Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jaga8584 napisał:

Pogoda, słoneczko więc po obiedzie jadę  rowerem na dłuższą przejażdżkę,  chyba że po drodze spotkam kogoś miłego mówiącego po polsku.

 

Dawaj tego trochę słoneczka bo buciki mi już zamokły:płacz: mam jeszcze kapciochy w razie co:hahaha: abys spotkała jakiegoś polaczka fajnego ,,,ale fajnego :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Blondi napisał:

Dawaj tego trochę słoneczka bo buciki mi już zamokły:płacz: mam jeszcze kapciochy w razie co:hahaha: abys spotkała jakiegoś polaczka fajnego ,,,ale fajnego :love:

   A to wydaje mi się szczególnie trudne : znaleźć fajnego Polaczka za granicą... Niestety, coś mi się widzi, że ci nieźli Polaczkowie do Niemiec nie jeżdżą, ale ...co tam...  Nadzieja umiera ostatnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem niedawno ze sklepu, spotkałem opiekunkę z innej agencji...kwadrans pogadaliśmy, wymieniliśmy się nr tel...na koniec mi powiedziała...fajny jesteś:całus:ciachem nie jestem, może krótkie spodenki jej się spodobały? ...więc dziewczyny, są fajne polskie chłopaki w DE:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Łukasz napisał:

Wróciłem niedawno ze sklepu, spotkałem opiekunkę z innej agencji...kwadrans pogadaliśmy, wymieniliśmy się nr tel...na koniec mi powiedziała...fajny jesteś:całus:ciachem nie jestem, może krótkie spodenki jej się spodobały? ...więc dziewczyny, są fajne polskie chłopaki w DE:hahaha:

Ale Ci się fartło:hahaha: no tylko nosa wystawi na zewnątrz i już łapie ,łapie fajne dziewczyny,,masz te kur,,,,ki w oczkach,dlatego jesteś fajny:hahaha::hahaha:  no teraz coś się będzie działo,,wreszcie:serce::love:  bo już pomalutku tam z tą babcią kapciałeś-wiesz? hahhaha ale mi wesoło,,fajnie się Was czyta,,musi być ta odskocznia od dnia codziennego,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blondi napisał:

Dawaj tego trochę słoneczka bo buciki mi już zamokły:płacz: mam jeszcze kapciochy w razie co:hahaha: abys spotkała jakiegoś polaczka fajnego ,,,ale fajnego :love:

Spotkałam Poleczke, ploteczki, :kawa::d, no i oczywiście przedobrzylam z tą  kawka. Od jutra nie piję tej czarnej, pięknie pachnącej kawki.  Zobaczymy ile wytrzymamO.o

Słoneczko, pięknie, z babuszka już spacerek odbyłem .  Za każdym razem ja mówię, że pójdziemy tu i tu  I za każdym razem pdp  mówi, że za daleko. 

Małymi kroczkami, ale calutka wioskę schodzimy. Niechaj sobie jeszcze popatrzy na tę miejsca z młodości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja miałam dzisiaj za dzień:hahaha: dzień nieroba:płacz: ale takie dni też lubię,,a kto takich nie lubi?  kompletnie nic ,,cicho siedzę,:płacz:już nic więcej nie mówię,, ,,za to wylegiwalam się na łóżku i na fotelach i na przeróznych krzesłach-w końcu też praca:hahaha: takiego dnia się nie spodziewałam,, ,,leniuchoroba"

011302val2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łukasz napisał:

.więc dziewczyny, są fajne polskie chłopaki w DE:hahaha:

Nie generalizuje, bo  wszystkich nie znam...

Jasne, że może być jakiś fajny chłopaczek z Polski koło 50tki schnący z dala od ojczyzny i dwie ulice dalej od nas , a my tu nic  tylko piszemy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • @Blondi tym razem zaaaaaazdroszcze. Po prostu polezalabym i poleniuchowalabym cały dzień :$, ale nie mam czasu. Nawet teraz  meczy mnie,  żeby  siedzieć z nią  I oglądać telewizję i tak do 21.
  • Potem niechaj robi, co jej się podoba, bo po umyciu , ubraniu w piżamie do łóżeczka  idzie.Hahaha Niedługo poleze sobie w własnym łóżeczku.  Zostało 18 dni. Buziaki:d:całus:

@Serenity Tudzież,  gdzie jestem nie ma na kim oka zawiesic.:rozpacz:

  • Przystojniacy wygineli?????czy co a może tutejszych taką urodą. Naszych kochanych Polaków - chłopaków  nie widać.:rozpacz:

