, ze dziadka nie ma to odwolala na razie swoj przyjazd... przyjedzie w innym terminie. natomiast my mamy czekac na wyjscie dziadka ze szpitala, no i pytali nas do kiedy mozemy tu zostac, bo agentura znalazla dla nas zastepstwo, bo para, ktora ma przyjechac nas zmienic nie moze byc wczesniej niz 6 pazniernika, wiec do tego czasu tu zostaniemy... pytala nas dzis rodzinka pdp, czy zgodzimy sie tu wrocic ... powiedzialam, ze bedziemy w kontakcie i zobaczymy jak sie bedzie rozwijac sytuacja z dziadkiem bo od tego najwiecej bedzie zalezec... prawda jest taka, ze nie wiem, czy chce tu wracac, bo ciezko jest, zwlaszcza z jego agresja i brakiem wspolpracy z jego strony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. ja zawsze jestem chętna na kawę nawet spóznioną:kawa::płacz: a może :piwo: takie pyszne ?

ok! jedziesz do Pl i jedz i szybko jedz i niech ta podróz śmignie,,migiem,,tak szybciutko i tak milutko z :serce: 

@Betty super -zostajecie i macie czas dla siebie teraz i do jasnej ciasnej wykorzystaj to:hahaha:  a co potem będzie to czas pokaże ,,trzeba się cieszyć każdą chwilą,,każdym szczęsciem i to zauważać i doceniać:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich bardzo serdecznie :serce: Spokojnego i pogodnego dnia Wam Kochani :) Życzę, oraz tym Którzy jadą do domu szczęśliwej podróży i miłych na miejscu powitań :serce: A także, wspaniałego się urlopowania... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Listę obecności wpadłam podpisać. :d:d:d

Kawka już zaparzona pora się ubierać i do roboty !!! :hahaha:

Aż się boję zapytać co na obiad dzisiaj robisz ha ha ha dobrze,ze dzisiaj obiad u mnie z restauracji przywożą ha ha bo jeszcze w ten ostatni dzień był zaszalała kulinarnie ha ha no i nie wiem czy by zmienniczce smakowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...