Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A kto bogatemu zabroni za darmo i bez obiadu pracować ? :d:d:d

 

ha ha masz rację moja droga ale już sobie powiedziałam tak być to nie będzie ha ha raczej na głupotę nie ma rady by pasowało ha ha A jutro wasa und lappen bo lustro takie brudne,że nawet czubka nosa nie widzę a co dopiero mojej uśmiechniętej od ucha gębuchy ha ha .Dobrze,że chociaż udało mi się zmobilizować zmienniczkę do wyrzucenia resztek jedzenia,które stało w garach w lodówce od nie wiadomo kiedy bo podobno dzisiaj placki były na obiad oczywiscie gotowe więc moze dobrze,że mi się nie dostało ha ha Kiedyś napisałaś,ze Ty sobie problemów nie szukasz ha ha ja też do mnie te problemy same się pchają a co jak na bogato to i problemów full ha ha.Przed chwilą dziadek zrobił mi scenę zazdrosci,że z nim nie siedzę tylko w swoim pokoju więc to Wszystko przez Was ha ha koniec klepania tylko siedzenie z dziadziusiem do nie wiadomo,której ha ha moze jeszcze mam go trzymać za rączkę ha ha dodatkowe usługi sa podobno na tym zleceniu dodatkowo płatne ha ha to jutro poproszę o cennik bo w zyciu nie ma nic za darmochę ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

@jolantapl. nauczę Cię szydełkować to nie będziesz się nudziła siedząc z dziadkiem. :)

 

ha ha ja sobie dam radę z dziadkiem i bez szydełkowania ha ha za godzinę siedzenia 50 euro zobaczymy czy mu sie tego mojego siedzenia z nim nie odechce raz na zawsze he he gorzej jak z dnia na dzień wymagania będa rosły ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie☺️niektóre pracusie już zjeżdżają.. A ja miałam dziś dzień atrakcji hi hi.. PDP sobie (nam) wycieczkę wykupiła nad jezioro..Dummer See widziałam z bliska hi hi.. Plaża odgrodzona od wody, hotel z restauracja i autobusy wjezdzajace na parking z dziadkam☺️ naszym autobusie tylko ja byłam bez rolatorka☺️PDP miała wybór kilku miejscowości w tym zamki ale chciała pokazać mi wielka wodę.. Wycieczka polegała na tym by zrobić sto metrów nad jeziorkiem i zająć stolik, wypić kawę, poczekać żeby czas zlecial do autokaru.. Zarobiłam minusa u babci, bo za mało podziwialam wielką wodę hi hi

Katastrofa☺️Blondi pisze pod stołem, a Łukasz bez (s) eks cesow zyczy☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj do tego Erikę czekającą na nocną jazdę i Jolantę jako osobę do towarzystwa. :)

U mnie w domu też wszyscy w drogę. Dwójka wnuków z tatusiem już w drodze na wakacje, jutro jedna córa w góry jedzie, druga druga na nurkowanie do Chorwacji, Paulinka w sobotę na obóz a ja do pracy. W domach tylko koty zostają. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też powiem dobranoc wszystkim, trochę wiało nad wodą, byle nie chorować.. Następnym razem będę szczerze podziwiać, nie ma co.. darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, a dzięki niej..  

Dobranoc wszystkim☺️

Biedne te koty☺️będą

A co to Blondi urodzinki? I dziś uziemiona z dziadkiem..

