Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, geronimo napisał:

no tak 28 jeszcze

Tylko 28,tak sobie mów!Nu nu nu,żadnej deprechy!A gdzie fotki z porannych wypraw??Dawno nic nie było.

 

tak się przejełąm ,że się zabyłam przywitać-dzień dobry przy sobocie ,Tobie Gero i reszcie bandy:):):)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  sobotnie :-)

Wczoraj  pochlonelo mnie na calego sluchanie Jerzego Zieby o nawadnianiu organizmu. 

Cos w tym jest. Dzisiaj juz wypilam szklanke wody ze szczypta soli.

Od rana slonko swieci,bedzie fajny dzien,i takiego dnia Wam zycze :-)

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zapowiadają upały...:oklaski: Całe 25 stopni ma być...:szydera: Upał to powyżej 30-tu, ale co kraj to obyczaj...:szydera: Z okazji Święta większości z nas upiekę serniczka...:haha: Bo jak świętować,  to świętować...:hura: A wieczorkiem wirtualnego :wino:...Co wy na to? Chłopaków naszych zaprosimy do kompanii to depresja w mig przejdzie...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Andreaa napisał:

Witam  sobotnie :-)

Wczoraj  pochlonelo mnie na calego sluchanie Jerzego Zieby o nawadnianiu organizmu. 

Cos w tym jest. Dzisiaj juz wypilam szklanke wody ze szczypta soli.

Od rana slonko swieci,bedzie fajny dzien,i takiego dnia Wam zycze :-)

Podaj link bo potrzebuję zachęty. Łapię się na tym że za mało piję.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Podaj link bo potrzebuję zachęty. Łapię się na tym że za mało piję.

Tego wykladu jeszcze nie sluchalam,ale jak wpiszesz na youtube   jego imie i nazwisko,to wyskoczy ci wiele  porad.

Napisal ksiazki ,,Ukryte terapie".  Wczoraj u Roli na niego wpadlam i zainteresowalam sie.

Mowil,ze woda kupowana w butelkach platikowych jest niedobra. 

Ja tylko taka  w Pl kupuje. Wczoraj zastanawialam sie ,czy w tych naszych marketach jest woda  w butelkach. Albo ja slepa,albo nie zauwazylam,bo po te plastukowe latalam ,albo nie ma.

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.5b0096e168e317f005376692d98e617e.pngWitam cieplutko :) Dzisiaj jest ten szczęśliwy dzień w którym oddaję anielicę w inne ręce i idę sobie w długą :oklaski: Całe szczęście , bo wczoraj dopadło mnie pierwsze zmęczenie materiału i mogłabym jej zrobić krzywdę :haha: Wspaniałego dnia Wam i sobie życzę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.

Pije druga kawe , tym razem sypana , cos ostatnimi czasy narzekam na niskie cisnienie ((101, albo 103.Te drugie w normie.

Odzucilam tabletki na nadcisnienie , ktore bralam, bo zawsze mialam wysokie.Mysle , ze to moze z wysilku fizycznego , jaki sobie serwuje od 2 miesiecy i to ze schudlam 10 kg, albo jest jeszcze nastepna opcja , potrzebuje , zeby mnie kto " urwil".

Milego dnia ludziska.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andreaa napisał:

Tego wykladu jeszcze nie sluchalam,ale jak wpiszesz na youtube   jego imie i nazwisko,to wyskoczy ci wiele  porad.

Napisal ksiazki ,,Ukryte terapie".  Wczoraj u Roli na niego wpadlam i zainteresowalam sie.

Czasami gada też głupoty . Moja mama go słucha i zapatrzona jest w niego jak w guru .O.o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Podaj link bo potrzebuję zachęty. Łapię się na tym że za mało piję.

Proponuję , żebyśmy się nawzajem pilnowały i co wieczór zdawały relację z ilości wypitych trunków :szydera:

Atak na poważnie , to nie byłoby głupie , bo ja mam tez poważny problem z nawadnianiem O.o jakoś tak woda mi nie podchodzi :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Podaj link bo potrzebuję zachęty. Łapię się na tym że za mało piję.

