Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, erika napisał:

masz rację @Blondi " ksiądz mnie pstawił na nogi"a ten chłopczyk z moim Cezarem to niedługo będzie księdzem :) jak dotrwa do końca .. bo to różnie bywa .:love:

No wez zobacz jakie mialam wyczucie z księdzem? no nie ,jakaś czarownica jestem???nie nie nie !!!!

O 21.08.2016 at 02:21, adamos1 napisał:

 

@Betty z dedykacją dla Ciebie!!!! rozwesel się !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nadchodzi post dla mnie-wyskakuje mi -kup internet ,,,a przecież ja tutaj tak krótko jestem ,,,już wykorzystałam 3 Kb tak szybko? tyle muzy słuchałam ,,teraz będę chodzić powolnie jak mój internet,,,co miesiąc mam to samo,,,ale z braku laku coś wymyślę,w telefonie mam na czarną godzinę internet ,,,a ,że parę groszy wyjdzie do zapłaty to przeżyję,,,,:rozpacz: płakac napewno nie będę ,,,o nie!!!ale :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

śliczne psiaki,,,ile ja łeż wylałam za pieskami swoimi,,,za nawet chomikiem czy krolikiem,,,wiem ,że to są bardzo smutne chwile ,,ale tak jak @erika pisze ,czas leczy rany ,czas leczy wszystko , czas wszystko zmienia w nas i nas,,,musimy żyć teraz i cieszyc sie terazniejszością i myśleć może o przyszłości i żyć nieraz marzeniami ,,ale niech to wszystko będzie w jak najlepszym wydaniu dobroci i spokoju,,,,zaczynam nadawac normalnie jak ksiadz-hahhaha

Hahaha..."ale niech to wszystko bedzie  w jak najlepszym wydaniu dobroci  i spokoju..." drodzy parafianie hahaha....udalo ci sie to kazanie. na dzis.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Już nadchodzi post dla mnie-wyskakuje mi -kup internet ,,,a przecież ja tutaj tak krótko jestem ,,,już wykorzystałam 3 Kb tak szybko? tyle muzy słuchałam ,,teraz będę chodzić powolnie jak mój internet,,,co miesiąc mam to samo,,,ale z braku laku coś wymyślę,w telefonie mam na czarną godzinę internet ,,,a ,że parę groszy wyjdzie do zapłaty to przeżyję,,,,:rozpacz: płakac napewno nie będę ,,,o nie!!!ale :hahaha:

@Blondi masz teraz wspaniałą okazję poprosić swojego pana o internet:) przecież Ty to potrafisz oj potrafisz:) a więc do dzieła i powodzenia Ci życzę:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Dziewczynki odpoczywają? To może mała :kawa: w trakcie przyrządzania obiadku

Też robię turystyczny obiadek na kwaterze, pierogi ruskie. Blondi,nie załamuj się,haha. Namów dziadka na routera,ja zawsze miałem WiFi bez ograniczeń w domu pdp :love:

Dziewczynki od rana nic nie robią tylko bąki zbijają -hahahha na laptopach-hahha

:kawa: będzie razem z Tobą i z całusami ,,,nie wymigasz mi się już dzisiaj -o nie!!! hahhaha 

Łukaszku ja mam tutaj ruter ale jest mało internetu,,,ja sobie poradzę ,zawsze się do Was dokopie,,,nie bój żaby"  ,,,

teraz odpoczywam i domyślasz się co robię??? nie może być za nudno nawet podczas odpoczywania-hahhaha

małe pytanko a te pierogi ruskie to sklepowe? a dobre? nigdy sklepowych nie jadłam ,,, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziubek , Blondi kochana, pierogi z Biedronki,ale nawet dokupiłem boczku i okrasa z cebulką była :) nie ma czasu na Kochen,haha,tam się w De często nagotuję. Teraz idę na łatwiznę, wszak mam urlop,ale tzw aneks kuchenny jest,więc idzie jak przyrządzić takie dania.Całuski, idę teraz na rekonesans plażowy :) Całuski

