Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, lucyna.beata napisał:

no dobra ja ide odrobine legac zeby nocne wstawanie odespac...a pijcie kawe TYLKO ZEBY MI POTEM FILIZANKI DO ZMYWARKI WSTAWIC!!! :ostrzegam:

mam malo miejsca w kuchni na lepienie pierogow...

A ja nie mam zmywarki :o i co teraz ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, violka napisał:

@LACH i image.png.46f500542a0aeba07c7bfd74ded96c73.png  @viper820 spóznione ale najszczersze życzenia z okazji Dnia Mężczyzny :love: Niech Wam zdrówko zawsze dopisuje i szczęście Was nie opuszcza każdego dnia :) Całej reszcie panów również wszystkiego dobrego :) I wybaczcie nam to haniebne przeoczenie :sorry: 

Z podziękowaniami za wszystkie miłe słowa dla wszystkich.   :)   :cześć2:   :zdrówko:    :hura:

Screenshot_20180311-104917.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Błagam was!!!! :ostrzegam: Wszystkich!!!! :czytaj: Poprzyjcie moją prośbę o stelomierz :dobrze: W kupie siła, ja jednostka nie wiele sama zwojuję :mur: Pisałam, prosiłam, ale to głos wołającego na puszczy :mur::smutek:To jak z łączeniem postów...jak się zebraliśmy, to dostaliśmy co chcieliśmy :gra: Może @Redakcja, @Moderator jak zobaczy nasze komentarze, to zrealizuje....:gazeta: A my mielibyśmy kolejny fun i powód do ........ :tak2::wino::haha: Ja mam na liczniku 28 dni....i tak mi się marzy zobaczyć suwaczek.......z liczbą malejącą :haha:

Dołączam się do niedzielnej prośby o stelomierz!!!!!:ostrzegam:My chcemy!!!!:d

A tak serio, to taki stelomierz to dobry pomysł i upraszam moderację o rozważenie go :)

Witam w leniwą niedzielę. Pogoda w kratkę, ale słonko wygląda zza chmur i zachęca do spacerów. Może do pauzy temu słonku się wyklaruje, a jak nie to i tak wyjdę :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Carmen1 napisał:

Dołączam się do niedzielnej prośby o stelomierz!!!!!:ostrzegam:My chcemy!!!!:d

A tak serio, to taki stelomierz to dobry pomysł i upraszam moderację o rozważenie go :)

Witam w leniwą niedzielę. Pogoda w kratkę, ale słonko wygląda zza chmur i zachęca do spacerów. Może do pauzy temu słonku się wyklaruje, a jak nie to i tak wyjdę :d

U mnie słonko się schowało za chmury, ale inne Słonko przyjdzie, tfu...przyjedzie :oklaski: Tylko ciiiiiii.......:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja  też  dołączam  się o stelomierz.!@@@@ U mnie  chmury  i wieje  +10 .to niewiele.Ja  mam  przerwę, właściwie to  już po obiedzie.Teraz  do 15.00 wolne,ale  co  robić???Nie  lubię   niedzieli.

Edytowane przez XXMartaXXX
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

U mnie słonko się schowało za chmury, ale inne Słonko przyjdzie, tfu...przyjedzie :oklaski: Tylko ciiiiiii.......:haha:

Ani Mrumru :d A czym te Słonko przyjedzie??? Ja nie ze wścibstwa...książkę piszę ,a co O.oxd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Blondi napisał:

U mnie dzisiaj lato ,,słońce prażyło jak głupie i błękitne niebo,,a my zaproszeni na popijawę obok do znajomych i tylko szampana piłam i powiedziałam nigdy więcej tak wcześnie,,potem mi się spać zachciało,,a tu piękna pogoda,,ale szybko się wzięłam w garsc i się wypindrzylam i ubrałam długą przewiewną sukienkę,,,włoska to bardzo ładna,,zrobilam furorę na campingu ,,,aż jedna z zazdrosci powiedziała że to chińska-hahahah ale mnie to nie rusza co mówi,,no!!!! w tej kreacji wzięłam się za obiad ,,z pełną gracją,,jak zawsze ,,elegancko do garów,,jeszcze rybe smażyłam ,,hahahha a tu za chwilę deszcz lunął i koniec paradowanka:( a mój slodziak zdążył się nazachwycać mną i jeszcze dodał,że ludzie mówią ,że ja jestem taka młoda i jeszcze dzieci mogę miec:hura: no zaraz ,,,już lece na produkcję,,wymienić starocie na młodocie-hahahha :oklaski: ale już muszę stąd wyjechac,,wystarczy tego hiszpańskiego urlopu,,od poniedziałku ostatnie zakupy,,i będzie płacz:smutek: bo ja mam nakupionych full rzeczy ,łącznie z meblami,,słodziak nakupi tych likierów i win tutaj,,miodu ,,a potem płacz,że za ciężka przyczepa,,,to może mu zaproponuje aby mnie zostawił tutaj:oklaski: hahaha,,niech wezmie jeszcze beczkę do ogrodu,,hahaha

Blondi, meble tam kupowalas?:kopara:

Zamawiajacie tira,, bo jak pomiescicie dobytek.;)

 

A swoja droga te baby tam sa paskudnie zlosliwe, w prostacki sposob.

W czym one chodza ubrane?

U Diora kreacje kupuja?

wkurzajaca jest taka prymitywna zlosliwosc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Słonka nie ma ale za to ciepełko.

Chciałam dodać zdjęcie ale nie potrafię zmniejszyć w komórce.

Ja chcę normalny internet i mojego lapusia. :smutek:

Robisz zdjątko. Podświetlasz.  U góry na pasku masz taki kwadracik z ołówkiem. Klikasz. Wybierasz "Obróbka". Pojawią się opcje: Obróć, Przytnij, Zmniejsz obraz. Klikasz "Zmniejsz obraz". Wybierasz "Gotowe", potem znowu "Zmniejsz" i znowu "gotowe"...tak ze dwa-trzy razy. I zapisz. A potem na forum załączasz z folderu "Galeria" albo "Studio".  Fertig :tak2: Czekamy na efekty :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Robisz zdjątko. Podświetlasz.  U góry na pasku masz taki kwadracik z ołówkiem. Klikasz. Wybierasz "Obróbka". Pojawią się opcje: Obróć, Przytnij, Zmniejsz obraz. Klikasz "Zmniejsz obraz". Wybierasz "Gotowe", potem znowu "Zmniejsz" i znowu "gotowe"...tak ze dwa-trzy razy. I zapisz. A potem na forum załączasz z folderu "Galeria" albo "Studio".  Fertig :tak2: Czekamy na efekty :oklaski:

Nauka nie poszła w las   :cześć2:   :hura:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...