Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej, no i dziadka dzis lekarz wyslal do szpitala... byl agresywny na maksa, chcial wieczorem wczoraj Bogdana ugryzc w reke jak kazal mu zmienic ubranie na pizame... dzis juz zamachnal sie rolatorem na niego, odwodniony mozg jak stwierdzil lekarz, wezwal trasport i go zabrali... oj nie bylo ciekawie... poltorej godziny trzymal sie w lazience futryny i nie chcial puscic, krzyczal, wyzywal nas... porazka... jutro przyjezdzaja z agentury i rodzinka dziadka... niby mamy czekac az go nawodnia i wroci, ma to potrwac do tyg czasu.... ale nie wiem co bedzie jak wysla nas do domu i tam bedziemy musieli czekac az on wyjdzie, wtedy juz nie bedziemy chcieli tye sie tu tluc przez tyle godzin i tez nie wiadomo na ile bysmy mieli wracac, bo nie wiadomo w jakim stanie go wypuszcza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Betty napisał:

hej, no i dziadka dzis lekarz wyslal do szpitala... byl agresywny na maksa, chcial wieczorem wczoraj Bogdana ugryzc w reke jak kazal mu zmienic ubranie na pizame... dzis juz zamachnal sie rolatorem na niego, odwodniony mozg jak stwierdzil lekarz, wezwal trasport i go zabrali... oj nie bylo ciekawie... poltorej godziny trzymal sie w lazience futryny i nie chcial puscic, krzyczal, wyzywal nas... porazka... jutro przyjezdzaja z agentury i rodzinka dziadka... niby mamy czekac az go nawodnia i wroci, ma to potrwac do tyg czasu.... ale nie wiem co bedzie jak wysla nas do domu i tam bedziemy musieli czekac az on wyjdzie, wtedy juz nie bedziemy chcieli tye sie tu tluc przez tyle godzin i tez nie wiadomo na ile bysmy mieli wracac, bo nie wiadomo w jakim stanie go wypuszcza....

o kurczę, koniecznie daj znać, jak się sprawa rozwiąze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić bo dzisiaj dostałam od mojej firmy takie rozliczenie za sierpień tam jest wszystko wyszczególnione ile oni odprowadzili składek i ile ja zarobiłam czyli podstawa plus diety .Wszystko jest po niemiecku bo to firma zatrudniająca na niemieckich warunkach.W tamtym roku też pracowałam z jedną z firm zatrudniających na niemieckich warunkach ale oni przysłali mi taką informację dopiero w lutym za poprzedni rok trochę się nagimnastykowałam bo musiałam to wykazać w rozliczeniu do skarbówki ale podatku już od tego nie płaciłam bo był już zapłacony w Niemczech.Dostałam jeszcze informację,ze jestem ubezpieczona w niemieckiej kasie chorych i jaka to jest kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jolantapl. napisał:

ha ha to nie przechodzi jak za dotknieciem czarodziejskiej różdżki trzeba trochę cierpliwosci ale wydaje mi się,że jest odrobinkę lepiej bo nie mam gorączki i w nocy trochę mniej kaszlałam .

Moja rada, ratuj sie czosnkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :drink: .

Jesiennie sie robi, aż żal lata .  Moja  znajoma opiekunka podesłała mi fotki z grzybobrania  - zawału mozna dostać. Zbiera gdzieś w okolicach Łeby . Tylko , że to " wypasiona " grzybiarka . Sieją zarodniki a potem zbierają . Z taka nie podskoczysz . Dobrego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Witam! Dzięki  @jolantapl. za:kawa:,,jesteś dyżurną od porannej  kawy ,,przecież to cudowne zajęcie,,a do łóżeczka kawę ? jasne ,że jest do zrealizowania,,trzeba poszukać tylko odpowiedniego,faceta,,hahhahha  takiego z dobrym :serce: Milego Dnia:serce::love: 

Witaj gwiazdeczko forumnowa ha ha Nie chce ,żebyś wypadła z obiegu na forum ha ha Gdzie Takiego znależć ha ha jak ja po niemiecku mówić nie umie ha ha To ja już lepiej tą kawę będe parzyła dla Wszystkich ha ha .Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. wczoraj nie miałam internetu w telefonie:płacz: masakra jakaś ,,jak nie ma okna na świat,,ale poradzilam sobie mimo to,,ale ja z obiegu nie wypadnę,,w końcu jestem na urlopie,,a wiesz jak jest na urlopie,,nieraz brak czasu na wszystko,,wczoraj poszalałam sobie trochę po sklepach ale to nie koniec szaleństw,,bo jutro galerie obskoczę ,,co będzie ładnego to kupię i to mnie zmobilizuje do pracy ,,pogoda byla piękna to trochę polatałam,,tu i tam,,spotkałam dużo znajomych ,nasłuchalam się komplementów :hahaha: przecież człowiek robi się stary a nie młody-hahhaha ale miłe,,może ja się cofam latami,,ale tak naprawdę to chyba ta praca odmładza:płacz::hahaha: ten spokój i zero stresu,zero niepokoju,a może te moje randki przyczyniły się do lepszego samopoczucia i wyglądu:hahaha: ale życie jest piękne ,,,jestem zadowolona i szczęsliwa a to najważniejsze,,hurrrraaaaa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry .Czy ja zawsze poranną kawę muszę dla was robić? ha ha a kiedy mi ktoś wreszcie do łóżeczka kawkę przyniesie? ha ha .Częstujcie się kochani na początek dobrego dnia dobrą kawą.

Witaj Joleńko :serce: Dziękuje bardzo, za pyszną poranną kawusię a więc dołożę do niej coś niecoś słodkiego :ciacho: Napewno ktoś taki jest :) kto przyniesie Ci kawusię ze słodkością do łóżeczka :kawa: :ciacho: jeśli nie teraz, to w najbliższym czasie, a na obecną chwilę moc serdeczności dla Ciebie :serce: i dla Wszystkich tu bywających :) Miłego dnia Kochane Opiekunki i Opiekunowie :drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...