Blondi, jesteś super, wiesz o co chodzi :) 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

dziubek , Blondi kochana, pierogi z Biedronki,ale nawet dokupiłem boczku i okrasa z cebulką była :) nie ma czasu na Kochen,haha,tam się w De często nagotuję. Teraz idę na łatwiznę, wszak mam urlop,ale tzw aneks kuchenny jest,więc idzie jak przyrządzić takie dania.Całuski, idę teraz na rekonesans plażowy :) Całuski

Idz idz na ten rekonensans plażowy ,ja sobie plażę zrobiłam w wannie-hahhaha

ale słyszałam ,że te z Biedronki są dobre ,ale jakby co zaliczysz toy toykę na plaży-hahaha no co ! na wesoło!!!  samo życie,,,nie pogub ,nie zgub tylko wiesz czego!!!! całusy :love:

bo się zapłaczę:rozpacz: w tym moim apartamencie:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku Ty się plażuj skarbie a nie siedzisz na forum,,,,Wielki Brat wszystko widzi,,,,hahhaha

albo biegaj na ten targ -normalnie olewka jakaś -czekam na te jabłuszka czy winogronka a tu ni ma nic,,,,więc ja dzisiaj postawię Tobie :serce:z czekolady i :lody:,,,koniec randki w ciemno -trzeba wskakiwac w ciuszki i do pracy na :kawa: -:love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

Blondi,jak mam wylegiwać się na plaży,skoro,gdy zamykam oczy,widzę tylko Ciebie na szteli,jak z babcią się śmiejesz albo z mądralą rozmawiasz,haha :love::jabłko:

A mówilam???? hahahha

Babcia dzisiaj jakiegoś szwunku dostała i za mną krok w krok ,,,nie mogę na chwilę w laptop wejśc bo babcia mnie szuka ,,co za dzień,,,więc wyprowadziłam ją na inne tereny domowe ,to sie zaczęła kłócić i coś jej nie pasowało ,,a nie pasowało w tyłku,,,szybko na klop i się trochę uspokoiła-hahhaha ale nie na długo,,,a mądrala w ogóle się nie odzywa i też dobrze ,,spokój,,a zresztą jak wszystko ok to niech lepiej będzie cicho i taki dzień musi być,,,

ale jest tak gorąco ,że nawet w moich apartamentach na dole jest gorąco,,chyba pójdę do ogrodu spać i może jakiś ogrodnik mi sie trafi??hahhaha  już zaczynam wieczór,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi,jak mam wylegiwać się na plaży,skoro,gdy zamykam oczy,widzę tylko Ciebie na szteli,jak z babcią się śmiejesz albo z mądralą rozmawiasz,haha :love::jabłko:

Łukaszku  nie zamykaj oczu -popatrz co się dzieje,,,

 

bardzo dużo przegapisz ,buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamos1 co Cię wzięło na słodkie małe dzidziusie ,miękkie i pachnące ,niewinne i bezbronne,,,kocham maluchy ,sama mam dwa maluchy kochane,,,słodkie aniołki,,,te stopeczki i te paluszeczki i to ciałeczko i śliczne oczka,,,jak ja lubię takie dzidziusie,,,wycałuję i naprzytulam i wysciskam,,,pachną niemowlakiem ,,ja się od razu wzruszam ,bo każde oczka chcą coś powiedzieć,,miłe bardzo miłe -dzięki :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak ma być dziewczyny  a nie czepiać się słówek i robić z tego problemy,to nie do Was ta dygresja,ale nie tylko Wy czytacie,życie jest krótkie i dostarcza nam dość niespodzianek-prawda?  wszystkim miłych snów!-Adam.   ha ha zapomniałem o chłopach-wybaczcie.

