Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Haha...Blondi,o północy do Ustki wyjeżdżam,wolę w nocy jechać niż w dzień. Za dwie godzinki idę zdrzemnąć się i potem richtung Ustka,haha.Bagaże popakowane,choć to tylko 5 dni.Wszak 1go muszę zameldować się w DE. Ale zajrzę na jedną nockę do Twojego apartamentu,haha,figle-migle mi w głowie, jak to kogucikowi z kokoszką,haha .:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Tak trzymać i przetrwamy super w naszej pracy-brawo dziewczynki-buziaki:hahaha::love::hahaha:

Znalazlam jeden pomysl na letnia imprezke, moze troche za  ostry, ale jeszcze nie lozeczkowy i niemieckiego mozna sie poduczyc przy okazji hehe...Milego popoludnia.

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

Haha...Blondi,o północy do Ustki wyjeżdżam,wolę w nocy jechać niż w dzień. Za dwie godzinki idę zdrzemnąć się i potem richtung Ustka,haha.Bagaże popakowane,choć to tylko 5 dni.Wszak 1go muszę zameldować się w DE. Ale zajrzę na jedną nockę do Twojego apartamentu,haha,figle-migle mi w głowie, jak to kogucikowi z kokoszką,haha .:love:

Na 100% nie będziesz spał,,,nie oszukuj sam siebie,,w drodze się wyśpisz ,,szkoda czasu na sen w dzień ,,coś Ty!  Zostawię okna na roscierz abyś trafił koguciku-hahahhaha-wariaty jesteśmy,,,hahahha  

Byłam w Ustce ale parę lat temu  i były super dyskoteki nocne ,ale czy jeszcze coś z tych dobrych czasow zostało? nie wiem,,zdasz nam relację,,,jak teraz tam życie płynie,,,buziaki i majtek nie zapomnij wziąsc-bo sprawdzę-hahhaha:love:

11 minut temu, Barrakuda napisał:

Znalazlam jeden pomysl na letnia imprezke, moze troche za  ostry, ale jeszcze nie lozeczkowy i niemieckiego mozna sie poduczyc przy okazji hehe...Milego popoludnia.

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

Lubię ten zespół Rammstein -oni mają taką ciężką muzykę i ostrą ,zresztą solista jaki byk i z jakim głosem,,,faceci sa wspaniali,,,dzięki za wrażenia,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, erika napisał:

Kochana @Blondi:love: jestem dzisiaj bardzo zajęta :hahaha: wypacz ale to ten kogut i ta kokoszka wszystkiemu winni :hahaha: Buziole dla wszystkich :całus:

no nie mogę ,,,co ten kogut i kokoszka dzisaj nawyczyniali-hahahhaha :hahaha::serce::święty::love::całus:

ale coś jeszcze dołożę dla tego koguta i kokoszki,,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barrakuda Piejo Kury Piejo -się tak wypiejowały ,że są niedostępne w DE,,,kokoszki wykończyły kogutki i film się urwał, a teraz kokoszki balują z radości-hahahha :hahaha:

a nam dzisiaj nie za wesoło???? :hahaha:

emma wszystko co związane z :serce::święty::całus: wpada w ucho,,,

jutro śpię do 6 rano,,,abym żadnego hitu nie zdążyła wymyśleć z rana,,,,hahahhaha 

a gdzie nasz @adamos1 -został nam jeden kogucik i co? na 100% nie chce wchodzić  w ten rój kokoszek-:hahaha:    ale my jesteśmy grzeczne kokoszki ,,,krzywdy nikomu nie zrobimy,,,hahahhaha 

od kokoszek dla @adamos1a  :drink::piwo:i:frytki:i:love::love::love:

 