Chyba zacznę chodzić w koszulce z orłem :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaga8584 napisał:
  • @Blondi tym razem zaaaaaazdroszcze. Po prostu polezalabym i poleniuchowalabym cały dzień :$, ale nie mam czasu. Nawet teraz  meczy mnie,  żeby  siedzieć z nią  I oglądać telewizję i tak do 21.
  • Potem niechaj robi, co jej się podoba, bo po umyciu , ubraniu w piżamie do łóżeczka  idzie.Hahaha Niedługo poleze sobie w własnym łóżeczku.  Zostało 18 dni. Buziaki:d:całus:

:płacz::rozpacz: współczuję:płacz:

 

tego siedzenia przed Tv 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jaga8584 napisał:

Chyba zacznę chodzić w koszulce z orłem :serce:

No to jest myśl. Może niekoniecznie z orłem, ale jakiś ewidentnie polski ciuch czy torba ? ale skąd wziąć ?

coś mniej bezpośredniego.

Dyskrecja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blondi napisał:

A ja po śniadaniu mam wolne,,nic mam nie gotowac :płacz: to co ja mam robic???O.o:o wszyscy wybyli ,,więc ja wróciłam do siebie ,,pójdę potem do dziadka zobaczyć co mu może pomóc:hahaha: a dziadek co ma jesc? tynk ze scian? co za zwyczaje tutaj panują,,ale mnie to nie obchodzi,,ja roboty nie będę szukać,,wolę laptopa obskakiwac,,ja na nierobienie nie będę narzekać,,:hahaha: 

@Jaga8584 normalnie odechciało mi się kurczaka,,,:płacz: w ogóle jestem może przeżarta ,,narazie zajadam się wędzonymi węgorzami i pstrągami-co za rozkosz w gębie,,nie zawsze można trafić na takie rarytasy:hahaha:

Czytam te Twoje wpisy i ciesze się razem z Tobą. Nie kazda Blondi jest blondi:hahaha:. Dobrze trafiłaś , no może nie trafiłas , bo takich sztel jest  sporo . Tylko odwagi brak . Trwaj tam , . jak dobrze jest , wykorzystaj  chwile. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę muszę się zrobić na " bóstfo":całus: czeka mnie Besuch:hahaha: nie będę w krótkich spodenkach , bo może być to uznane za zbyt  prowokacyjne:hahaha: odwiedziny znajomej ze sklepu:całus:

A tymczasem życzę spokojnej nocy:spioch:wyśpijcie się, bo rano trzeba wstać:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Serenity napisał:

No to jest myśl. Może niekoniecznie z orłem, ale jakiś ewidentnie polski ciuch czy torba ? ale skąd wziąć ?

coś mniej bezpośredniego.

Dyskrecja ...

Koszulka, koszulka.  Haha. Ha ha :dNo przecież Polki są najpiękniejsze na swiecie i od razu  to widac, slychac i czuć :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

w sobotę muszę się zrobić na " bóstfo":całus: czeka mnie Besuch:hahaha: nie będę w krótkich spodenkach , bo może być to uznane za zbyt  prowokacyjne:hahaha: odwiedziny znajomej ze sklepu:całus:

A tymczasem życzę spokojnej nocy:spioch:wyśpijcie się, bo rano trzeba wstać:love:

co??? Bóstfo" w anioła się zamienisz jeszcze,,,dla Ciebie nie trzeba portali ,,Ty na wyciągnięcie ręki masz swój osobisty portal:hahaha: oj @Łukaszku do soboty cos Ci wyszukam do ubrania ,,abyś wyglądał na ludzia i na to Bóstfo ,,abyś nam wstydu nie przyniósł,, najlepiej bądz bez spodni,,a co!!!!,,będzie 40 stopni ,,to Ty wiesz ? co w spodniach będzie za gorączka ? popocisz się cały,,boże jak ja się martwię już w co Ciebie ubrać ? ale spać nie będe a będe stroju szukać,,:płacz::hahaha:

hallo hallo a gdzie Ty już uciekasz ? spac? a Rewe i :piwo: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, franceska napisał:

Czasami tak was czytam i nic tylko zazdroscic.. Jesteście fajnie wyluzowani☺️

Czasami tak was czytam i nic tylko zazdroscic.. Jesteście fajnie wyluzowani☺️

Hallo franceska a gdzie Twój obrazio ładny:płacz: to raz ,,a po drugie pisz co u Ciebie,,jesteś kierowcą -coś takiego pamiętam,,,świeżynką za kółkiem,,super,,a do pracy kiedy? 

Dlatego to forum jest do wyluzowania też,,bez wyluzów nie ma fajnego życia,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...