Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Blondi napisał:

Bardzo, nie miło i szkoda mi się babci zrobiło, bo spokojna z niej kobitka i taka cicha i przez caly dzien nie oglądają w ogóle tv to chodz wieczór niech poogląda,,ale gdzie tam,,ma focha i koniec,,,:płacz: ale jutro będzie dobrze ,,:hahaha:

nie ma nic lichszego jak starość w złym towarzystwie. Ja muszę sobie kogoś miłego znależć.

 

Edytowane przez Serenity
niedopowiedzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Serenity napisał:

nie ma nic lichszego jak starość w złym towarzystwie. Ja muszę sobie kogoś miłego znależć.

 

Tak trzymać @Serenity ,,kogoś milego i takiego kochanego przytulanka:serce:  a nuż się trafi fajna buzka,,życzę Ci tego,,abys poczuła się szczęsliwa ,,już się zaczynam sama nakręcac,,jak ja kocham i buziaki i praytulanka i fajne rozmowy i podniecenia i takie dreszczyki emocji-hahahha samo życie ,,ciało żyje i chce,,no to teraz już chyba nie pójdę spać tylko na portal:love:

 

Okna i drzwi pootwierane , może ktoś wpadnie do mnie ?jakiś czaruś?,bo inaczej nie idzie z gorąca,,tylko lufty tu i tam,,:święty: A jutro mój dzień ,który tak lubię w De:płacz: ale zaspiewam ,,Ta ostatnia niedziela"  ,,i minie sobie ,,ot tak! Dobranoc kochani,,:love::serce: marzcie co chcecie i się spełni,,śnijcie kolorowo,,pa:spioch::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - ja już po obchodzie .Kawkę sobie piję i oglądam wczorajsze Fakty TVN . Nie dobrze natura obchodzi się z naszym krajem. Współczuję mieszkańcom zrujnowanych miejscowości. Czesto dorobek wielu pokoleń unicestwiony w kilka chwil. To potężna siła , ktrej nie udało sie opanować nikomu.

Pogodnej niedzieli życzę wszystkim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielna kawka :kawa: też smakuje ,,a jeszcze po deszczu w nocy ,,mały bo maly ale trochę świeżego chlodniejszego powietrza wpadło,przez moje pootwierane drzwi i okna,,:hahaha: luft mnie odiwedził:święty:a teraz włosy trzeba zrobić,,porządek zaprowadzić na sobie:love:a czas ucieka ,,ucieka dostał jakiegoś też powera:hahaha: Wstawać bo widzę tylko rannego ptaszka agę,,a reszta w betach jeszcze się przewraca,,Slysze co się dzieje w Pl,,piszą mi ,że zimno i tylko 20 stopni,,brrr, trochę nie tak i trochę nie sprawiedliwe,,ja mam tutaj za dużo tego słońca a tam marzną,,,mi troche dobrze zrobi taka pogoda bo trochę się za nią stęskniłam już:święty:

Miłej niedzielki :love::serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno wstałam i śniadanko zjadłam.

Troszkę się martwię bo babuszce cukier spada na łeb na szyję a dzisiaj idzie do córki. Nie mam pojęcia czy córka potrafi rozpoznać objawy hipoglikemii. Muszę zapakować jej dropsy dla babuszki i powiedzieć żeby dała jej w razie W napić się Coli.

Akurat dzisiaj chyba wolę żeby babuszka została w domu bo miałabym na nią oko.....

 

No i chyba zacznę nastawiać sobie budzik na noc jak cukier nie wzrośnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta będzie dobrze, oni tak mają,,dropsy i cola i będzie dobrze,,dziadkowi mojemu jak cukier spadał to robilłsię cały mokry ,ale takie spadki  cukru to normalne są u ludzi ,O.o Od mojego przyjazdu tutaj ,dziadek mój już z 5 razy tak się czuł fatalnie,,stan ciężki,że modliłam się aby wyszedł z tego stanu i bylo dobrze,,i tak wychodził i teraz już wiem,ze są u niego  takie cięzkie sytuacje ,które sie za chwilę regenerują i jest ok! Myślimy i martwimy się o naszych PDP-normalne zachowanie normalych ludzi ,,:serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po kąpieli. Babuszka mało z krzesełka nie spadła jak podczas kąpieli śpiewałam repertuar Mazowsza. :d:d:d

A że śpiewać nie umiem to od razu przypomniał mi się dowcip.