@Betty też się gdzieś zapodziała ,,może z babką walczy ,,,a my kokoszki dzisiaj jesteśmy bardzo waleczne i też dla Betty pomożemy,,,buziaczki i odezwij się kochana :love::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze nam za wesolo??? I bardzo dobrze, ze wesolo, dlaczego ma byc dretwo i powaznie ?  Nie dosc, ze nudna  ta robota i do tego jeszcze mam sie katowac smutami ? . Wole sobie takiej muzy posluchac sentymentalnej i romantycznej, bo taka bardzo lubie , jak mam nastroj odpowiedni.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Barrakuda napisał:

Ze nam za wesolo??? I bardzo dobrze, ze wesolo, dlaczego ma byc dretwo i powaznie ?  Nie dosc, ze nudna  ta robota i do tego jeszcze mam sie katowac smutami ? . Wole sobie takiej muzy posluchac sentymentalnej i romantycznej, bo taka bardzo lubie , jak mam nastroj odpowiedni.

Też jestem tego samego zdania,,robota dzień w dzien to samo-rutyna,,,nieraz to już wszystko robię automatycznie ,,,nawet jak się budzę to rączka idzie aby włączyć laptop-hahahha a tam nieraz czekają takie niespodzianki ,że nikt mnie nie przescignie z powerem,,muzyka leci od rana i ja cała radosna,,,i potem juz tak przez cały dzień,,,

co ja zrobię ,że też nie lubię smutastwa i drętwiastwa,,poważności i ą i ę,,, no to się bawimy dalej !!! na wesoło,,,:hahaha:

4 minuty temu, adamos1 napisał:

do odważnych świat należy  i nie ma granicy wieku ,zawsze można zaszaleć-prawda?

Wspaniała babcia ,80 lat -super humor i super śpiew,,,,wygląd extra,, zawsze mówię ,że ja na disco pójdę mając 70 lat! a jak dożyję 80 lat to nie wiem co wymyślę:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

Też jestem tego samego zdania,,robota dzień w dzien to samo-rutyna,,,nieraz to już wszystko robię automatycznie ,,,nawet jak się budzę to rączka idzie aby włączyć laptop-hahahha a tam nieraz czekają takie niespodzianki ,że nikt mnie nie przescignie z powerem,,muzyka leci od rana i ja cała radosna,,,i potem juz tak przez cały dzień,,,

co ja zrobię ,że też nie lubię smutastwa i drętwiastwa,,poważności i ą i ę,,, no to się bawimy dalej !!! na wesoło,,,:hahaha:

Wspaniała babcia ,80 lat -super humor i super śpiew,,,,wygląd extra,, zawsze mówię ,że ja na disco pójdę mając 70 lat! a jak dożyję 80 lat to nie wiem co wymyślę:święty:

no wiesz Tina Turner jest koło 80-ki i jak wywija a jak śpiewa?  wszystko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od sytuacji, czasami wymaga powagi, skupienia..Zreszta zalezy od wielu rzeczy, czasami jest taki dzien po prostu, ze nie ma sie ochoty smiac, tylko  dopada  raczej refleksyjny nastroj i tez lubie takie klimaty.

21 minut temu, Blondi napisał:

Też jestem tego samego zdania,,robota dzień w dzien to samo-rutyna,,,nieraz to już wszystko robię automatycznie ,,,nawet jak się budzę to rączka idzie aby włączyć laptop-hahahha a tam nieraz czekają takie niespodzianki ,że nikt mnie nie przescignie z powerem,,muzyka leci od rana i ja cała radosna,,,i potem juz tak przez cały dzień,,,

co ja zrobię ,że też nie lubię smutastwa i drętwiastwa,,poważności i ą i ę,,, no to się bawimy dalej !!! na wesoło,,,:hahaha:

Wspaniała babcia ,80 lat -super humor i super śpiew,,,,wygląd extra,, zawsze mówię ,że ja na disco pójdę mając 70 lat! a jak dożyję 80 lat to nie wiem co wymyślę:święty:

Dlaczego nie  ? Wystarczy popatrzec na dziadkow w Niemczech. Bylam u  takich zwawych staruszek, wyfiokowane, eleganckie, spotykaly sie ze znajomymi  regularnie w kawiarniach, u nas starsi ludzie prowadza inny tryb zycia. przewaznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Florcia napisał:

 

Och jak mi się romantycznie zrobiło a nie mam koguta-cholercia ! Podoba mi się !:love: Tutaj mam czas na posłuchanie bardzo dużo muzyki ,której bym w domu nie posłuchała ,,,bo nie ma czasu ,bo co innego słucham itd itd, oj ma ta praca też i plusy-hahahhaha Dzięki Florcia:hahaha::love::święty:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Blondi napisał:

Och jak mi się romantycznie zrobiło a nie mam koguta-cholercia ! Podoba mi się !:love: Tutaj mam czas na posłuchanie bardzo dużo muzyki ,której bym w domu nie posłuchała ,,,bo nie ma czasu ,bo co innego słucham itd itd, oj ma ta praca też i plusy-hahahhaha Dzięki Florcia:hahaha::love::święty:

 

Ja  slucham i w domu i  w pracy , na muze zawsze znajde czas haha.Codziennie tu jakas muze "wsadzam ". Teraz tez romantycznie i nawet powaznie, zeby nie bylo , ze ciagle za wesola jestem hahaha... Moze mi sie jakis rycerz przysni...Dobranoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz napisał:

haha, akuku  Blondi.  Za niedługo jadę,jutro się odezwę i tu i tam :) całuski

Łukaszku czym Ty jedziesz? pociągajem??? czy pożyczyłeś konia od Helmuta?-hahahha 

 

 

8 minut temu, Łukasz napisał:

haha, akuku  Blondi.  Za niedługo jadę,jutro się odezwę i tu i tam :) całuski

Szczęsliwej drogi i o targu nie zapomnij ,,,wyślę gołębia z liscikiem do Ciebie-całuski i buziaczki i :love: i zabierz z sobą :serce: 

7 minut temu, Barrakuda napisał:

Ja  slucham i w domu i  w pracy , na muze zawsze znajde czas haha.Codziennie tu jakas muze "wsadzam ". Teraz tez romantycznie i nawet powaznie, zeby nie bylo , ze ciagle za wesola jestem hahaha... Moze mi sie jakis rycerz przysni...Dobranoc.

 

Nie ma rycerzy -wyginęli wszyscy-zostali tylko księcie z bajki,,,hahahhaha tą mużę też lubię ,,,tak @Barrakuda bardzo poważnie ,ale fajnie,,,chodz na Dobranoc trochę powagi trzeba mieć,,,a od jutra znowu wariactwa,,,, a może czasu nie będzie na głupotki,,,hahhahaha a co tam dybac ,,jutro nowy dzień i nowe wrażenia,,,:święty: a dzisiaj jeszcze marzenia:święty:

:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa::kawa::kawa: dla Wszystkich ludzików i uśmiech na początek dnia i buziak:love:

Ja myślałam ,że tu już gwarno a tutaj ni ma nic:hahaha:

Ja już chciałam kawusię robic o 4 rano ,,,więc bym przed kurami jeszcze wstała -hahahhaha

bym mogła pracowac na 2 zmiany ,, 

miłej środy dziewczynki i chłopczyki:święty::love::święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam wam ,że mam fajnych dziadków sąsiadów ,z jednym lubię pogawędzić i on ze mną też ,,,wczoraj jesteśmy w sklepie i ja idę z wózkiem i idzie sąsiad tez z wózkiem i jak mnie zobaczyl to gębucha uradowana od ucha do ucha i szybko do mnie podchodzi i się serdecznie wita i sciska mi rękę ,gdzie nigdy mnie tak nie witał usciskami,,i radosny a za chwilę patrzy ,z dala wlecze się moja rodzinka PDP i minka zrzedła dziadziusiowi,,,wiecie jak to fajnie wyglądało? zakręciłam dziadziusiowi w głowie ,,,hahhahaha 

no co ,dziadzius wraca do domu a tam zrzędząca babka i nie ma nawet do kogo się uśmiechnąc i pogadać,,,a tu widzi radosną Blondi i cały heppi-hahhahaha

