Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@luttka @Łukaszwreszcie jakieś piwkowanie:piwo: ja mam też w piwnicy piwko ale procentowe,,,no to łykamy ,,:hahaha: jutro godzinkę dłużej spimy ,,to się wyśpimy,,,:love: 

@luttka jak chcesz to chyba możesz zostać na tej stelli dłużej,,wszystko zależy od Ciebie i dziadka ,,,a firma się na pewno zgodzi ,,,musisz przemysleć,,ja nie raz przedłużałam swój pobyt na stelli i nie było problemu,,,pojechałam raz tylko na miesiac a byłam 2,5 miesiąca ,,,to był też mój pierwszy raz,,,:love:

:serce:@erika na posterunku z godziną i wielkie dzięki kochana za przypomnienie,,,:love: aby o tej 3 przewrócic sie na drugi boczek :spioch: ,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela:hahaha: ,zmiana czasu i na nogach godzinę wcześniej,,a jak inaczej,,,więc :kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:  i dużo usmiechu :hahaha: i radości ,spokoju i normalki w ten dzień.:love::serce::love:

Te dni teraz, są na takie różne wspominki o naszych wszystkich kochanych co odeszli ,,smutne troszke dni ,ale jesien ogólnie jest smutna i wszystko się po trosze zgadza ..

Ale my tryskamy energią na prawo i lewo i żyjemy i przeżywamy i rozmyślamy i co my jeszcze nie robimy -wszystko bo jesteśmy wielcy:love::serce::love: serducha nam biją ,czujemy je i słyszymy,,,

buziaczki Wszystkim:love: Wstajemy -ale tylko prawą nogą ,,lewą zostawcie na potem-hahhaha:hahaha:

coś od rana mi wesolutko:):hahaha::d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:serce: tak serduszka biją a nawet mocno biją.Mam chyba malutki kryzys z tęsknotą,przyszła jakoś tak.Może to zmęczenie,może,bo nocki coraz atrakcyjniejsze.

Jeśli ktoś szuka mężczyzny,który wie jak nie pozwolić kobiecie zasnąć,ma fantazje i zachcianki nocne,romantyczne spacery pod rączkę ,długie rozmowy bez sensu i zrozumienia,zapraszam.

Ale patrzę sobie przez okno,widzę słonko i piękną pogodę owsianka zjedzona,przede mną :kawa:,nie jest źle.No ja na pewno nie mam źle.  Dobra,budzić się niedziela czy inne święto ,trza robić to co robimy najlepiej jak się da i uśmiech proszę.Miłego dnia:love: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopiero 9 godz. a mam wrażenie ,że to już powinno być południe--ale się zakręciłam:love::hahaha:

żadna robota mi nie idzie ,,cicho i spokojnie ,-.-

@luttka nie pękaj,,bierz się w garsc,,tęsknotę można też zaspokoić w przerózny sposób,,a Ty dobrze wiesz jak to zrobić ,także będzie dobrze:hahaha: :love::serce: 

długie rozmowy bez sensu i zrozumienia też sa potrzebne ,po jakimś czasie zrozumiesz o co biega -hahaha :love: a biega o sex-oczywiście:serce: 

oj tam oj tam !!! @Łukaszku teraz wezmę ten smakowity torcik --ten torcik i te jabłuszka najbardziej mi sie podobają tutaj , no jeszcze kawusia też,,,,romantycznie to się zaczyna robić i chyba masz już lekkie motyle:hahaha:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi no jasne:d już nie myślę ,nie tęsknię,dam radę.Mnie i tak nic nie czeka po powrocie,więc podwójnie nie ma sensu. @BlondiAle co zrozumiem?

Kurde a dziadek to teraz śpi w najlepsze,jak kamień.Rano ani ubierania,ani mycia bo słaby,No słaby,jak całą noc spacerowaliśmy,Żebym ja tak umiała:)ha,ha.A dzień dziś cudny,słoneczny,kolorowy,no piękny.:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Blondi napisał:

Niedziela:hahaha: ,zmiana czasu i na nogach godzinę wcześniej,,a jak inaczej,,,więc :kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:  i dużo usmiechu :hahaha: i radości ,spokoju i normalki w ten dzień.:love::serce::love:

Te dni teraz, są na takie różne wspominki o naszych wszystkich kochanych co odeszli ,,smutne troszke dni ,ale jesien ogólnie jest smutna i wszystko się po trosze zgadza ..

