Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Maria Jolanta, to fajnie, że dojechałaś szczęśliwie i szybko:)

Z reguły śpię w busie w nocy,o ile chce mi się spać...jestem mrukiem, jakbym nadawał dużo, to potem język spapany, haha, wymęczony...a tu trzeba po powrocie z rodziną porozmawiać i takie tam inne, haha. Dlatego język oszczędzam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, piszę do was aby was ostrzec przed jedną z agencji a dziś będzie mowa o Olsztyńskiej firmie PROBETREUUNG. Odmiennie do was nie wyjeżdżałem jako opiekun,a  pracowałem tam w biurze. Zacznę od źródła czyli: właścicielki /założycielki tej agencji.Są to młode kobiety raptem ,,lekko'' po 30stce. Bardzo nastawione na sukces firmy nie liczące się z nikim zarówno pracownikiem biurowym jak i opiekunem. Stawki w tej firmie są bardzo małe i tu podobnie zarówno dla pracowników biurowych jak i opiekunek. Panie narzucają obowiązki lecz nie podnoszą wynagrodzenia,najlepiej pracować w biurze od świtu do zmierzchu nie jeść nie pic nie korzystać z toalety. Każdy wniosek o dzień wolny trzeba opisać. Każą przekłamywać oferty pracy bardzo zaniżają stawki. Są to rozpieszczone histeryczki. Przestrzegam każdego przed podjęciem współpracy z tą firmą !!! Agencja jest przez 1,5 roku na rynku,a już przewinęło się tam ok 15 osób pracujących w biurze. Atmosfera jest nie do zniesienia,ciągły stres, krzyk i zastraszanie. Opiekunki są nie szanowane i upychane na straszne zlecenia. Liczy się tylko każdy wygrany klient i jego kasa. Podajcie tą informacje dalej może uda nam się doprowadzić do upadku tej pseudo agencji. !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej opiekunowo☺️wiecie co mi się przytrafiło.. 

Rano PDP kupiła sobie spodnie i po południu byliśmy wymienić na większe, oczywiście już był większy problem z parkowaniem. W końcu pojechaliśmy na parking a że ona już traciła cierpliwość i chciała szybko do sklepu to wybrałam miejsce parkingowe bez namysłu.

No i oczywiście kiepskie miejsce, mocno z góry. Teraz żeby wyjechać to trzeba mocno do tyłu. Z przodu mam piękne Audi a z tyłu policja sobie podjechała☺️dla mnie to już był stres na maksa. 

Dwie próby i auto leci mi do przodu, zamiast do tyłu.. Prosto na Audi.. I wiecie co się stało? PDP dostała powera, odpiela się z pasa i leci prosto do policjantów. 

No i pomogli☺️policjant mi wyjechał 

Ale swoje przeżyłam, już miałam w oczach problemy z policją, jeden policjant był bardzo miły i śmiał się, wziął kluczyki i wyjechał bez żadnego problemu, drugi był trochę dociekliwy, już pytał kto kieruje.. 

Dobrze ze kolega piętro wyżej napisał prawdę o tej firmie.. Teraz niestety wyrastają te firmy jak grzyby po deszczu, właściwie każdy może udawać wielkiego biznesmena kontrahenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@franceskanajgorszy to podczas jazdy stres,,ale trening czyni mistrza,,pomalutku się wprawisz ,,to normalna sytuacja w Twojej krótkiej karierze kierowcy,,ale babcia jaka wyrywcza ,,dobra babcia -hahhaha :hahaha: 

ale jak czytam co pisze   @sharky24 to jakiś obłęd,,nie ma nic gorszego od takiego traktowania i szanowania,,że jeszcze mają opiekunki ? zawsze się znajdą ludzie do pracy,,mamy czasy jakie mamy,,poszukujących pracy jest bardzo dużo,,nikt nie czyta internetu ,,idzie do pierwszej lepszej agencji aby tylko wyjechac i tak to leci,,bardzo smutna opowiesc :płacz:

A ja zrezygnowałam z kolacji w miescie:płacz: wybrałam swój pokój a kolację zjadłam w domu,,ale się wypięłam co? a niech sobie spokojnie pogadają bezemnie,,niech plotucha walną nawet na moj temat:hahaha: mnie to nie rusza,,obżerać się nie muszę,,wymyśliłam ,że czekam na telefon po 20 godz, i też dobra wymówka,, już mam przedosyt restauracji,,ale się porobiło,,:hahaha:

Co tam słychac u kolegi forumowego mojego skarba @Łukaszka? ale pięknie napisałam :hahaha: jak tam babcinka ,,Ty w ogóle nic nie piszesz,,co się z Toba porobiło,,też brak czasu? :płacz: wiem ,że odliczasz dni,,ale jeszcze troszkę ,, :love: a Tobie nie smutno samemu w 4 scianach? może wpadnę na jakieś :piwo: zimniutkie i tak po cichaczu sobie golniemy?:hahaha:

Gdzie ta @jolantapl. już miała być i cisza!! ale pozdrawia wszystkich forumowiczów,,,nie wiem ,,ale ja bym bzika dostała bez neta,,padło by mi na głowę jak co niektórym ,,jednak okno to okno i świata się widzi i słyszy,,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, odpoczywam, planuję z M. swoje tournee,haha.Myślę, jak rozplanować pobyt w PL, by jak najlepiej rozplanować sobie urlop.I tak w domu będę łącznie tydzień, reszta poza domem.A może na jeden dzień wpadnę do Ciebie? :całus::hahaha: no to buźka i myśl nad tym:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też życzę wszystkim dobrej nocy. Rację masz Blondi, ciągle się uczymy, a to był naprawdę trudny wyjazd i nie poddaje się, no a babka lubi sensacje i jak jej wszyscy pomagają, wspierają i to była dla niej super okazja by prosić policjanta o pomoc, bo ja mam strach wyjechać powiedziala☺️

Dobranoc pchły na noc☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:love::kawa: zapraszam na poranną kawę . Oj wczoraj sie u mnie dzialo :rozpacz: siedzę popołudniu z pdp a tu nagle bach ! Duże okno wiatr wyrwał :płacz: i rama z szyba na środku pokoju . Pdp spokojnie zaczął wszystko organizować . Przyjechała firma ubezpieczeniowa a nawet sprzątacze!    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @erika :kawa: pycha,,,miałaś szczescie ,że na nikogo ta szyba nie rypła,,no się działo,,ale dziadek jaki organizator i tak trzymać ,,bez stresu i na spokojnie ,,lubie takich opanowanych ludzi,,

U mnie w nocy jakieś przetoki były,,ciągle jakieś głosy i ludzi słyszałam,,okno otwarte to wiadomo,,dobrze ,że muchy nie słyszałam,,co za uszy mam,,

@jolantapl. witaj na forum,,wreszcie dotarłaś,,,pisz co u Ciebie,,opowiadaj,,:love:

Miłego Dnia maluchy:hahaha::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...