Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę  @Jaga8584 ,że nie marnowałaś swojego cennego czasu ,,jasne ,że mała czarna musi być ,,do tego jeszcze figura ,,więc antygwałty na brzucho też i mała czarna pasuje jak ulał:hahaha: a co do dodatków to muszę zagłębić się głęboko w szafę,,bo takie dodatki mam ,,wracają lata tam jakies dawne dawne ,,bo i takie klipsy też się znajdą czy kolczyki,,ale zawsze pamiętam ,że nie mogłam tych ciężarów za długo mieć w uszach bo mało uszko nie odpadło,,,a jak się sciągnęlo to jaka ulga od razu była-hahahha ale kolorki bardzo latowe i fajne,,,super -piąteczka :drink: wypij sobie bo się napewno zmęczyłaś tymi poszukiwaniami:hahaha:

Widzę  @Jaga8584 ,że nie marnowałaś swojego cennego czasu ,,jasne ,że mała czarna musi być ,,do tego jeszcze figura ,,więc antygwałty na brzucho też i mała czarna pasuje jak ulał:hahaha: a co do dodatków to muszę zagłębić się głęboko w szafę,,bo takie dodatki mam ,,wracają lata tam jakies dawne dawne ,,bo i takie klipsy też się znajdą czy kolczyki,,ale zawsze pamiętam ,że nie mogłam tych ciężarów za długo mieć w uszach bo mało uszko nie odpadło,,,a jak się sciągnęlo to jaka ulga od razu była-hahahha ale kolorki bardzo latowe i fajne,,,super -piąteczka :drink: wypij sobie bo się napewno zmęczyłaś tymi poszukiwaniami:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, okazało się , że to opiekunka jest, a nie facet...dzwoniła...bałagan tam mają, haha ..wiesz, o czym mówię:hahaha:

A ja na targu kupiłem stringo-spodenki na sobotę:całus:potem na Skype przymierzę je i pokażę Ci i powiesz, czy Ci się podobają:$:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

Blondi, okazało się , że to opiekunka jest, a nie facet...dzwoniła...bałagan tam mają, haha ..wiesz, o czym mówię:hahaha:

A ja na targu kupiłem stringo-spodenki na sobotę:całus:potem na Skype przymierzę je i pokażę Ci i powiesz, czy Ci się podobają:$:hahaha:

Ale z Ciebie szalony wariat,,co ja się uśmiałam,,:hahaha: ale mam pytanko,,takie malutkie ,,a czemu ja mam Ci powiedzieć ,,czy mi się podobają???  te Twoje majtochy stringowate:hahaha: zrób fotkę i wrzuć na forum,,to będziesz miał ocen a ocen,,że głowa Ci kaput:święty::płacz: 

@Łukasz tylko ich nie używaj do soboty,,zostaw je czysciutkie:hahaha:

Jakoś się tak latowo zrobiło i się od razu zachciało tego np.:love::serce:

FhSktkpTURBXy81MjNiYWI4MTQ4OTg2OTE0YjY1M2EzMzBjOWNmMzk2NC5qcGeSlQMALs0F3M0DS5MFzQMgzQHC.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Widzę  @Jaga8584 ,że nie marnowałaś swojego cennego czasu ,,jasne ,że mała czarna musi być ,,do tego jeszcze figura ,,więc antygwałty na brzucho też i mała czarna pasuje jak ulał:hahaha: a co do dodatków to muszę zagłębić się głęboko w szafę,,bo takie dodatki mam ,,wracają lata tam jakies dawne dawne ,,bo i takie klipsy też się znajdą czy kolczyki,,ale zawsze pamiętam ,że nie mogłam tych ciężarów za długo mieć w uszach bo mało uszko nie odpadło,,,a jak się sciągnęlo to jaka ulga od razu była-hahahha ale kolorki bardzo latowe i fajne,,,super -piąteczka :drink: wypij sobie bo się napewno zmęczyłaś tymi poszukiwaniami:hahaha:

Widzę  @Jaga8584 ,że nie marnowałaś swojego cennego czasu ,,jasne ,że mała czarna musi być ,,do tego jeszcze figura ,,więc antygwałty na brzucho też i mała czarna pasuje jak ulał:hahaha: a co do dodatków to muszę zagłębić się głęboko w szafę,,bo takie dodatki mam ,,wracają lata tam jakies dawne dawne ,,bo i takie klipsy też się znajdą czy kolczyki,,ale zawsze pamiętam ,że nie mogłam tych ciężarów za długo mieć w uszach bo mało uszko nie odpadło,,,a jak się sciągnęlo to jaka ulga od razu była-hahahha ale kolorki bardzo latowe i fajne,,,super -piąteczka :drink: wypij sobie bo się napewno zmęczyłaś tymi poszukiwaniami:hahaha:

