Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:hahaha:@erika czy tylko my jesteśmy ranne ptaszki? a gdzie  reszta ptasząt? a gdzie ptoki ?hahhaha:hahaha:

no i się zaczyna dzień na wesoło:hahaha:

erika a ta rodzinka mieszka gdzieś nie daleko was?

Wszyscy wracają z urlopów teraz jak słysze tu i tam,,w poniedziałek dzieciaki do szkoły,,,itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

:hahaha:@erika czy tylko my jesteśmy ranne ptaszki? a gdzie  reszta ptasząt? a gdzie ptoki ?hahhaha:hahaha:

no i się zaczyna dzień na wesoło:hahaha:

@Blondi Oj tak jesteśmy rannymi ptaszkami ,ja tak w łóżku. No takim wąskim już od rana sobie łykam do Was :) ale tak sobie myśle :love:czy nie mogliby mi sprezentowac szerokiego loża :love:och dzisiaj im powiem:) a teraz idę na ogród pic kawkę i papieroska zapalić:całus: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

@Blondi Oj tak jesteśmy rannymi ptaszkami ,ja tak w łóżku. No takim wąskim już od rana sobie łykam do Was :) ale tak sobie myśle :love:czy nie mogliby mi sprezentowac szerokiego loża :love:och dzisiaj im powiem:) a teraz idę na ogród pic kawkę i papieroska zapalić:całus: 

@erika masz jednoosobówkę ,ciesz się ,że nie musisz na materacach się przewracać-hahahha ale co tam ,nawet na małym ,wąskim wszystko się zmieści-hahhaha ,:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Barrakuda napisał:

Dzien dobry! Wreszcie spokojnie druga kawka w swojej garsonierze hehe....Najlepiej smakuje poranna kawa , gdy  moje miasto budzi sie , ale to jeszcze nie predko . Kolejny dzien zakreslony w kalendarzu , jeszcze sporo do odliczania. Dobrego dnia.

Lubię !!!!:love:

:love:@emma od rana po ogrodach pląsasz :hahaha: jesteś ranny parcuś:hahaha:

@Łukasz ja już dawniutko po śniadaniu i już zdążyłam się znowu we fryzjerkę zabawić:hahaha: wszystkie głowy golę ,strzyżę,,,ale z Toba się też wyboziulkuję:love: na to zawsze znajdę czas-hahhaha:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Łukasz napisał:

:love:Blondi, haha, fryzjereczko.   Pogoda nam się udała, dziś chcemy podjechać do Jarosławca,zwiedzić miejscowość i "zaliczyć" tamtejszą plażę, jest mniej zapełniona niż ustecka.

zabierz mnie z sobą:święty::love::święty: :hahaha: a nie tylko podłogi i bety mam :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj wszystkie ranne ptaszki i urlopowiczów z nad bałtyckich plaż:). Pięknego, słonecznego i spokojnego dnia:serce::całus::serce:. Lody, lody, lody...dla ochłody:)

Barrakuda, dobra piosenka, wprowadza miły klimat:), emma szaleje w ogrodzie od rana, eryka rozmarzona, Blondi zapracowana w salonie fryzjerskim:), Łukasz szuka miejsca na plażowanie, szkoda, że już dawno nie ma dzikich plaż:) a adamos serwuje lody...czy to nie jest piękny początek dnia:love:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

:lody:Lubię !!!!:love:

:love:@emma od rana po ogrodach pląsasz :hahaha: jesteś ranny parcuś:hahaha:

@Łukasz ja już dawniutko po śniadaniu i już zdążyłam się znowu we fryzjerkę zabawić:hahaha: wszystkie głowy golę ,strzyżę,,,ale z Toba się też wyboziulkuję:love: na to zawsze znajdę czas-hahhaha:serce:

zawsze fazę mam na róże. Pdp ma parę krzaczków róż. Lepiej rano podlać, potem woda paruję :) Wczoraj o 20h jeszcze gorąc do domu wpadał. Odpuściłam i na dziś rano przerzuciłam. Oczywiście nie chciało mi się, ale gdy pomyślałam o różach, jedyne piękno w tym miejscu ;)

Stronię od laktozy, ale przy dzisiejszym upale skuszę sie na lody:lody: Dzieki wielkie !!!

