Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej @Blondi, no ja kierowca hi hi.. Jak dotąd daje radę, jeszcze na autostrada nie wyjechałam na szczęście. Terminy nie pasowały na wcześniejsze miejsce, to teraz jestem w innym i dobrze, syna krzykacza mam z głowy. A zdjęcie coś pokrecilam i uciekło, jak się uda to wstawię, a jak nie to będę bez, tak też się czuję pewniej 

Hej @Blondi, no ja kierowca hi hi.. Jak dotąd daje radę, jeszcze na autostrada nie wyjechałam na szczęście. Terminy nie pasowały na wcześniejsze miejsce, to teraz jestem w innym i dobrze, syna krzykacza mam z głowy. A zdjęcie coś pokrecilam i uciekło, jak się uda to wstawię, a jak nie to będę bez, tak też się czuję pewniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, franceska napisał:

Coś mi się tu zdublowalo.. jestem ciekawa czy jest jakaś Polka w okolicach Lubbecka? Ani w netto, ani w Aldi nie słyszałam nikogo po naszemu

Masz szukac Polaka a nie Polki,,, :hahaha: no wiesz ! fajnie się potem relacjonuje z Polakiem,,,od razu masz wszystko,, np, zapach mężczyzny ,,ale nie o  zapach potowy mi chodzi ,,,nie :płacz:o zapach perfum męskich,,połączony ze świeżym powietrzem,,ale się rozmarzyłam ,,,a przytulić sie do takiego pachnidełka -och ach jak cudownie,,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, franceska napisał:

Czemu mi ciągle podwójnie pisze? A w pracy jeszcze trochę jestem

coś Ci się przestawiło w pisowni,,ale jutro jak odpalisz kompa czy na czym tam piszesz to już nie powinno być tych niespodzianek:święty:

2 minuty temu, franceska napisał:

Czemu mi ciągle podwójnie pisze? A w pracy jeszcze trochę jestem

coś Ci się przestawiło w pisowni,,ale jutro jak odpalisz kompa czy na czym tam piszesz to już nie powinno być tych niespodzianek:święty:

2 minuty temu, franceska napisał:

Oj oj Blondi.. Chłopak został w Pl 

Przecież rozmawiać można z wszystkimi,,ja o tym myślałam ,,o niczym więcej,,:płacz: bron panie:hahaha:

A trójkąt to; dziadek ,babcia i opiekunka:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem u babci, samej która by chciała faceta i pod tym względem trochę mi tu wariuje, ale miejsce o wiele lepsze, wiadomo demenz i cukrzyca to trochę czasami męczące i odpowiedzialność.. Ona chce dużo jeździć, no to jeżdżę.  Jak narazie to się docieramy, ona sprawdza ile może sobie pozwolić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tez je i sobie zastrzyki robi.. Jak przyjechałam to każdy prosił by ją podtuczyc, bo za dużo schudła i jestem zdziwiona bo ona jak tygrys sezamie to do września aż się boję, będą znów prosić żeby ograniczać! 

No racja czas spać, dobranoc @Blondi, @Jolanta, dobranoc wszystkim. Spokojnej nocy, pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, franceska napisał:

Czytałam,  że masz super miejsce! Szczęścia.. Ja jeszcze nie wiem czy tu wroce, może akurat znów trafie w lepsze

Dlatego warto zmieniac i zmieniać i zmieniać bo warto,,,naprawdę,,,:love: agencję też zmieniać bo nie wiem co się dzieje ,,ale te agencje co mialy jeszcze ponad rok temu same super wynagrodzenia to teraz spadły na psy i płacą nawet o 200 euro mniej:rozpacz: takie koszty mają? czy tak się wycwaniły?,początki zawsze są z dobra płacą a teraz jak mają już więcej opiekunek to rzucą grosze,,obcinają strasznie ,,,także odwagi i się nie dawać,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, franceska napisał:

Zaraziłas tą koszula.. I jak tu teraz spać? Ja tam za bardzo nie wierzę w super miejsca, no ale.. Może się kiedyś przekonam, dobrej nocy pa