Zdroweczko , już drugi:drink:, zmęczona jestem ale praca, bo babcia jest 

Absorbujaca  I ..... co do komputera ... wprost uwielbiam przeglądać, szukać, znajdować, wysyłać, pozdrawiac..... tylko na to trzeba znaleźć czas. Oj , chyba go zgubiłam gdzieś O.o:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co.. Moja PDP naprawdę wzięło, po wizycie jej znajomego kompletuje przybory do higieny i dziś kupiła jednorazowki do golenia, szeptala mi że trzeba się tam ogolic.. Hi hi chyba nawet wiem kto będzie musiał to wykonac☺️ wam też to się zdarza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Łukasz napisał:

Blondi, okazało się , że to opiekunka jest, a nie facet...dzwoniła...bałagan tam mają, haha ..wiesz, o czym mówię:hahaha:

A ja na targu kupiłem stringo-spodenki na sobotę:całus:potem na Skype przymierzę je i pokażę Ci i powiesz, czy Ci się podobają:$:hahaha:

Borata!  Strój Borata Łukaniu załóż!  

Ale będziesz mieć branie, jak tak zanęcisz to wszystkie podopieczne w promieniu 100 kilosów będę Twoje. ...

O Forum nie wspomnę. .. :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry  -  słoneczko dziś pieknie świeci  , zanosi się na fajny dzień. Kawa wypita , trzeba usunąć ślady brzydkiej pogody . Sprzatanie około domowe dzisiaj sobie załozyłam . Szybkiego dnia tym w pracy ,  tym na urlopach przyjemnego wypoczynku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tu gwar a ja dopiero oczy otwieram ,,ale już :kawa: piję,,chętnie pomogę w piciu tego eliksiru:kawa::hahaha: 

Koty ,psy ,,czego tu nie ma,,nawet będzie depilacja , @franceska to Ci się trafiło,,a już kiedyś pisaliśmy o chcicach naszych PDP,,,widzisz jaką masz artystkę? mi nigdy też ,się nie trafiło depilować PDP,,raczej były zawsze w naturze,,ale zdarzają się wyjątki:hahaha:

Boże a  @Maria Jolanta już pichci od rańca,,:płacz: ,,już są po śniadaniu,,a ja nie nadąrzam,,bo myśle co mam ubrać ,,makijaż itd, jeszcze jestem w rozsypce,,ale tutaj się rozpusciłam z rana na maxa,,wszystko spokojnie i powoli,,bo nie mam nawet po co się śpieszyć,,:love: powtarzam ,,zero stresu" :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mówię dzień dobry wszystkim☺️

kurka robi mi się oponka, a tak lubię jeść..  oj trzeba silnej woli.. To może od poniedziałku ogranicze, zawsze tak biedowalam na Stellach a tu dostępność, no to wychodzi bokiem. Miłego wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj leniwy obiadek bo były leniwe. :hahaha:

Babuszka od czasu zmiany insuliny na Actraphane śpi i to śpi za często i za długo. Mówiłam córce a dzisiaj znów spała po śniadaniu i teraz też śpi, pewnie do czwartej..... To niedobrze, nigdy tyle nie spała. :( Mało ruchu dla cukrzyka = wyższy poziom cukru.

Ciasta nie upiekłam ale zrobiłam bułeczki na zakwasie. Wyglądają dobrze ale za gorące więc nie wiem czy smaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu rano moja PDP ma takie skoki cukru i słabnie, ze ciężko obiad zrobić, bo muszę ją ratować, podtrzymywać, dokarmiac,  dopajac i przekonywać co dla niej lepsze.. a jak już moja przerwa to ona wielce energii dostaje i zbiera narzędzia, motyki, grabie wielce sama w ogrodzie pracować i oczywiście z tym wszystkim się przewraca! Znamy chyba wszyscy te uroki☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy nie je i poziom cukru spada. Jeśli jest dość niski ale nie tragicznie to od razu powinna coś zjeść. Moja je w sumie trzy główne posiłki, popołudniowa kawka i ciasteczko, plus dwa razy owoce a na wieczór orzeszki. To nie musi być dużo.

Jak trzeba ratować bo cukier za niski to cukier albo Cola czy banan, szybko podnoszą cukier, czekolada działa bardzo wolno i długi czas.

Jaką insulinę przyjmuje i jak często ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...