2 godziny temu, Barrakuda napisał:

Dzien dobry! Wreszcie spokojnie druga kawka w swojej garsonierze hehe....Najlepiej smakuje poranna kawa , gdy  moje miasto budzi sie , ale to jeszcze nie predko . Kolejny dzien zakreslony w kalendarzu , jeszcze sporo do odliczania. Dobrego dnia.

już zapomniałam o tej piosence. Pozytywnie nastawia. Dziś jedną kawę zaliczyłam, ale dzień jeszcze trwa ;)Mi też jeszcze dużo zostało do końca, ale czas płynie, nie czeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Florcia napisał:

Witaj wszystkie ranne ptaszki i urlopowiczów z nad bałtyckich plaż:). Pięknego, słonecznego i spokojnego dnia:serce::całus::serce:. Lody, lody, lody...dla ochłody:)

Barrakuda, dobra piosenka, wprowadza miły klimat:), emma szaleje w ogrodzie od rana, eryka rozmarzona, Blondi zapracowana w salonie fryzjerskim:), Łukasz szuka miejsca na plażowanie, szkoda, że już dawno nie ma dzikich plaż:) a adamos serwuje lody...czy to nie jest piękny początek dnia:love:

 

Normalnie Florcia wszystkich ogarnęła ,,,a sama o sobie nic nie napisała!:( jak u niej ranek wygląda? @Florcia dawaj relacje !!! :hahaha:

2 godziny temu, adamos1 napisał:

miłego i spokojnego  tym co przy obowiązkach  i tym co wypoczywają  :lody:  upały jeść się nie chce serwuje lodami,ewentualnie zimne napoje:drink: na drinki za szybko ale Ci co nie mają obowiazków służbowych ,dlaczego nie!Pozdrawiam.

@adamos1 a mój mądrala na upał zaserwował matjasa -hahhahaha ,no ! ale może być -zimny był!! a że trochę słony to osłodzę  go :lody: -no właśnie! mieszanka piorunująca-hahahha 

Zostałam kierowcą bombowcą mojego mądrali,,grzecznie siada na miejscu pasażera i nawet gębuchy swojej nie wydziera ,niech nie wydziera bo ja mu ją szybko zamknę,,pokazuję jemu jak sie jeżdzi i jak parkuje i jak wjeżdza do garażu,bo przecież rozwalił lusterko boczne ,bo sie nie zmiescił wjeżdzając w garaż-hahahah ale jezdzić można ,lusterko się jakoś trzyma,,,niech dziękuje bogu ,że mam prawo jazdy i mogę pana wozić tu i tam,,,, także  mam jakąs dodatkową rozrywkę samochodową,,,,

00032KXH0WJ1II0I-C116-F4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha dobre ja już po Bonn jezdze dwa lata  mam co prawda nawigacje ,ale bez nawigacji już bym się nie zgubił...teraz czeka mnie Wiedeń lub okolice Wiednia to już chyba pewne,chyba ,że" fiknę" ha ha-przez Wiedeń kilka razy przejeżdzałem jadać do Grazu,ale co tam poznam dobrze kolejne miasto.Pierwszy raz jak pojechałem na zakupy to ten mój PDP  poleciał do sąsiada bo mu auto ukradli,oj było śmiechu.Już póżniej tego nie robił.Powiedział ,że rowerem  a ja mu na to jak masz ochotę to proszę bardzo,ale On nawet rowerem ma zakazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamos1 ja się nawet do Ciebie nie porównuję ,bo po De to bardzo mało jezdziłam ,,chytrzyli się dać auto ,chodz stało w garażu,,ale po Polsce to trochę przejezdziłam ,,dzień w dzień od 100 do 200 km,,,aż bokiem już mi auto wychodziło,ale że było nówka to się fajnie dawało na trasie,,,,