Ale my tryskamy energią na prawo i lewo i żyjemy i przeżywamy i rozmyślamy i co my jeszcze nie robimy -wszystko bo jesteśmy wielcy:love::serce::love: serducha nam biją ,czujemy je i słyszymy,,,

buziaczki Wszystkim:love: Wstajemy -ale tylko prawą nogą ,,lewą zostawcie na potem-hahhaha:hahaha:

coś od rana mi wesolutko:):hahaha::d

E...tam  , jesien wcale nie jest smutna. Ja wlasnie jesien lubie najbardziej , no i jeszcze lato ale nie na "wyjezdzie".Nie tylko ja jestem takim "dziwadlem", na innym forum kolezanka  tez fanka jesieni napisala, ze jest w tej pogodzie, klimacie jakies ponure piekno i to prawda. Dzis okropnie wieje,  ale wlos zwiazalam i wyruszam zaraz na obchod po bazarkach ze zniczami, kwiatami , w marketach zreszta tez tego pod dostatkiem.  Mysli sie w tych dniach o tych, ktorych juz nie ma , ogolnie o przemijaniu ale tym bardziej ciesze sie, ze zobacze dawno niewidziana rodzine , w tym roku postanowilam  byc w te dni w domu.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka rozmarzona przytulaniem wsiadłam w auto i mialam same opierdalusy od dziadka,,nie jechałam po jego myśli-hahahha dziadek krzyczy w lewo a ja jadę w prawo-no zamyśliłam się ,,:hahaha: to znowu za gwałtownie skecilam i mało dziadka na fotelu nie przestawiłam -hahaha  no ciągle coś nie tak zrobiłam,,ale niech sie nie dziwi,zero przerwy bo wymyślił objazdówkę po rodzince ,,,a u rodzinki zimno w domu,,dziadek zmarzł,,połozył się i dwa koce na niego położyłam ,,i mowie do domu jedziemy ale nie ,,babcia ubrana ciepło to jej nic nie było,,ale mądrala zmarzł i jeszcze spacerek ,,oj sie bronił ale nic z tego ,,na spacerku domarzł do reszty,,rodzinka chciala mu gimnstykę zrobić ,,dziadek  w domu teraz padł,,,oj dzień pełen wrażeń,,,i emocji,,a przytaulania nawet nie było:płacz:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi emocje to miałaś przecież:) i dzień szybko zleciał.U mnie jak flaki z olejem się ciągnie.Dziś wszystko mówi mi "nie"! Dziś chce mi się do wcześniejszego mojego rytmu.Ciasto nawet mnie ucieszyło,chociaż nie przeszkodziło mi to wciągną dwie porcje i ciastka na dokładkę.Gdzies tu było o wałeczkach i oponkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka emocji mi nigdy nie brakuje ,,bo jak ktoś we mnie  tych emocji nie wywoła to ja sama zrobię aby były te emocje -:hahaha:jak nie tutaj to w meilach albo na skypie albo na telefonie i już mam emocji co nie miara-:serce::love::serce: życie jest piękne,,,dookoła nas jest full emocji,,trzeba tylko dobrze patrzeć i słuchać:serce: coś mnie to przytulanie wzięło,,och czuję już te perfumy męskie i te szerokie ramiona i te męskie paluchy i ,,,,,,,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Łukasz napisał:

Chodź blondasku Cię przytulę :love:Ale się uśmiałem z tych dwóch misiów, wypisz-wymaluj, Blondi i Łukasz :płacz::hahaha: 

Ja mam być tym spokojniutkim misiem??? ja??? :hahaha: mnie rozbiera full energi i może na sekundę bym była taka cichutka ,,:love: a masz takie kulki w oczach? czarne kuleczki?? wypisz wymaluj ?:hahaha: dawaj to się poprzytulamy i będzie koniec dnia-bo trochę nam to zajmie :love::serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barrakuda Blondi się zawsze coś marzy:święty: ,,śliczny utwór,,,:love:

Chcialam coś sprostowac ,,dla mnie emocje na skypie czy na telefonie czy na meilu , to nie od razu seks ,aby ktoś mnie zle nie zrozumiał ,,,dla mnie emocją jest dobre ,ciepłe słowo ,słowo powiedziane na odległośc ,,przesłanie mi cudownego utworu albo całusa ,wiersz albo miła i ciepła rozmowa i już mam full emocji,,,to teraz juz wszystko wiecie ,,,ja jestem grzeczna dziewczynka :hahaha:

Nic na to nie poradzę ,że jestem spontaniczna i nie lubię nudy i monotonii i nigdy nie będe dewotą ,,,że mój pyszczek się nie zamyka ,że coś się u mnie non stop dzieje ,nie ma czasu i miejsca na nudę ,,chodz są takie chwile też na smutek i dołki,,,,ale się nie poddaję ,,bo wiem ,że mam jedno życie które mi ucieka z dnia na dzień ,,,a że praca jest jaka jest w samotnosci ,,to nieraz się dostaje już na głowę i szukam odragowania od tej  codziennej rutyny ,,,pa 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przytulę się do mojej kołderki i będę Dobranockowała ,,,,:hahaha: Dobranoc Wszystkim:serce:

już będę marzyła o jutrzejszych emocjach ,które tak kocham i które każdy z nas potrzebuje -czyli miłe słówko i miły utwór  muzyczny i buziak na odległośc itd,itd nic takiego a jak cieszy i podnosi na duchu,,,,daje ciutkę a może nie ciutkę a ogrom energi do działania,,,i to mnie właśnie trzyma ,,,buziaczki jeszcze dla Wszystkich  :love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...