 

W balowej pięknej sali pianista w białym smokingu gra walca na białym fortepianie.

Dama w pięknej białej balowej sukni tańczy białego walca z Hrabią i mówi.

"Hrabio, ależ Pan pięknie tańczy" Na co Hrabia "No i wuj ( cenzura)"

"Hrabio, ależ Pan brzydko mówi !"

"No i wuj ( cenzura). Za to pięknie tańczę".

 

Z tym że ja ani śpiewać ani tańczyć nie umiem ale to mnie nie powstrzymuje. :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia ma focha na dziadka od rana,,za wczorajszy jego postępek,za tv:płacz: widac to gołym okiem,nie było powitania z rana jak zawsze ,,a dziadek twardy typ:hahaha: przejdzie im to,,:serce: kochają się bardzo ,,:serce: by było za nudno jakby focha nie było:płacz:

Powiem Wam tak! ubralam się tak ,że ani nie pasuje do gotowania ani do sprzątania:hahaha: mogę być opiekunką do towarzystwa:hahaha: jest w końcu niedziela,,,Ta ostatnia niedziela"  lallalallalallala    chodz fajnie jest ,,nie mam co narzekać,,mam swój świat i fajny swój  kąt ,,kąty!!! bo mam ich tutaj sporo,,ale mi wesoło ,,:hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Wczoraj zasnąć nie mogłam :) nie wiem dlaczego ? chyba stres przed wyjazdem mnie dopada:(

trzeba bylo cukierków trochę zjesc ,tak jak ja,,,:hahaha: o czym Ty piszesz,,jaki stres ,,pogon go w cholere,,bylas już tam to jedziesz na wiadome miejsce,,ja jade na nowe i nigdy stresu nie mam ,,bo wiem ,że dam rade i mnie ciekawi ,co ja teraz nowego poznam i spotkam,,oj fajnie jest fajnie:serce:

Ja to w ogóle się czuje jakbym na wczasy jechala i nic mnie nigdy nie przeraża:święty:

nie zapomnę mojego 1 wyjazdu do Niemiec,,,zima, snieg, ciemno a ja na dworzec z walizą,,no nie piechtą ale autem,,ta moja ciekawosc byla tak ogromna,ze stres poszedł sobie daleko daleko,,wszyscy mnie podziwiali,że tak w ciemno jadę i że ,mam taki spokój w sobie-hahahha sama siebie nieraz podziwiam ,,naprawdę,,moja rodzina do tej pory ,mówi ,że oni w życiu by tak nie potrafili jechac i mieszkać u kogoś i pracowac tak i siedziec ze starszymi ludzmi,,tyle czasu,,a ja? jakis odmieniec w tej mojej rodzinie,,dziecko cygańskie?hahahha:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne to co napisali.

Tym straszniejsze że prawdziwe....

Opiekowałam się moją Ciocią, często bywała w szpitalu i widziałam że nie wszędzie była traktowana dobrze. Tylko jeden szpital na tym tle się wyróżniał na ogromny plus, tak ogromny że ( o zgrozo ) budziło to moje zdumienie. A oni po prostu robili to co trzeba tak jak trzeba i nawet więcej. Bo gdzie lekarz albo ordynator zadzwoni do rodziny np. w niedzielę by poinformować o stanie pacjentki ? Ciocia była wtedy jakieś 400 km ode mnie w obcym mieście ( miała zapaść na trasie ) więc bywałam tam jakieś 2-3 razy w tygodniu. Ten jeden szpital na wszystkie inne. Tylko jeden.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria JolantaTo prawda co napisałaś ale może  dobrze,że chociaż jeden szpital się znalazł gdzie pracują właściwi ludzie na właściwym miejscu  taka opieka to powinien być standard.Ja też mam dobre i złe doświadczenia z opieką szpitalną ale zdecydowanie chylę czoła przed ordynatorem ojomu w moim mieście wspaniały lekarz i człowiek więcej takich by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...