Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zjem w południe obiadek i jeszcze trochę zakupów, po południu na 16 do lekarza po receptę na zapasik leków, których używać muszę do końca świata i jeden dzień dłużej, haha.  A jutro już Sindbad i kierunek Frankfurt nad Menem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

U mnie już jest 30 stopni a ja mam w planach upiec sernik z truskawkami. :d

Coś upiekę, jak nie sernik to siebie. :hahaha:

Dwie pieczenie przy jednym ogniu:) daj przepis na ten sernik bo o takim nie słyszałam a teraz sezon truskawkowy wiec warto to wykorzystac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię po prostu sernik królewski z odrobinką ciasta na wierzchu i po ostudzeniu daję truskawki i galaretkę.

Można wykorzystać właściwie każdy przepis na sernik na zimno ale ja uwielbiam sernik królewski, tylko do sera daję tylko 3/4 szkl. cukru bo cała szklanka to dla mnie za słodkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi napisz Blondasku jak dojedziesz na Stellę, plissssss... czekam na wiesci od Ciebie!!! zmeczona pewnie jestes jak kon po westernie :)

dla wiadomosci ogółu: mam juz pare na zmiene, para poznana dzieki temu forum..... jak ktos sie bedzie chcial ujawnic i pochwalic to niech sam to zrobi :) ja sie ciesze i to bardzo :) z paroma osobami stad mialam od zawsze kontakt telefoniczny, czy tez na fejsie i fajnie czasem bylo pogadac :) za tydzien witam w swoich progach zmiennikow i zmykam na wakacje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w De,,na nowym miejscu ,,:hahaha: szybka jestem dziewczynka,,pojechalam tym razem tak daleko, że żaden bus tam nie dojeżdza,,więc ja znowy ryzykantka i poszukalam sobie kierowcę z autem,,hahhaha udalo się i bylam podstawiona pod drzwi,,same drzwi PDP,,:love: mlody kierowca 30 latek -pojechal jeszcze dalej,,podróż przeszła wspaniałe,,Frankfurt nad Menem  też odwiedziłam,,:święty: nie miałam ochoty tym razem wyjezdżać,,ale mus to mus,,:hahaha:

Moi PDP -buzki mają śliczne:hahaha: i już babcię kupiłam ,bo od razu powiedziałam do niej ,że będe mówić jej po imieniu i ona mnie zlapała za rękę i powiedziala ,ze jestem jej,,,Blondi-hahaha warunki mam super ,,całą górę z łazienką i dużym tarasem,,ale gorąco bardzo,,,Dziadek ? musial być przystojniakiem ,bo teraz też niczego mu nie brakuje,,wrażenie pierwsze pozytywnie ,,a resztę Blondi ułoży,,

Moja zmienniczka mówila do nich na Pan i Pani,,jak to uslyszalam to od razu pomyslałam ,nie!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ! :d

Ja mam właśnie problem  z ty jak się zwracać do podopiecznych. Teraz jak byłam to ze względu na tylko kilkanaście lat różnicy nawet do głowy mi nie przyszło by zwracać się inaczej niż po imieniu. Moja zmienniczka już mówi Frau...

A jak Wy się zwracacie ? Po imieniu czy oficjalnie ?

@Blondi się nie liczy bo ona jest szalona. :hahaha:

 

Edytowane przez Maria Jolanta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

haha, Blondi,ale ja jednak inaczej odzywam się do dziadka czy babci. Witaj w DE blondasku

Bo Ty jesteś powaga a ja nie !!! Ja jestem :hahaha: już taka i się nie zmienię ,bo jak się zmienie to będe się meczyć z tym,,a tak wiem ,że jest super i babci i mi,,,a dziadka jeszcze muszę nakręcić ,,:love:

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Super ! :d

Ja mam właśnie problem  z ty jak się zwracać do podopiecznych. Teraz jak byłam to ze względu na tylko kilkanaście lat różnicy nawet do głowy mi nie przyszło by zwracać się inaczej niż po imieniu. Moja zmienniczka już mówi Frau...

A jak Wy się zwracacie ? Po imieniu czy oficjalnie ?

@Blondi się nie liczy bo ona jest szalona. :hahaha:

https://hitydiscopolo.pl/teledyski/e-maill-szalona/

@Maria Jolanta zawsze od początku szybko zaczynam aby potem nie miec już problemu jak i co,,dobry sposób,,od razu śmiało walić ,,pięknie po imieniu,,a co!!!  zmęczona jestem bardzo,,ale jutro mam jeszcze dzień ze zmienniczką,,ogarnę,,a w czwartek szybko ja będe obrabiać i kombinowac, aby miec jak najwięcej czasu dla siebie,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi a gdzie tym razem Cię wywiózł ten przystojniaczek ?

Ja w czwartek do Bawarii jadę. Mam nadzieję że jedzą tam normalne jedzenie a nie puszki mrożonki i torebki. :)

Qrczę tam chyba faceci w krótkich spodenkach chodzą ??? Mam nadzieję że chociaż nóżki depilują. :d:d:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...