Kiedyś chciałam zobaczyć w jakim czasie przejadę 100km, jechałam do miasta oddalonego o 100km ,,,więc wszystkich mijam i pruję jak szalona,,,słońce świeci i oslepiło światła jednego z samochodów skręcającego w prawo w małą dróżkę ,kierowca bardzo się zastanawiał jak skęcić i się nie mógł zdecydować -więc ja go skręciłam ,,wpadłam na niego,,od razu znalazł się na dróżce ,,rozwaliłam im pół auta , u mnie lampa tylko zbita przednia ,,oczywiscie nie chcieli się dogadać i policja ,,,więc fajny policjant zaserwował mi 200zl mandatu ,,ale ja nie z tych szybkich na zgodę i nakręciłam policjanta na 100zl,,,musial mi dac mandat bo wezwali go,,,oczywiscie wrócic musiałam do domu,dobrze ze mnie puscił z tą lampą rozbitą,,, ale od tamtej pory już się nie scigam i nigdzie mi się nie spieszy,,,nieraz taka lekka stłuczka dużo może nauczyć  i czlowiek idzie po rozum do głowy,,,

dużo jezdziłam ,że potem już chętnie chciałam być pasażerem ,,,

jeszcze coś Wam powiem, wracalam do domu i miałam 75 km,,ale z lenistwa nie chciało mi się zatankować ,jak mało palisz to zawieś mnie do domu na tym co jest w baku ,,,,tak sobie pomyślałam ,,,ale jadę ,jadę i tak sobie myśle ,,tatuś na demną czuwa i na pewno dojadę do tego domu na tym paliwie i wiecie co? dojechałam  pod dom i auto zdechło,już trzeba było jechac po paliwo z karnistrem,,,,hahhaha  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wracamy do Jarosławca!!!

@Łukaszku ty nas tutaj nie podglądaj tylko pisz jak plaża w Jarosławcu do jasnej ciasnej!!! też się poplażujemy razem z Tobą,:love::serce:,,,a może miejsca tam też nie ma? pogoda dopisała to ludziska lecą się pomoczyć za darmo-hahhaha :hahaha: u mnie też pogoda dopisuje na przymusowe siedzenie w domu:święty: buziak:love: i baw  się dobrze a nawet bardzo dobrze:love:

Kupiłam dzisiaj calego arbuza -jak zjem tak parę plasterków to zobaczę ile viagry będę miała w sobie-hahhaha  ,no co ! afrodyzjak przecież,,,,:hahaha:  chyba na wieczor będę się musiała umówić na randkę w ciemno z @Łukaszkiem ,,,ok? :love::serce::love: przemyce Ci plasterek arbuza -chyba ,że Ty????? jesteś taki gorący jak cała plaża w Jarosławcu !  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha....fajna pioseneczka . Spokoj , bo za goraco , nic sie nie chce.  Na pausie zaleglam w cieniu i usnelam . Teraz pije kawe i siedze z babka , za goraco na spacer , dziadek dzis ma  jakies sprawy do zalatwienia,  niedlugo   wroci i bedziemy sobie tak milo spedzac czas hahaha..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Blondi napisał:

:hahaha:@erika czy tylko my jesteśmy ranne ptaszki? a gdzie  reszta ptasząt? a gdzie ptoki ?hahhaha:hahaha:

no i się zaczyna dzień na wesoło:hahaha:

erika a ta rodzinka mieszka gdzieś nie daleko was?

Wszyscy wracają z urlopów teraz jak słysze tu i tam,,w poniedziałek dzieciaki do szkoły,,,itd

@Blondi jedno duże dziecko mieszka 1 km od Nas a drugie duże dziecko 500 km :) :całus::love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Betty napisał:

hej :) a ja dzis ten nieszczesny dzien 10 rocznicy sama obchodze... bylam z przyjaciolka na piwku i obiadku w chinskiej restauracji.... jakos dzien minal, ale smutno....

Dziesiata rocznica to chyba Cynowe Gody , mozna uczcic tez pozniej w lepszym juz nastroju.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...