Nie wierzysz ? są takie miejsca i jest ich sporo , ja już zaliczyłam kilka . Patrzę na reklamę "MEDIPE" na pierwszej stronie i treść  " STAC MNIE " . Chyba nie wiedzą ile opiekunka zarabia . Opiekunka , ktora nie korzysta z posrednictwa agencji . Zmieniaj sztele , bo to jedyny sposob na znalazienie właściwej. Zyczę powodzenia ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry juz czwartek , jak ten czas leci. Blondi jak długo zamierzasz  pracować w takim dobrym miejscu ? Ja  na swoim zostaje jeszcze pare lat:hahaha: . Moj podopieczny mimo wieku mocno dojrzałego, czuje sie dobrze . Nie ma nawet specjalnie jakiś leków .  Śpi bez tabletki nasennej i w ogóle to wspaniały człowiek . Zawsze w podopiecznym szukam czegoś co polubię i tak zaczynam budować relacje miedy nami . Mowi do mnie dziecko a ja do niego po imieniu . Spędzamy ze sobą praktycznie całe dnie .Córka podopiecznego mówi w żartach , że robi sie zazdrosna o relacje miedzy nami . A ja tylko nie neguje jego zdania i nie przekonuje do swoich racji .  Wychodze z założenia , że szef zawze racje ma. Co nie oznacza , że jestem ślepo posłuszna  co to , to nie . Miłego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj tą pyszną :kawa: @kobitka ,,bo bez kawy jak bez ręki,,:hahaha: gosc aga tak czytam Twój post i to samo od razu myślę ,,co do reklamy agencji,,,,Stac mnie" hahahha  wariaty i tyle,,,ale to reklama:płacz: a rzeczywistosc  u nich jest całkiem inna,, A ile ja będę? tutaj w moim królestwie? zobaczymy,,narazie jestem i zapycham sie wszystkim tutaj,,bo inaczej i tyle :serce: odbiegam i to bardzo daleko od pracy opiekunki ale ja sobie tego nie wymyślilam tak jest,,jak na wczasach ,,prawdziwych wczasach,,

Kiedyś miałam juz apartamenty,,też warunki super miałam,,a przy PDP prawie nic do roboty,,ale mimo wszystko to nie to ,co mam teraz,,trochę wolnosci tutaj mam,,tak można nazwać,,myślę ,że jakbym chciała 2 czy 3 dni wolnego to by nie było problemu,żadnego,, :love: Już czwartek ,,leci leci dzień za dniem,,miłego i sympatycznego dnia,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaga8584 zawsze tak pracuję:hahaha:  a co tam jedna kawa z rana,,potem najgorzej ożłopać się kawą ,,ja teraz dużo nie piję ,,z rana taki spory kubeczek ,,potem 2 :kawa: na  sniadaniu,,potem popoludniu jedna,,i nie mało i nie dużo,ale w sam raz dla mnie:hahaha: bo w domu to z rana potrafię z 5 wypic,,,to jest lekka katastrofa ale kocham taką z maszyny ,świeżo mieloną i parzoną,,:hahaha: idę zapalić ,bo już nawet na fajke brakuje mi czasu ,,ten laptop,złodziej czasu,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek. :d

Dzisiaj jak na razie to nieśmiało słoneczko wygląda, co prawda jest mokro bo padało cały czas przez kilka dni i dzisiejszą noc, ale to słoneczko tak mnie jakoś pozytywnie nastawiło do dzisiejszego dnia. :d

I nieważne że znów niebo się zachmurzyło bo rano widziałam słońce. :hahaha:

To ostatni tydzień i do domku ale jakoś niezbyt się cieszę bo przyjadę do pustych ścian. Córka z wnuczką dwa dni wcześniej wyjeżdżają na urlop. Może w końcu się pozbieram i pomaluję swój pokój ? Może....

A wszystkim życzę dużo słoneczka i tego na niebie i tego w oczach. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pamiętasz ? @Maria Jolanta był na forum jeden co tak slicznie malował swoim pędzlem,,no nic nie pomyślisz ,,tylko sama rwiesz się do tego malowania,,,:święty: jeszcze masz tydzien ,,na poszukiwanie pędzla:hahaha: do roboty,,a nie rozważasz nad pogodą,,co ma być to będzie,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...