Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mnie zimno telepie chyba się przeziębiłam .Jeszcze tego mi brakowało ,zebym się rozchorowała.Dzisiaj chyba herbatka z miodem i cytrynką i do łóżeczka grzecznie no i wreszcie muszę przestać zostawiać otwarte okno na noc.Jest niestety co raz zimniej i trzeba się z tym pogodzić ha ha.Lato się kończy jak ja nie lubię jesieni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BabaJaga napisał:

Dziękuje jutro pójdę na zakupy i zastosuje wszystkie możliwe terapie musi mi do piatku troche przejść bo nie wyobrażam sobie tej mojej podrózy w takim stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ten dziadek czy on nie rozumie ,że mi się o 5 rano nie chce telewizora oglądac.Doradzcie mi co mam robić miałam w domu ostatnią paczkę pieluchomajtek a dziadek wczoraj stwierdził,że one mu nie pasują bo za małe są i ich nie ubierze a na dodatek wyniósł gdzieś te majtki i nie chce mi powiedziać gdzie to co ja mam mu na tyłek założyć i jak z tymi majtkami załatwiać kupić w aptece nigdy tym się nie zajmowałam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Łukasz napisał:

Zapraszam Wszystkich na poranną kawę:kawa::kawa::kawa: Życzę spokojnego i miłego dnia:love:

Dziękuje bardzo, za kawusię i życzenia, które odwzajemniam :) Również, życząc pięknego i pomyślnego dnia, oraz całego tygodnia...

8zfvgn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

W aptece bez recepty zapytaj po ile są a po ile na receptę bo może się okazać że różnice w cenie są znaczne. U nas jest taniej ale nie aż na tyle by nie można było kupić jednej paczki.

A ty to kawy dzisiaj nie pijesz ha ha odwyk jakiś masz ? ha ha Podobno facetom okład z młodej piersi pomaga na takie dolegliwości ale u mnie to odpada chyba,ze poczekam do czwartku jak zmienniczka przyjedzie bo ona w miarę jest młoda ha ha tylko czy ze mną spać bedzie chciała ha ha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ratujcie wiedza i doswiadczeniem: czy spotkalyscie sie/spotkaliscie sie z czyms takim jak brak woli do zycia?? mowie tu w takim kontekscie, ze dzis dziadek je i chodzi, nastepnego dnia odmawia wszytskiego, w 2 dni leci calkiem na wygladzie na twarzy... jest apatyczny, jak sie go karmi to bierze do ust, ale i tak nie przelknie tylko wypluje... przeraza mnie to... rozmowa z rodzina dala tyle, ze stwierdzili, ze widocznie nie ma juz sily i checi do zycia i trzeba mu pozwolic umrzec jak chce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Betty napisał:

ratujcie wiedza i doswiadczeniem: czy spotkalyscie sie/spotkaliscie sie z czyms takim jak brak woli do zycia?? mowie tu w takim kontekscie, ze dzis dziadek je i chodzi, nastepnego dnia odmawia wszytskiego, w 2 dni leci calkiem na wygladzie na twarzy... jest apatyczny, jak sie go karmi to bierze do ust, ale i tak nie przelknie tylko wypluje... przeraza mnie to... rozmowa z rodzina dala tyle, ze stwierdzili, ze widocznie nie ma juz sily i checi do zycia i trzeba mu pozwolic umrzec jak chce....

@Łukasza się zapytaj on miał ostatnio podobna sytuację z babcią,która po 4 tygodniech zmarła nic na to nie poradzisz choroba robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty,ja w czerwcu miałem pdp z silną demencją,i po ponownym powrocie do Frankfurtu, zablokowała się...jej Kopf,a Koerper był gut.Szpital i potem powolna śmierć...Nawet najbliżsi nie zfążyli jej przekonać,że piła i jadła.Kroplówka to za mało. Zmarła także i na moich oczach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...