Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Starość nie jest lekka i w Polsce brak personelu, A już tragicznie wygląda to w Rumunii. Bogate kraje zasysają ludzi do pracy, a w biednych samotni starcy cierpią.

    System jest chory. My powinniśmy być szkoleni w Polsce i tam odpracowywać pewną ilość godzin, dać się poznać w domach opieki, a potem wyjeżdżać na Zachód, ale nigdy wyłącznie. Nasze państwo powinno zarabiać, a nie kapitaliści, bo tylko państwo kiedyś i nami się być może  zaopiekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Łukasz napisał:

u mnie bardzo ciepło...Blondi, proszę:zielone_jabłko::jabłko:, mniej słodkiego...bo Cię nie poznam:hahaha:no i buziolka:love:

idę na dwie godzinki się zdrzemnąć

 

 

 

ze szwajcarem moim będe pilnowac aby ni minuty dłużej w tym wyrze ,,nur 2 stunden,,,:płacz::hahaha:

dzięki za jabłuszka ,,nawet tu :jabłko: nie mam,,,:płacz: a przecież pożeralam dzien w dzień nawet 3 :zielone_jabłko:,,jak to się zmienia wszystko,,za to :ciacho: dobrze wchodzą-hahahha

no jeszcze cmok cmok i chyba full wypas ,,serwis cały obskoczyłam,,a teraz na zdrowego dymka trzeba skoczyć na tarasik,,,

a moje dziadki dlaej fochują,,no nie wytrzymam z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, Twoi dziadkowie fochy strzelają, a moja babcia ...nur ganz Zeit ...lass mich in Ruhe:hahaha: aż się boję:płacz:że kiedyś w Sindbadzie, gdy pilotka mnie obudzi, zapytać się, czy chcę może porannej kawy, to odpowiem Jej ...lassen Sie mich in Ruhe, bitte ! :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się gniewają,że babcia wróciła do domu z ogrodu,,,:płacz: babcia nie popuszcza,,,:hahaha: a najlepiej ,jak chce aby dziadek coś zrobił to mi daje znaki,,a ja prosto z mostu walę i dziadek wykonuje polecenia-:hahaha:ja się nie boję ,,fajni są ,,jak się tak popatrzy na nich z boku ,,to fajne jest zycie staruszków,,,torchę nudne w ich przypadku,,ale coż,,tak żyją,,:hahaha:

@Łukasz nie masz nudy,,masz babcię która sama nie wie czego chce,,niech robi to na co ona ma ochotę a nie to ,na co Ty masz,,daj jej wolną rękę,,nie swoją oczywiście,,, a zobaczysz ,że pomalutku naprowadzisz ją na tory,,ale to trzeba dużo cierpliwości ,,czekanie,spokój,wyrozumiałośc,,

czego nie lubi Twoja babcia-pisz,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, jest erika:love: resztę muszę przywołać:hahaha:

 

Blondi, ale ona nie ma na nic ochoty...dużo śpi...no i tylko ...nie,nie,nie..Mam dużo czasu, nie była poruszana kwestia, ile mam wolnego...ale sam sobie ustalam, blokuję wtedy łóżko i na dwie godziny mogę iść. Albo teraz już spać...Albo na spacer...Tak, każda sztela jest inna...inne miasto...jak Blondi mówisz...inne facjaty, inne zasady, rządzące się sztelą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem,,private rozmowy były,,:hahaha:  @Łukasz dobrze ,że mówi cokolwiek i  ,,nie" też jest ok! szybka odpowiedz,,krótka,,dasz radę z babcią,,pomalutku się dokręcacie ,,:płacz::hahaha: ja nawet nie mam gdzie tu isc ,,teraz? to by mnie nikt nie wygonil z domu,,pustostan tutaj na ulicy,,tylko auta,,a jak jakieś by się zatrzymało i mnie wciągło? :rozpacz: co ja za horrory opowiadam :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi, może to ten od 9-letniej córeczki by na Ciebie zapolował ?? :hahaha:

Ja mam lenia, najpierw mi się dzień ciągnął jak makaron a teraz mi nagle godziny zamieniają się na kwadranse. :d:d:d

Znalazłam przepisik na bułeczki maślane, jutro wypróbuję i dam znać czy warto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@Blondi, może to ten od 9-letniej córeczki by na Ciebie zapolował ?? :hahaha:

Ja mam lenia, najpierw mi się dzień ciągnął jak makaron a teraz mi nagle godziny zamieniają się na kwadranse. :d:d:d

Znalazłam przepisik na bułeczki maślane, jutro wypróbuję i dam znać czy warto.

 

warto bo piekę drożdzowe i są przepycha ,,,,:hahaha:  bułeczki to bułeczki,,zawsze swoje wychodzą extra i takie smaczniutkie,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Łukasz napisał:

 Maria Jolanta...a wiesz? wybróbuj i daj znać, i przepisik, ooo.

A jak tam mój ażurek:cool: wakacje, a raczej mój urlop tuż, tuż:hahaha:

Nago -proszę Pana się chodzi na urlopie,,nago jest w modzie albo bez majtek i ażurów,,bez żadnych woreczków,,wszystko się poci,,gotuje potem:hahaha: do urlopu jeszcze Ci dużo urośnie i co potem z tym malutkim ubrankiem zrobisz? no co? dasz dziecku? a w ogóle to  @Maria Jolanta nie ma czasu bo mi przecież robi bikini  a potem miniówkę,a potem tą sliczną bialą tunikę czy co to jest tam,,,zrozumiał ? kolega forumowy? czy nie!!!:płacz::hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Zaczęłam robić dywanik z pomponów i aż mi się odciski na palcach od nożyczek porobiły, więc musiałam się zrelaksować. Ale nie takie bombki jak robiła Genowefa Pigwa. :hahaha:

ale ty jesteś produkcyjna kobitka:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna niedziela zaraz weg ,,przyjdzie fajny poniedziałek,,,i tak zleci następny tydzień ,,szybko mówię ,,Dobranoc" i czekam tego poniedziałku,,pa buziolki ,buziaczki , cmokusie i tego tam jeszcze całuska :love::całus::serce::hahaha::święty: spać będe potem:spioch:

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Gdzie Ty takie paskudztwa wynajdujesz ???? :d:d:d

 

@Maria Jolanta o przepraszam ,,moje jest piękne:hahaha:,,Ty jesteś mistrzynią od paskudztw,,,ale na Twoje strony internetowe nie wchodzę, udaję ,że ich nie widzę,,,bo to Twoje strachy na lachy:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...