Edytowane przez adamos1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, adamos1 napisał:

i tak ma być dziewczyny  a nie czepiać się słówek i robić z tego problemy,to nie do Was ta dygresja,ale nie tylko Wy czytacie,życie jest krótkie i dostarcza nam dość niespodzianek-prawda?  wszystkim miłych snów!-Adam.   ha ha zapomniałem o chłopach-wybaczcie.

a Ty sie szykuj i nastawiaj psychicznie na Wieden :) mozesz liczyc na lekcje z dialektu, ale jak trafisz na nauczyciela, czyi osobe po studiach to dialektu nie musisz znac, ludzie wyksztalceni mowia Hochdeutsch, klasycznym, im bardziej wiesnniacko i prostacko tym glebszy i mocniejszy dialekt w stylu: kluski w ustach, ble, ble, a jak to pan nie rozumie co ja ciamkam po niemiecku?

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Barrakuda napisał:

To ja dla kontrastu cos innego , troche mocniejsza nuta  na dobranoc dla tych niewiniatek i tych niegrzecznych hahaha... Dobranoc.

 

Ta nuta jest dla mnie ,,niegrzecznej wieczorami" -hahahha dobra muza ,,,lubię takie,ale bym szalała przy tej muzie    -,,Dobranoc

dobry kontrast-super!!!

19 minut temu, Betty napisał:

a Ty sie szykuj i nastawiaj psychicznie na Wieden :) mozesz liczyc na lekcje z dialektu, ale jak trafisz na nauczyciela, czyi osobe po studiach to dialektu nie musisz znac, ludzie wyksztalceni mowia Hochdeutsch, klasycznym, im bardziej wiesnniacko i prostacko tym glebszy i mocniejszy dialekt w stylu: kluski w ustach, ble, ble, a jak to pan nie rozumie co ja ciamkam po niemiecku?

 

@Betty wszystko wytłumaczy jak sie gaworzy i czego nauczą - ,,kluski w ustach" -hahahha:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Łukasz napisał:

Słodka Blondi,chyba odpuszcze sobie plażę,haha.Za dużo dziewcząt,haha,od 18 do 70 plus..życzę Ci spokojnej nocki.:serce: Wszystkim opiekunom też życzę dobrej nocy:)

Czy wszyscy już są tak pomęczeni ,że uciekają do łóżek spać???? jak na koloni -hahahha 

Ja też Wam życzę w takim razie miłosnych senków i Tobie Łukaszku miłosnych marzeń -buziak :love:

Dobranoc dzieci!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Florcia napisał:

 

@Florcia jesteś super!!! Potrafimy zmienić w moment nastrój ,Ja jakos nie mogę spać a teraz jeszcze ?,,A jeszcze Bodo niesamowicie przypomina mi mojego ojca ,odsłuchałam to teraz ,już jest noc ,chodz ten film kilkanaście razy oglądałam to zawsze chce się dalej oglądać,,co jest w tych starych filmach ,ze się podoba?,ich głosy są inne,ubrania na tamte lata szykowne i z super materiałów ,kobiety miały nienaganne  fryzury,sukienki kobiet i okrycia też bardzo szykowne i ciekawe i ładne,,,ale mi się teraz przypomnieli wszyscy z rodziny -tak elegancko poubierani,,,moja babcia do śmierci się malowała i chodziła do fryzjera i tak jej zostało do końca być zawsze elegancką,,,moja mama dwa dni przed była też u fryzjera ,piękne włosy i lekki makijaz,,,jakoś tak wszystko kojarzę z ładnym i eleganckim i dobrze ,,,, sobie teraz po wspominam i czy dużo trzeba aby  czuc sie miło i spokojnie?  Buziaki i spadam spać:love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Blondi napisał:

A więc kochani zaczynamy dzień , jak zwykle od kawki :kawa::kawa::kawa: ,a jaki humor będziemy dzisiaj mieli??? dzień pokaże! Wszystkim życzę

filizankakawymilutkiegodnia.jpg

Dzień  dobry @Blondi cóż za śliczna filiżanka a wbije przepyszna :kawa: dzięki @Blondi u mnie będzie napewno dzień miły :) cała rodzina wraca z długiego urlopu , Miłego dnia wszystkim życzę i  :kawa: smaczna kawuske z wami pije 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...