Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nigdy nie użyłam kajadanek -nie wiem czemu ,bo przecież kajdanki podnoszą ogromne podniecenie i hamują ruch rąk,,,-no co! wolnośc słowa:hahaha:

Łóżko musi być ze sztachetkami aby było do czego te kajdanki przypiąc ,a jak potem się te kajdanki nie otworzą??? przyjdzie tak zostać? :hahaha: oj chyba spróbuje tych kajdanek,,,co będzie to będzie,,,:love:

Po calym dniu z demencją człowiek szuka odskoczni i to jest dla mnie super odskocznia,,,pomarzę sobie a potem w realu wykonam-:hahaha:

@emma ja też nie mam sexusia ,sama jak palec jestem ,,,ale żyję ,żyję i chcę żyć i odczuwać wszystko co kobieta powinna odczuwac,,,:hahaha: 

@erika czy Ty już przerabiałaś ten temat??? :hahaha::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Blondi napisał:

Koniec narzekań i zaczynamy coś na wesoło! @erika do dzieła ,,nic mi do głowy nie przychodzi,oprócz jednego :love::serce::love:

kuleje kuleje ale cos wykuleje tutaj-hahhaha

@Blondi no wiesz co ...hmm on jest niemożliwy :love: i znowu mu się mojej kokoszki zachciało :hahaha: i co mam zrobić?  :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, erika napisał:

@Blondi no wiesz co ...hmm on jest niemożliwy :love: i znowu mu się mojej kokoszki zachciało :hahaha: i co mam zrobić?  :hahaha:

hahahhahahhahaha:hahaha:

nic nie zrobisz -kajadanki na ręce i koniec Twojej pracy:hahaha:

E !! to jest dobry pomysł na nic nie robienie-hahahhaha:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

@Barrakuda, też nie zazdroszczę Ci sytuacji, tak jak i Betty,  a jak czytałem wcześniej, początki u Ciebie były miłe i nadzwyczaj obiecujące ...Pozdrawiam

Dobre zlego poczatki-jak w przyslowiu. Pierwszy  tydzien byl w porzadku, juz pisalam .  Byl bardzo mily, chociaz dawalo do myslenia agresywne zachowanie wobec zony, przy ktorej nieraz bylo  mi glupio , bo  mi nadskakiwal.Te obiadki, kolacyjki, nawet dobrze mi sie z nimi gadalo, tylko  wolalabym byc u siebie wczesniej a nie czekac az on bedzie sie delektowal winami powolutku, a stol juz pusty, wtedy tez zauwazylam, ze sprzeciwu nie lubi.  Po paru dniach  wymyslil, ze kawe o 15 mam pic z nimi, chociaz oni pija zaraz po obiedzie, wczesniej sie na to zgodzil, tak samo na to, ze nie musze byc u nich jak sa oboje, potem zmienil zdanie, gdy powiedzialam, ze to bez sensu, bo np drzemia , czy czytaja, wkurzyl sie bardzo i zaczely sie pretensje o glupoty, czepial  sie i opieprzal mnie  o byle co, zmienne decyzje i wmawianie roznych glupot , teraz latwo mi sie pisze, ale to naprawde trudne do wytrzymania, nie wiadomo czego sie spodziewac, wszystko zle albo ja albo babka. Podjelam decyzje, ze nie bede  sie  tu dluzej meczyc, mimo, ze czasami znowu zartowal i  gadal cos o kompromisie.  Dzis mu przy kolacji przygadalam i sie speszyl, byl zly , ale nic nie mowil.  Ze zlosliwym usmieszkiem jak to on , zapytal mnie- czy ludzie w Niemczech (wie, ze tam pracuje) maja tylko szklane salaterki? - A dlaczego pan pyta? - Bo zawsze salatke podajesz tylko w szklanej, jakby nie bylo innych. Nie  mial czego, to salaterki sie czepil.  Odpowiedzialam, ze ludzie w Niemczech maja inne wazniejsze problemy niz rodzaj salaterki, nie zajmuja sie takimi bzdurami i sie zamknal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, erika napisał:

@LENA_57 zapraszamy tutaj na pogaduchy przy :kawa: ,:piwo:,:drink:,:wino:nie wiem co lubisz ?:love: 

Impreza widzę przygotowana ,tylko uczestników brak:rozpacz:

@erika jest dobra,  stawia napoje a sama znika w bety,,,oj oj kusicielko :love:śpi śpij kochana,,,niech Ci się ten kogutek przyśni-hahahha:hahaha:

 

55 minut temu, Łukasz napisał:

Też się spać,po podróży mało spałem . Dobranoc  :)   Blondasku,spokojnej nocy  :love::serce:

@Łukaszku po jakiemu Ty piszesz? nie spać tylko nyny-haha :serce::love: śpij śpij kochanie !!! 