To ja też do najlepszych się dołączam i spełnienia marzeń życzę☺️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc kochani .Spokojnej nocy a jutro znów klepanko od rana ja dzisiaj śpię z moją zmienniczką w jednym łóżku mam nadzieję,że się nie pogryziemy ha ha dobrze,ze z dziadkiem jeszcze spać nie muszę ha ha już nic nie piszę bo jeszcze coś wykrakam jak zwykle ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się szukają,,jak ja widzę,, dziękuję za życzenia ,,dziewczynkom,,Wywiezli mnie daleko do ich uluionej restauracji na kolację,,jedzenie smaczne ,,zaskoczyli mnie dzisiaj bardzo pozytywnie,,za moją nie wyparzoną buzię dostalam viel geld,,takze warto nieraz powiedziec swoje zdanie:hahaha: dzien bardzo udany i fajny,,ale niedawno wrócilam i padam trochę ze zmęczenia od nic nie robienia:hahaha: nigdzie nie zginęłam ,,nigdzie nie randkowałam dzisiaj ,,a szkoda ,ale nadrobię ,,nic mi nie ucieknie,,,Dobranoc ludziki :love::hahaha::serce::spioch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka , ja juz czuwam bez budzika :hahaha:wiecie , nie wiem czy sie cieszyć :hahaha:ale chyba tak . Pezyjechał jeden synuś pdp pan profesor i wczoraj mówi , ze to on mi zrobi kawę do termosu na podróż .Ale ja mowię , zeby sobie spał , sama sobie zrobię . Nie , on chce zrobic. Obudziłam sie wcześniej , idę na górę pocichutku zrobic sobie kawkę 3 rano :spioch: on wchodzi do kuchni i żądzi sie moim terminem ,  ale sie porobilo

:hahaha:a wiec czeka aż on zrobi :kawa:. Dzisiaj nie bede z Wami Piła ławki , juz wypiłam :) Moze wieczorem :piwo: wam postawie , za udana podróż . No to pa , bo juz kierowca dzwoni ze za pół godz. bedzie Ściskam Was wszystkich mocno , śpicie smacznie,@ jolantap tylko sie nie pomyl w łóżku :hahaha: i nie szukaj fujarki :święty:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry:kawa::kawa::kawa:  -częstowac się i pić,pić pić,,, @erika Tobie atrakcji tez nie brakuje ,,ale już jestes w drodze do domku,,:hahaha: masz cały kołchoz za sobą,,jedziesz na wolnośc,,,super ,,  @jolantapl. to teraz już niczego Ci nie zabraknie,,podszkolisz się w języku siedząc z dziadkiem, rozpijesz sie na maxa ,że rodzina Ciebie nie pozna ani my tutaj na forum:płacz: palić będziesz jak opętana ,,jeden za drugim ,,bo same się będa fajeczki kupowac,,musisz sobie kupić duży portfel aby te wszystkie 50-tki się zmiesciły,,ale Ci się miejsce trafilo,,marzenie nie jednej opiekunki,,,ale mamy nowy dzień ,,:hahaha: każdemu coś fajnego dzień sprawi,,aby tylko było do przetrawienia,,,:love:

Po wczorajszym obżarstwie w ogóle nie mam ochoty na śniadanko nawet,,,ale dobrze że chodz zasnęłam ,,po tych mięsach i colach,,,:płacz: nie dla mnie takie pory,,do jedzenia,, Milutkiego Dnia :serce:

@Łukaszu a Ty urlopujesz i urlopuj,:love:,ja się dobrze bawię,,i w pracy i poza pracą,,sama sobie organizuje swoje atrakcje ,,a w tym jestem dobra ,,no może nie aż dobra ale ujdzie,,,:hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika - szczęśliwej drogi. :)

@jolantapl.- pewnie całą noc fujarki szukała że jeszcze śpi. :)

@Blondi - jak zwykle świtem bladym, białym ranem już na posterunku.

@Łukasz - leni się. Ma chłopak szczęście że mu pogoda dopisuje. Niech ma. Zasłużył sobie. :)

 

Dla chcących mam informację. Fajne promocje na walizki i inne bagaże ma teraz Wittchen. Za późno się dowiedziałam ale kupiłam i następnym razem będę szpanować z nową bordową walizką. :d:d:d Też duża ale nie taka ogromniasta jak mam teraz. W końcu nie będę miała największej walizki na trasie. :d

 

 

Fajna maksyma. :d

 

 

 

 

 

 

21077276_1637925172908058_4182765524557504229_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie☺️

Ja dziś zadowolona☺️dziś dzień wyników egzaminów kwalifikacyjnych, balam się że test z teorii zbyt nisko.. Ale 80proc na 96 praktyczny to wynik ok☺️ no i droga otwarta na nowe zmagania.. 

Pozdrawiam wszystkich i smacznej kawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...