Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Łukasz napisał:

a są tu i azjaci,i czarni, jacy faceci przystojni:płacz:a babcia bawi się ze mną w kotka i myszkę, a dziś powiedziała mi,żebym do domu jechał:hahaha:

godzinę już idzie spać na górę,haha

no i się zaczęła zabawa :hahaha:dobra babcia ,,nie do pokonania,,nic innego jak musisz się zabawić w kocura-hahahha i myszkę zapędzić do łóżeczka:hahaha: powiedz,że Ty dopiero przyjechaleś i jeszcze na chleb nie zarobiłeś:płacz:niech Ciebie nie wygania,,,:rozpacz:

@Łukasz zostaw babcię,,niech chodzi sobie,,niech Ciebie pilnuje ,,abyś Ty się chłopie wyspał:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem taka rozbawiona i jak ja pójdę spać:płacz::hahaha: tabletek żadnych nie biorę,,cukierków nie mam:święty: ,ale jest fajny wiaterek,trochę chłodny,,trzeba się jeszcze pochłodzić,,pa dobranoc wszystkim śpiochom:spioch::serce::love: ja sobie dzisiaj pobujam w obłokach,,lubię:love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc Wszystkim:love:, babcia w łóżeczku, ale tak, jak chodziła , tak poszła spać. Wczoraj w dwie osoby zmieniliśmy chociaż pampersa. W pojedynkę nic nie zrobisz . U babci poprzedniej też musieliśmy w duecie pracować,przy myciu rannym i wieczornym. Coś może zaradzimy jutro z rodziną. To śpijcie grzecznie, rączki na kołderce, haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry u nas pokropiło , musze sie zbierać i podlać kwiaty na tarasie . Podopieczny spi do 9-tej mam jeszcze sporo czasu . Wczoraj na przejażdżce rowerowej wstąpiłam po drodze do sklepu i kupiłam nowe kijki . Bardzo fajne , mają  uchwyty korkowe nie będę musiała rękawiczek zakładać . Ale poranek też rzeżki . Zostało mi cos około 11 dni w pracy  i......................

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta dzięki za :kawa: ,,ja od rana myślę o grilach i zimnym :piwo:,widzicie co mi chodzi po głowie:święty: u mniesą chmurki,,może coś przyjdzie z deszczem,,ale tutaj tak malo pada,,ale jak słońca nie ma to nie praży z nieba,,,:hahaha: ja już rozmyślam jakiego torta upiekę,,z czym,,bo bez ciacha do kawy to i kawa nie smakuje popołudniu,,a w domu mogę pić :kawa:dużo i ciacha mi nie potrzeba,,ot ciekawe,,,:love: buziaki i wstawac na nogi,,wstawac prawą nogą:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobudka dla śpiochów. :)

 

Idą dwie zakonnice: siostra Matematyka (M) i siostra Logika (L). Siostra M mówi:
- Widzisz tego mężczyznę, który idzie za nami od dłuższego czasu?
- Tak.
- Za 2 min nas dogoni.
- Zgodnie z prawami logiki musimy się rozdzielić, a wtedy pójdzie tylko za jedną z nas. Spotkamy się w zakonie.
Do zakonu przychodzi pierwsza siostra M.
Parę min później siostra L.
Siostra M pyta się:
- O Boże, o Boże ! I co się stało?
- Zgodnie z prawami logiki mężczyzna mógł pójść tylko za jedną z nas i wybrał mnie.
- I co i co ?
- Zgodnie z prawami logiki gdy przyspieszyłam, on również to zrobił.
- I co dalej?
- Zgodnie z prawami logiki zaczęłam biec, a on zrobił to samo.
- O Boże ! I co?
- Zatrzymałam się i on zgodnie z prawami logiki zrobił to samo.
- O Boże, o Boże i co?
- Podciągnęłam do góry sutannę, a on zgodnie z prawami logiki zdjął spodnie.
- O Boże, o Boże ! I co?
- Zgodnie z prawami logiki zakonnica z zadartą suknią biegnie szybciej, niż mężczyzna z opuszczonymi spodniami.

Dla każdego kto myślał inaczej 15 zdrowasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych zakonnic w spódnicach i żadnych spodni bo jest za gorąco:hahaha:a u mnie w kuchni jaka gorączka,,:święty: na pełnych obrotach jadę dzisiaj na 4 palnikach,,,hahahha musze też odpocząc od kuchni,,jak wrócę do domu to pójdę do restauracji na obiad ,,nie będę gotowac,,mowy nie ma,,,nic nie będe robiła ,tylko się gosciła :hahaha: i przytulała :serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :love:dziękuje za kawkę.U mnie na południu w de. dzisiaj deszczyk :hahaha:  wczoraj była ładna pogoda ;)a więc trochę z kogutkiem  :hahaha:popływaliśmy.  Pomalutku zbieram się do domku a następnie do pracy, oj miałam długą przerwę :cool: .Ale najważniejsze,że jadę z dobrej Agencji! podobno też dobra sztela , ale wszystko okaże się na miejscu? Szczerze  :( bardzo sie zniechęciłam i nawet mam troche "pietra" bo jak wiecie ostatnio zjechałam dość szybko ..

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

@Blondi sorry jestem na północy :hahaha: pomyliły mi się kierunki:p

hahahhaha dobra jesteś i mnie tutaj wkręcić chcesz ,,że będzie deszczyk-hahha a tu praży,,mi też się wlaśnie to południe i Ty nie zgadzało,,, @erika  jedziesz z tej samej agencji co mialas jechac i zrezygniwalas ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :):kawa: się już poczestowałam pyszna jest.Ja dzisiaj trochę przyspałam za długo pewnie dlatego ,że pada deszcz.@Erika co Ty wymyślasz? po prostu z domu nie chce Ci się wyjeżdżać i tak kombinujesz ja też tak mam a jak jestem na miejscu już mi wszystko przechodzi.Powodzenia i odezwij się jak zajedziesz:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

hahahhaha dobra jesteś i mnie tutaj wkręcić chcesz ,,że będzie deszczyk-hahha a tu praży,,mi też się wlaśnie to południe i Ty nie zgadzało,,, @erika  jedziesz z tej samej agencji co mialas jechac i zrezygniwalas ? 

@Blondi jadę z innej Agencji:)  na tamtej agencji sie zawiodłam :( i juz do nich nie wrócę! @Blondikiedyś pisałam,że w moim miescie również otworzyli Biuro:) To jest naprawdę dobra Agencja! Składki ZUS od średniej , zawsze na swieta daja wysokie premie ! Co prawda to tak duzo nie płacą , ale ja z premią będe miała gut.:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, erika napisał:

@Blondi jadę z innej Agencji:)  na tamtej agencji sie zawiodłam :( i juz do nich nie wrócę! @Blondikiedyś pisałam,że w moim miescie również otworzyli Biuro:) To jest naprawdę dobra Agencja! Składki ZUS od średniej , zawsze na swieta daja wysokie premie ! Co prawda to tak duzo nie płacą , ale ja z premią będe miała gut.:love:

Najważniejsze ,że jesteś zadowolona ,,a to już dużo:hahaha: od razu się lepiej widzi wszystko,,wszystko się takie wydaje fajniejsze , no i dostaje się tego powera ,,także do roboty ,,masz już ofertę i masz pewny wyjazd? wiesz już co i gdzie?:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...