Bardzo muzycznie i Dobranoc Wszystkim forumowiczom i wszystkim gosciom,,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicki i kiciusie wstawać :kawa: czeka ,,mała czarna :kawa: i z pianką

images (2).jpg

Zaczynamy dzień pogodnie :hahaha: z uśmiechem i :love:.Wszystkich zabieram na przepyszne :ciacho::lody:!

I nie ma to czy tamto,,,czy gruby czy chudy -będziemy się zajadać słodkościami,,jeden dzień słodziutki musi być.

No i oczywiście ,,Kocham Was ,że tutaj jesteście":serce:

Mój różowy buziak dla Was:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Kicki i kiciusie wstawać :kawa: czeka ,,mała czarna :kawa: i z pianką

images (2).jpg

Zaczynamy dzień pogodnie :hahaha: z uśmiechem i :love:.Wszystkich zabieram na przepyszne :ciacho::lody:!

I nie ma to czy tamto,,,czy gruby czy chudy -będziemy się zajadać słodkościami,,jeden dzień słodziutki musi być.

No i oczywiście ,,Kocham Was ,że tutaj jesteście":serce:

Mój różowy buziak dla Was:love:

Witam,dzięki za pyszna kawuske :) @Blondi ja już pije , buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :) to dzis!!!! dzien wyjazdu... okazuje sie, ze nie musze czekac do wieczora na busa, bo firma, z ktora jezdze to jeden z busow wysyla kolo10-tej, jedzie na pusto, bo bierze auto na lawecie do Rzeszowa... problem w tym, ze chce tylko jechac do Rzeszowa.... nie chce do Przemysla mnie dowiezc ( 87 km) i wsadzic dalej w pociag.... dobre i tak... aha, byl wieczorem syn pdp, a ze ja mam za tydz miec nowa pdp to wymyslilam, ze jedna walizke w Wiedniu u przyjaciolki zostawie (na cholere wiezc do domu dokumenty, glosniki do laptopa, ubrania, w ktorych przewaznie pracuje i buty, gazety, kosmetyki?) i chcialam u przyjaciolki to zostawic, niedaleko, ale pieszo za daleko, a ze syn byl akuratnie autem, to mnie zawiozl do nej, a wracajac... a wracajac..... hm.... zapytal, czy mam oichote na lody z nim, a ze ja to zawsze mam odpowiednie skojarzenia to pytam: ale jest pozno, gdzie po nocy KUPI lody... wiec powiedzial, ze jest lodziarnia czynna do 23-ciej, no to pojechalismy... siedzimy, rozmawiamy, a dokladniej ja nawijam zeby cisze zabic i... i nagle moja pdp dzwoni do niego: mialam spac, a jej nie ma (jej, czyli mnie) , miales ją przywiezc.... no to cos tam nazmyslal... facet lat 67 (1949 rocznik) a boi sie matki, a jak nie odbierze od niej telefonu to matka szału dostaje.... 

ale wracajac do najpiekniejszych mysli dnia dzisiejszego, to jade do domeczku, juhuuuuuu! wieczorek  juz we wlasnym łóżku, wlasna wanna i cywilizacja... ale obiecuje z domu zagladac u do moich przekochanych kolezanek i kolegow po fachu, jestem tu do 10-tej, wiec jeszcze sie odezwe, szybko sie mnie nie pozbedziecie :) buziaki i :kawa:  dla wszystkich :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blondi napisał:

już zaczynam sexomanić:serce:Nie jednemu  adrenalina podskakuje jak czyta co piszę, a innego tak wkurza a jeszcze innego podnieci a jeszcze tam  kogoś wk,,,,,,i,,,ale nie musi czytać mnie? prawda?dziewczynki pogadamy o kajdankach-:hahaha:wiecie jakich

