Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O kurka☺️ ale fajnie się dzieje hi hi.. dzień dobry wszystkim... 

Nie wiem dziewczyny czy wam gratulować, czy może też powinnam zazroscic, tej otwartości☺️Ja to nie taka odważna, moja PDP bardziej szaleje hi hi. 

Miłego wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten piekny poranek:love::kawa:wypita potem jeszcze jedna:kawa:@Blondino toc ja tez lubie konkrety:hahaha: ale i tak bylo milo popatrzec o matko jak czlowiek jest na glodzie to wszystko zadowoli haha:hahaha:ale wyobraznia dziala:pciekawe co tam nasza kolezanaka @Maria Jolantama jeszcze w zanadrzu:pjak sie naogladala takiego tanca to kochana powinnas ich tez poprosic o cos takiego:hahaha:no niestety przy takim wyborze jak Ty masz to na wszytko trzeba patrzec haha:p no nic wesolo musi byc no bo gdzie jak nie tutaj prawda? pozdrawiam i zycze milego slonecznego dnia caluski:love::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@makaroni mam pomysł dla Ciebie. Może byś zmęczyła swoją Babcię ? jeśli ona się domaga nadmiaru kontaktu to może jej to dać...w nadmiarze ? ? Od rana zagadywać, zajmować, nie opuszczać, ćwiczenia proponować ? pytania zadawać  ? zobaczyć jak długo to zniesie ? Skoncentrować się wyłącznie na niej i ją wycisnąć. Z małymi dziećmi czasem to zaskoczy. Przynajmniej popołudnie może być spokojniejsze..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa dni i w środę kierunek - dom.

Co prawda właśnie córka z wnuczką wyjechały na wakacje ale przynajmniej koty mnie powitają. :d

Zawsze wiem czy ktoś jest w domu. Jeśli koty siedzą pod drzwiami i czekają to znaczy że nikogo nie ma. Jeśli nie czekają pod drzwiami i mnie olewają to znaczy że ktoś jest. Tylko na wnuczkę czekają ZAWSZE. Nie wiem skąd wiedzą ale już jak idzie po schodach to pilnują drzwi. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marzanna

Witam ;) Ja dopiero zaczynam swoją drogę jako opiekunka ;) Jadę z Medipe i trzeba jechać zarobić pieniążki. Jakie były wasze początki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie opiekunkowo:) ja dopiero wróciłam z pauzy :love:  Ponieważ jestem nad samym morzem to jak tylko pogoda to śmigam rowerkiem na plażę. Teraz siedzę w pokoju z moim sympatycznym dziadziusiem :serce: on czyta gazety i ja buszuję po internecie . Oby zawsze taka fucha się trafiała :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gość Marzanna napisał:

Witam ;) Ja dopiero zaczynam swoją drogę jako opiekunka ;) Jadę z Medipe i trzeba jechać zarobić pieniążki. Jakie były wasze początki?

Witaj! poczytaj sobie temat,,<<Dla stawiających pierwsze kroki" jest tutaj sporo tematów,,poczytaj sobie a dużo się dowiesz,,każdy z nas inaczej miał ten pierwszy raz-powodzenia

@erika też tutaj mam rower,,ale z gorki fajnie śmigać ale potem pod tą górę?:płacz::rozpacz: od razu rezygnuję z rowerka,,od razu,,:hahaha:

@Beata Giz trzeba trochę po schodach polatać i nigdzie nogi nie będą wchodzić,,zawsze dużo biegam po schodach i wsiadam na rower i smigam i zero czegokolwiek,,aż sama się dziwię ,że nic mnie nie boli,,taka jestem rozruszana??? hahahha  ostatnio śmigałam często na rowerku,,teraz mala przerwa ,,po gorach nie będę rowerkowac ,,za stara jestem na taki wysiłek:hahaha: za jakie grzechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Społeczność
 6
20 postów
Rodzaj konta: Opiekun
Zgłoś ten post 
Napisano 23 lipca
Szanowna Redakcjo,

Zarejestrowałem się przed chwilą, by móc do Was napisać. Uważam, że dla lepszego funkcjonowania i  przejrzystości forum należy bezwzględnie zakazać gościom zakładania nowych wątków! Mogą się wypowiadać w już istniejących - proszę bardzo, do woli. Ale jak chce założyć nowy, niech się zarejestruje - to nie boli. Dla mnie zajęło to 5 minut. Bardzo często nowe, prowokacyjne wątki zakładają pracownicy agencji. Wątki często głupie, namawiające do łamania prawa i czekające na reakcję opiekunów. Dla agencji to też lekcja, jak daleko się mogą posunąć i co jest, a co nie jest akceptowalne przez opiekunów. Opiekunowie kłócą się między sobą. Nie tędy droga Szanowna Redakcjo. Wam też pewnie by zależało na jak największej ilości zarejestrowanych opiekunów?

