Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A gdzie kawa dla nas? :ostrzegam:

zlituj sie...ja ledwo z woda do mojego kubla trafialm..chcesz zebym wam lure zrobila...kwadrans i kawa bedzie....dla wsiech..no chyba ze mnie wyjatkowo wyreczysz bo ja nie tego jestem..

czuje sie jakbyk chalala cala noc albo jarala jakies ziele...ale w domu mam tylko....majeranek..wiec raczej odpada.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

sie kolezance dowcip wyostrzyl.....no dobra biore na klate w  koncu poranna kawa to moj rytual co nie?

a masz tak ze na wolnym zamiast odsyppiac to lazisz po domu z rana?? az zla na siebie jestem bo zawsze sobie obiecuje..i guzik z tego wychodzi...

Łażę, łażę ale na znak że mam wolne snuję się w piżamie. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Łażę, łażę ale na znak że mam wolne snuję się w piżamie. :szydera:

a to tez...tylko wiesz...zamiast spac regenrowac sie to kuzwa...oczy w slup marsz do kuchni woda kawa i siorb siorb siorb,,a jak mnie najdzie to pralka zmywarka i obiad....wszyscy spia a wsciekla a siebie roboty sobie szukam...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@lucyna.beata a jakie listki ma ten majeranek ? :haha:

suszone ha ha ha..ale wali jak majeranek..O.o

czekaj czekaj...musze sobie przypomniec co ma podobny zapach....:$...nic mi do glowy nie przychodzi...>:(

myslenie dzisiaj sprawia mi fizyczny bol.....czyli na leniucha...najlepiej jeszcze na misa ale do roboty do roboty...kochani

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry , 

Wyspana , radosna i z kawa oraz fajka witam.Dzis mam impre z dziadkiem , zabieraja nas na urodziny.Pojade najem sie ciasta , wypije kawe , no moze i piwo? Tego jeszcze nie wiem , bo jak mam sobie tylko przeplukac gardlo , to lepiej nie pic.Jade do domu to sie wypije nie jedno , o!.

Przed poludniem dziadek wybywa na znaczki do kolegi , beda razem sie wymieniac , ogladac i choinka wie co jeszcze.Obiad dzis tylko dla siebie, w pauzie kawa z Teresa , no i dzien zleci.

Milego dnia dla wszystkich ))

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie w tą stronę się zegareczki przestawiło.... :szydera:

Wyt\jvie skowronki moje ulubione . pize bez okulaow na cuja. Nie śmiać mi się !!! . Na pewno coś głupiefgfo tu wyjdzie :d. MOj Dziadzio po otrzymabiu informacji od m niem że moje przyjacólki też nie widzą jak wstać, rzekł mi wcoraj spij ile chcesz. . yo nazywa się dobry szef . . mi wiec kest egal, w którą stronę wskazówki pójsą 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Heidi napisał:

Wyt\jvie skowronki moje ulubione . pize bez okulaow na cuja. Nie śmiać mi się !!! . Na pewno coś głupiefgfo tu wyjdzie :d. MOj Dziadzio po otrzymabiu informacji od m niem że moje przyjacólki też nie widzą jak wstać, rzekł mi wcoraj spij ile chcesz. . yo nazywa się dobry szef . . mi wiec kest egal, w którą stronę wskazówki pójsą 

No...niby język polski znam :haha:Ale to, coś tu nabazgrała, to każdy cudzoziemiec po miesięcznym kursie językowym lepiej by napisał :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem śpiochy, desantowcy :cześć3: My, stara gwardia, już dawno po pierwszej, a nawet po drugiej kawusi :szydera: Zawsze tak późno się meldujecie? :trele: :szydera: Tutaj zaczynamy :dyskusja: i :szept:już od bladego świtu :szydera: W tym Mordorze, skąd przybyliście, zabronione było wcześniej się pojawiać? :haha: Śmiało, śmiało..... Wcześnie rano @lucyna.beata i @Alicja09 mają dyżur przy kawiarce, więc nie wiem, czy ktoś je przebije, ale potem...droga wolna...przybywajcie....im nas więcej, tym lepiej dzień rozpoczęty się czuje :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Barbara48 napisał:

Witam słonecznie choć lekki mrozik jeszcze trzyma. 

Na rozgrzewkę serwuję kawkę, podchodzić z kubkam,szybciutko. 

Jeszcze po kawałku ciasta i dzień będzie miło rozpoczęty. xd

received_1773437019369441.jpeg

received_1773427119370431.jpeg

Nie szczuć mnie proszę :ostrzegam: Walczę z cukrem, a jak widzę takie pyszności, to czuję, że stoję na przegranej pozycji....:smutek: Ale kawalątek poproszę :oklaski: Przepis życzę sobie na wątku "Domowe wypieki" zobaczyć...:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Mirelka 1965 hilfe !

Kombinuje już od godziny jak koń pod górę jak się podswietla ten Nick ? Noż.....qźwa i nic nie mogę wykombinować......dużymi literami proszę do mnie mówić bo małymi nie dotrze......:d

Robisz @ dodajesz nick bez spacji i fertig...:szydera: A nie czytało się na pierwszej stronie w informacjach dla desantowców, nie czytało instrukcji...:ostrzegam::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Czołem śpiochy, desantowcy :cześć3: My, stara gwardia, już dawno po pierwszej, a nawet po drugiej kawusi :szydera: Zawsze tak późno się meldujecie? :trele: :szydera: Tutaj zaczynamy :dyskusja: i :szept:już od bladego świtu :szydera: W tym Mordorze, skąd przybyliście, zabronione było wcześniej się pojawiać? :haha: Śmiało, śmiało..... Wcześnie rano @lucyna.beata i @Alicja09 mają dyżur przy kawiarce, więc nie wiem, czy ktoś je przebije, ale potem...droga wolna...przybywajcie....im nas więcej, tym lepiej dzień rozpoczęty się czuje :oklaski:

Zarejestrowałam się w zeszłym roku a aktywna(powiedzmy,że aktywna)jestem teraz.Zawsze rano mam problem z entuzjazmem.Obojętnie,gdzie jestem,to mam ten problem.Kawa,to żaden luksus.To kwestia przyzwyczajenia i chyba muszę z nią odpuścić bo żołądek się buntuje.Z tym,że z mojej jednej kawy można by zrobić dwie mocne.Pewnie potem wejdę na wyższe obroty i zrobię sobie dobrą herbatę.Powoli mam dość zlecenia.Potrzebny mi urlop.  

humormonn1.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...