Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:serce:kochani opiekunowie.Woda tak ,tak.Zaczynamy nowy piąteczek.Dziwnie się rozpoczął nad ranem,ale jakoś opanowane:| teraz śniadanie:kawa::kawa: może podwójna.No tak wtorek wolny jest,zapomniałam. To przygotuję listę zakupów.Miłego dnia.Pogoda będzie znów:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spokojny ten piąteczek i na forum jaki spokój :płacz: :hahaha::hahaha: moj dziadek za bardzo nie szalał na zakupach ,,dzisiaj się otworzył mały skąpiec ,,,ale pierniczki kupiłam i szynki co lubię też ,,,:hahaha: na czarną godzinę jak zechce mi się coś słodkiego to mam jeszcze:lody: ,,jeszcze mam co podjadac ,,,owoców też nie brakuje ,,a kartofli i cebuli to tyle ,,że mogę pluton wojska nakarmić-hahahha cebula tanio 1,50 za 5 kg i jak tu nie wziąsc ,,trzeba brac ,,i już myśli zupa cebulowa -czemu nie? ale nigdy nie gotowałam sama takiej zupy,,,ale o jedzeniu takim cebulowym to  w innym temacie ,,,,,no to teraz obiadek trzeba zrobić szybko -lecę :hahaha:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szcziga widzę,że nie masz lekkiej steli ,,,ale jak piszesz ,że jeszcze trochę i zmieniasz miejsce  ,,więc jakoś dotrwasz do półmetku listopada:płacz: babunia zamieniła dzień na noc i odwrotnie,,wyszło Ci tańczyć jak zagrają i bieganko jest ,,,trzymaj się i odsypiaj:spioch: chodz troszeczkę:love:

Co robicie ludziki oprócz tego ,że romansujecie tu i tam??:hahaha:lalallallalallalala

:kawa: i:ciacho: postawi każdego na nóżki,,,na popołudniowe nózki,,,:hahaha::serce::love::serce: 

:jabłko::zielone_jabłko: po obiadku też wskazane ,,,pychoteczka:hahaha:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Taaa romansujecie:d Ja próbowałam przyłożyc się po nocce,ale nie umiem.Pod powiekami piasek,trzecia noc,ale dziś ranek mega!Tego jeszcze nie było!Boję się nawet na ten spacer ruszyć bo może się obudzi i przestraszy,więc kilka rundek zrobiłam w górę i w dól(a bo my na takiej górce mieszkamy).I kukam na mojego dziadka.No ten teraz śpi dla odmiany;).Wczoraj córka przyniosła mi ze spiżarni:piwo: ,pyta czy lubię i że mogę pić bo to bezalkoholowe jest.No fakt bez procentów, ale teraz wolę:kawa: i jeszcze raz :kawa: i :ciacho: na osłodę. ale to za godzinkę żeby dotrwać do jakiejś 23

A dziś mi koleżanka powiedziała że firma,no firma już jej przelała pieniązki.Pospieszyli się.U mnie niestety niet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka znam ten piasek w oczach ,,ale masz i tak w sobie full energi jeszcze górki zaliczac ,,:o

ja też zaraz przecież kawusię muszę zrobić ,,Luttka a koleżance wyplacili jak mieli wypłacić-wszystko się zgadza? jak tak to może i Tobie ta pisanina długopisem przyniesie tą kasę-trzeba być dobrej myśli:hahaha: oby tak było,,bo nie masz lekko  na tej stelli -:love:

to w piwnicy masz zapasy i :piwo: to by było super na gorące lato i na piwkowanie na tarasie ,,ale w domu i tak samemu? mi by się nie chciało tutaj pić samemu,,,poczekam do powrotu do domu,,,wtedy poleci z procentami-hahhaha a co tam,,jeden dzień  można popić sobie ,,,:hahaha::serce::love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi jej się mniej więcej zgadza bo w złotówkach miała liczone a ten kurs to różny był ,tylko że ona ze względu na język miała dużo niższe pieniądze,niecałe 800. I trochę inaczej postępowali z nią .Zaraz miała wizytę koordynatorów,przywieźli jej translator,jakieś kubeczki michałki nawet,ot to:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, luttka napisał:

@Blondi Taaa romansujecie:d Ja próbowałam przyłożyc się po nocce,ale nie umiem.Pod powiekami piasek,trzecia noc,ale dziś ranek mega!Tego jeszcze nie było!Boję się nawet na ten spacer ruszyć bo może się obudzi i przestraszy,więc kilka rundek zrobiłam w górę i w dól(a bo my na takiej górce mieszkamy).I kukam na mojego dziadka.No ten teraz śpi dla odmiany;).Wczoraj córka przyniosła mi ze spiżarni:piwo: ,pyta czy lubię i że mogę pić bo to bezalkoholowe jest.No fakt bez procentów, ale teraz wolę:kawa: i jeszcze raz :kawa: i :ciacho: na osłodę. ale to za godzinkę żeby dotrwać do jakiejś 23

A dziś mi koleżanka powiedziała że firma,no firma już jej przelała pieniązki.Pospieszyli się.U mnie niestety niet

Czesc Luttka. Moja firma tez mi juz przelala pieniazki za pazdziernik. Porzadna firma i placa skladki od sredniej krajowej. Na stare lata ludzie nie obudza sie z "reka w nocniku". 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja spokojnie zaczekam na kasę w następnym tygodniu i tak już nie mam jak narazie gdzie szaleć z kasą ,,,tez chyba mam albo będe miała po wszystkich wolnych na koncie -spokojna głowa,,,:hahaha: lubię liczyć kasę jak już się trochę nazbiera ,,:love: a u mnie bardzo ciężko ze zbieraniem bo jestem rozrzutnica na maxa,,,pieniądze są to trzeba wydac ,,niech idą sobie dalej ,,a ja spowrotem do De arbeit-:hahaha: co za życie wesołe:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:love:@erika ty jeszcze w tym roku masz zamiar wracać do De? do pracy? no tak jak znajdziesz fajna firmę co dobrze zapłaci na święta to tak,,,,pomyslałam trochę za Ciebie???:love::serce:

Przed chwilą była kawa i pierniczki i już zaraz kolacja -szybko jakoś to wszystko,,,O.o

dziadek ogląda tv z babcią i woła mnie i lecę co się stało ,,a dziadek zobacz ,zobacz ,,nie ta blondi zobacz zaraz będzie taka druga i jest druga blondynka i dziadek mówi ,,zobacz ona taka jest jak Ty-hahahhahaha -nie wytrzymiem ,,,:hahaha: całkiem inna ,,ale nie ważne ,dla dziadka jest taka jak ja ,bo białe wlosy-:hahaha: mam nieraz wesoło,,aby do kolacji i koniec dnia,,,

 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erika napisał:

@Blondifajnie ,że myślisz :serce:prawie o wszystkich:love: chciałabym w domu spędzić Święta:) ale czas pokaże:) ..:love:

@erika koniecznie święta z kogucikiem:serce::love::serce: jak już w domu świętować to na całego -czas ucieka ,,:hahaha:

Przy piątku co robimy? ja już się szykuje,,włoski umyte i jak się przyłożę to za 15 min, będę gotowa --tylko pytanie na co???:hahaha: Na duchy czy zombie czy wampirka jeszcze za wczesnie,,zresztą nie lubię tego całego hallowen -ale wiem co zrobimy,,Mis mokrego podkoszulka"hahhaha to nic ,że nie pora -zrobimy to w domu ,,

@luttka i @Łukasz i @erikai kto tam jeszcze jest podkoszulka mamy chyba wszyscy,,,pooblewamy się troszkę :hahaha: ja już włosów nie suszę ,,bo i tak jak ma być mokro to niech będzie mokro ,,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi zaraz wskakuję w podkoszulek czy tam podkoszulkę ale czemu miss,a mister? Mister też? @Łukasz gotowy?Ja to widzę tak,my kobietki siedzimy i oceniamy, a ten jeden,jedyny, najważniejszy chodzi i swoje wdzięki eksponuje:dKobietki piszczą z zachwytu i w końcu maja jakieś miłe dla oka,młode ciało, Noc niespokojna,ale udana i miła.No ja się piszę na imprezę do tego Night Club :d  @Łukasz no nie gniewaj się,ale mamy tu Ciebie jednego.                                                                                                                                

 Hallowen? Tu dynie wszędzie zapalone w środku ,fajnie,Mnie się podoba,sama kiedyś jak chłopcy moi w domu byli,takie dynie robiłam.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...