A ja odwrotnie-w D zawsze więcej wody pije niż w domu.

I pozwolę sobie zauważyć ,że nawadniania organizmu nie wymyslił Jerzy Zięba:)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Magdzie napisał:

Dzien dobry.

Pije druga kawe , tym razem sypana , cos ostatnimi czasy narzekam na niskie cisnienie ((101, albo 103.Te drugie w normie.

Odzucilam tabletki na nadcisnienie , ktore bralam, bo zawsze mialam wysokie.Mysle , ze to moze z wysilku fizycznego , jaki sobie serwuje od 2 miesiecy i to ze schudlam 10 kg, albo jest jeszcze nastepna opcja , potrzebuje , zeby mnie kto " urwil".

Milego dnia ludziska.

Gupia  :kopara:Magda ....gupia bez " ł " w środku ....łeeeeeee:kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Andreaa napisał:

Jeszcze go nie ogarnelam. Dopiero wczoraj dowiedzialam sie,ze istnieje. :-)

Jak się wsłuchasz to sama sięzorientujesz,że po pierwsze to ten pan powtarza wiele dawno już odkrytych "nowości" a po drugie,3.4 tego co mói to bzdury wyssane z palca/jak np.to o nieszczepieniu dzieci//Ale są tacy ,któzy mają go za guru od zdrowia.....powodzenia im.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Magdzie napisał:

Dzien dobry.

Pije druga kawe , tym razem sypana , cos ostatnimi czasy narzekam na niskie cisnienie ((101, albo 103.Te drugie w normie.

Odzucilam tabletki na nadcisnienie , ktore bralam, bo zawsze mialam wysokie.Mysle , ze to moze z wysilku fizycznego , jaki sobie serwuje od 2 miesiecy i to ze schudlam 10 kg, albo jest jeszcze nastepna opcja , potrzebuje , zeby mnie kto " urwil".

Milego dnia ludziska.

Czym by tu "urwić"?Mhm...........aaaaaaa,wiem ,wiem:)

10kg tylko????A wcale nie widać,nawet wydaje się że utyłaś!ha ha ha

 

 

ps."urwiona"?czy jeszcze coś dołożyć?:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Jak się wsłuchasz to sama sięzorientujesz,że po pierwsze to ten pan powtarza wiele dawno już odkrytych "nowości" a po drugie,3.4 tego co mói to bzdury wyssane z palca/jak np.to o nieszczepieniu dzieci//Ale są tacy ,któzy mają go za guru od zdrowia.....powodzenia im.

:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Proponuję , żebyśmy się nawzajem pilnowały i co wieczór zdawały relację z ilości wypitych trunków :szydera:

Atak na poważnie , to nie byłoby głupie , bo ja mam tez poważny problem z nawadnianiem O.o jakoś tak woda mi nie podchodzi :$

Zobacz Violka...... no cos w tym jest logicznego.

Mowil:

Np. latem  idziemy spac,pocimy sie ,oddychamy,przez co tracimy wode w organizmie. Z rana jak wstajemy,to pierwsze kroki  na siku ,a potem do kawopoju.  Kawa tez wysusza .

Organizm mam sobie  w takim przypadku pobierze wode z najslabszej ciesci organu,czyli z jelita grubego. A gdzie wszystkie choroby sie zaczynaja?? Wlasnie w jelicie grubym,bo tam zgoly kalowe i inne toksyny zasmiecaja nasz caly organizm.

Ja to jeszcze porownuje z dieta Johanny Budwig i powiem ci ,ze widze  w tym logike .

No i jesli sobie pobierze ta wode z jelita grubego,to potem sa tez zaparcia,bo jelito jest wysuszone.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Jak się wsłuchasz to sama sięzorientujesz,że po pierwsze to ten pan powtarza wiele dawno już odkrytych "nowości" a po drugie,3.4 tego co mói to bzdury wyssane z palca/jak np.to o nieszczepieniu dzieci//Ale są tacy ,któzy mają go za guru od zdrowia.....powodzenia im.

Bo na tym pic polega . Najpierw to co wszystkim wiadomo ....prawie wszystkim ...a później zwyczajne pranie mózgu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...