wiemy piekna jakich, oj wieeeemy.... ja mam w domu troche fajnych gadżetow, ale nie mialam gdzie tego schowac, bo 2 dzieci... no i chcialam kupic taka skrzynke metalowa w Castoramie... poszlam kiedys z mezem... no i szukam, szukam... az przyszedl jakis starszawy sprzedawca i dawaj mi pokazywac: takie, takie... no i nie wytrzymalam i mowie mu, ze to za male i za krotkie, ja chce dluzsze... na co facet pyta: a po co takie dlugie pani potrzebne, to ja wypalilam: bo do tego malego to nawet wibrator mi nie wejdzie... facet strzelil minke i do mojego meza: ale panska żona to lubi zartowac: na co mąż konspiracyjnym szeptem: w kwestiach seksu to moja żona nigdy nie zartuje, pan jej lepiej poszuka dluzszego pudelka, bo ona nie odpusci :) no i mam zamykane pudelko na zabawki :)

jak dzieci byly w Wiedniu na wakacjach, to idziemy, a na Prtaterstrasse w Wiedniu jest kilka sklepow zwiazanych z erotyką i moj 10-cio letni syn: mamo, mamo, a co to jest Erotik shop? na co moj mąż: o Boze.... czyzby geny mamusi sie u dziecka odezwaly, ze akurat o to pyta? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Łukasz napisał:

@erika i @Betty ,Was również pozdrawiam i życzę miłego dnia,  buziaczki

hej wakacyjny @Łukasz! pozdrawiam, pelnia szczescia dzis, wyjezdzam z tego badziewnego miejsca, jade do swojej lazienki, pralki, cywilizacji :) mąż mnie pytal za kim najbardziej tesknie... a ja z rozbrajającą szczeroscia: za wanną!!!!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Łukasz napisał:

@erika i @Betty ,Was również pozdrawiam i życzę miłego dnia,  buziaczki

@Łukasz Oj dziękuje ,ze o mnie tez pamiętasz,dzisiaj trochę mało czasu bede miała ,mój kogucik ..!:love::hahaha: już w drodze do mnie.łukaszku miłego dnia Tobie zycZe i śpij spokojnie :) a następnie wracaj do swoich kokoszek :serce:a jest nas tu  ho , ho :):love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry. Mam nadzieje , ze dzisiejszy dzien bedzie spokojny i dla mnie i tu na forum. Bywaja  rozne zadymy na forach, ale zawsze najgorzej koncza sie dyskusje o polityce, dlatego tak jak Blondi nie zabieram glosu , nie forsuje swoich pogladow, nikt nie musi podzielac moich racji. Czasami mnie poniesie, , ale nie zachowuje dlugo urazy. hehe..Nie musi byc na forum slodkopierdzaca atmosfera, tiu..tiu i caluski, to tez jest nudne  i takie nieprawdziwe ...Mozna sie spierac , dyskutowac bez zbednych emocji, bo czasem wystarczy, ze ktos nie doczyta, drugi zle zrozumie i awantura gotowa. Trzeba wziac na luz. Adamos....no szkoda,tyle czasu jestes na tym forum. nikt nie nazwal cie Szkopem,  Niemiec to chyba nie obrazliwe slowo, musisz tylko  swoje uwagi ,czasem moze sluszne wyrazac troche z kulturka. Wez pause od forum na jakis czas, przemysl sobie, poczytaj sam siebie i jaak ochloniesz, nabierzesz dystansu do siebie, innych pisz, komentuj.

Kawka wypita ,mocna i barrdzo goraca, taka lubie ,mozna sie poparzyc hahaha i utwor od 'Poparzonych kawa" Spokojnego dnia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i prosze, a propos nie przeczytania dokladnie postu. Adamos napisal, ze razi go nazwanie Niemca Szkopem, a ja szybko przelecialam i wyszlo mi, ze Adamosa obrazil sie za Szkopa. Nazwal  czy nie nazwal....kurde tak wszystkim sie przejmowac,...Oni tez czesto cos o Polakach  miedzy soba mowia z zartobliwa pogarda i co  z tego. Polacy pracujacy w na wyspach mowia o Anglikach Angole i nikt z tego powodu nie robi afery.(czytalam komentarze pod artykulem o Brexicie, a innego hejtu bylo tam sporo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...