 

Przeniosłam wpis Marjanka czy Majranka , bo zapomnialam  :nie:. Dlaczego goscie wg ciebie nie moga zakladac tematów ? Czy od tego forum ubożeje ? Sama czy sam jesteś młody stażem a juz zaczynasz wprowadzą teorie spiskową, Jest tu MODERATOR jak widać i nie zabieraj komus chleba :hahaha::hahaha:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to znalazłaś ale i ma rację i jednocześnie jej nie ma. A już na pewno nie lubię jak ktoś nagle postanawia że wie lepiej jak powinno funkcjonować forum istniejące od kilku lat.

Jeśli nawet gość założy temat i jest to temat prowokujący to wcale nie znaczy że wszyscy damy się na to nabrać. A już raczej o kłótniach nie ma tutaj mowy. A co do pracowników agencji, oni też mogą się zarejestrować, to przecież tylko 5 minut. :d

 

 

@Łukasz a jak nie będzie miejsca a Ty będziesz musiał wyjechać to ciekawa jestem co zrobią ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Witaj! poczytaj sobie temat,,<<Dla stawiających pierwsze kroki" jest tutaj sporo tematów,,poczytaj sobie a dużo się dowiesz,,każdy z nas inaczej miał ten pierwszy raz-powodzenia

@erika też tutaj mam rower,,ale z gorki fajnie śmigać ale potem pod tą górę?:płacz::rozpacz: od razu rezygnuję z rowerka,,od razu,,:hahaha:

@Beata Giz trzeba trochę po schodach polatać i nigdzie nogi nie będą wchodzić,,zawsze dużo biegam po schodach i wsiadam na rower i smigam i zero czegokolwiek,,aż sama się dziwię ,że nic mnie nie boli,,taka jestem rozruszana??? hahahha  ostatnio śmigałam często na rowerku,,teraz mala przerwa ,,po gorach nie będę rowerkowac ,,za stara jestem na taki wysiłek:hahaha: za jakie grzechy

@Beata Giz A wiesz ja ni to pasuje ,ze ha mam schody :hahaha: no jeszcze rowerek jest ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

@Blondi a ja pod górkę też prowadzę :hahaha: 

Ale ja 3 km nie będe prowadzić rowera pod górkę -mowy nawet nie ma,,:hahaha: sportu mi nie brakuje abym  musiała km z rowerem pokonywać,,,hahha ale jestem wygodnicka ,,ruchu aż mam za dużo,,ciągle nogami przebieram --no wiesz:love:

a w ogóle najlepiej wychodzi  mi ostatnio łózkomania :love::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wszystkim i pijemy :kawa: ,,tyle jej tu stoi :hahaha:  Ja tutaj nie wstaję wcześnie bo pierwszy raz mi sie trafło śniadanie na gotowca i aż na 9 rano:hahaha: 

@Maria Jolanta Ty już wyjazdem żyjesz ,,przyjedzie zmienniczka to też już inaczej dzień mija ,,szybciej nawet,,masz zamiar dłużej pozostać w domku,,czy ciutke i spowrotem do pracy,,ja jak zjadę to na ciutkę i spowrotem,,arbeit,,tak postanowilam w tym roku,:święty:,trochę chodz sie trzymam planów swoich,,

Czesc Wszystkim i pijemy :kawa: ,,tyle jej tu stoi :hahaha:  Ja tutaj nie wstaję wcześnie bo pierwszy raz mi sie trafło śniadanie na gotowca i aż na 9 rano:hahaha: 

@Maria Jolanta Ty już wyjazdem żyjesz ,,przyjedzie zmienniczka to też już inaczej dzień mija ,,szybciej nawet,,masz zamiar dłużej pozostać w domku,,czy ciutke i spowrotem do pracy,,ja jak zjadę to na ciutkę i spowrotem,,arbeit,,tak postanowilam w tym roku,:święty:,trochę chodz sie trzymam planów swoich,,

cos się podwaja znowu:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi czkawkę masz od rana. :d:d:d

Zostaję na trochę, mam w planach wyjazd z wnuczką gdzieś niedaleko sanatorium gdzie będzie druga córka z dziećmi. Jakieś noclegi znajdę i trochę czasu spędzę z dzieciakami. :) Pod koniec sierpnia, najpóźniej na początku września chcę wrócić do pracy. Trzymają mnie w PL trochę terminy bo później będę sama z wnuczką i muszę ją wyprawić na obóz treningowy a potem już będę chciała wrócić do DE. Sama z kotami nie będę w chałupie siedziała. :hahaha:

 

No i oczywiście pierogów muszę nalepić na zapas. :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta ja ostatnio ani jednego pieroga nie zrobiłam ,,ale tym razem jak wrócę to narobię im ,,poprostu pojechalam odppocząc od kuchni a nie znowu w kuchnię wejsc,,za krótko jestem w domu aby nadrobić wszystkie zaległosci,,ale się rozpusciłam jak dziadoski bicz,,wygoda goni wygodę,,w końcu chyba nadszedł czas aby ktos pobiegał koło nas a nie tylko my na każde zawołanie-powiedziałam dośc,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...