Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Barbara48 napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo :całus:.

Słoneczko pięknie świeci i nastraja optymistycznie, będzie to następny cudowny dzień. 

Teraz zapraszam na kawę i śniadanko, a potem wybywam w teren. 

Już się boję że tak mało wolności mi zostało :|.

Pięknego dnia kochani dla Was bo mój taki będzie :327_sunny::362_cherries:.

received_1794993600547116.jpeg

received_1794999103879899.jpeg

pozwolisze ja w posiadanie wezme talerzyk z warzywami oki?? 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, salazar napisał:

Bardzo mi miło, ja Ciebie też :).

Basiu, może do Krakowa wpadniesz? Teraz będę w domu tylko tydzień, ale od połowy czerwca mam miesiąc urlopu, więc może wtedy? Albo w Monachium? Sporo dziewczyn z forum tu poznałam, może i Ciebie tu praca sprowadzi?

Niestety następny urlop zaczynam pod koniec lipca, 3 tyg. Kraków mam w planach, ale wtedy Ciebie nie będzie :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...