1 minutę temu, erika napisał:

Witam :serce: @Blondi dzięki za  :kawa: ,  pozdrawiam  i do zobaczenia  wieczorem na tańcach a może coś więcej :hahaha::love: 

hallo hallo jak do wieczora ,,,a co w dzień? śpimy?????hahhaha:święty::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Barrakuda napisał:

Wszystko zalezy od sytuacji, czasami wymaga powagi, skupienia..Zreszta zalezy od wielu rzeczy, czasami jest taki dzien po prostu, ze nie ma sie ochoty smiac, tylko  dopada  raczej refleksyjny nastroj i tez lubie takie klimaty.

Dlaczego nie  ? Wystarczy popatrzec na dziadkow w Niemczech. Bylam u  takich zwawych staruszek, wyfiokowane, eleganckie, spotykaly sie ze znajomymi  regularnie w kawiarniach, u nas starsi ludzie prowadza inny tryb zycia. przewaznie.

u nas staruszkowie przeważnie są zmęczeni życiem i to jest zrozumiałe. Wojna i lata komuny w PL okradły nasz naród z przyzwoitego życia. W DE będąc po zawodówce ludzie wiodą spokojne życie, są w stanie wykształcić lepiej od siebie dzieci, wyjechać z rodziną na min. na urlop razy w roku. W PL nasi dziadkowie, rodzice mieli ciężej.

Miłego dnia Forumowicze :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blondi napisał:

@Betty też się gdzieś zapodziała ,,może z babką walczy ,,,a my kokoszki dzisiaj jesteśmy bardzo waleczne i też dla Betty pomożemy,,,buziaczki i odezwij się kochana :love::hahaha:

jestem jestem, czekam jak na zbawienie, ze odesla mnie do domu w przyszly wtorek, wioec juz nawet nie caly tydzien, olewam czepialstwo Mućki i jakos żyje... ale, ale... musze sie pochwalic, bo malo mam tu przyjemnosci, ze mialam wczoraj z kims z tego forum bardzo milą pogawedke telefoniczna (w pewnym sensie teefoniczna)

. Wiecie, dzieki temu forum wiemy o sobie troche, lubimy sie, to oczywiste i jak rozmawiialam, mimo, ze pierwszy raz, to rozmawialam jak z kims kogo znam od zawsze, komu nie trzeba tlumaczyc co i jak u mnie sie wali w tym Wiedniu, kurcze, podladowane mam tak akumulatory po rozmowie z kims NORMALNYM, bo ostatnimi czasy tu w Wiedniu na normalnosc nie mam co liczyc, ze juz wiem, ze jakos do wtorku przezyje... 

buziaczki dla wszytskich, ide odstawiac szopa pracza w misce... brrrr, ale trzeba sobie jakos radzic...

Teraz, emma napisał:

u nas staruszkowie przeważnie są zmęczeni życiem i to jest zrozumiałe. Wojna i lata komuny w PL okradły nasz naród z przyzwoitego życia. W DE będąc po zawodówce ludzie wiodą spokojne życie, są w stanie wykształcić lepiej od siebie dzieci, wyjechać z rodziną na min. na urlop razy w roku. W PL nasi dziadkowie, rodzice mieli ciężej.

Miłego dnia Forumowicze :)

i tk i nie... to zalezy tez w dużej mierze od stylu zycia jaki prowadzili, a czasem nie prowadzili, a przesiedzieli... wiele osob, ktore znam sa zasiedziane w fotelach przed telewizorem, mam sasiadke, przyjaciolke 90-cio letnia, mam tez duzo sasiadow mlodszych, ona, ta 90-cio latka sie gimnastykowala, uwazala na to co je, jest zwinna i z drabiny wiesza firany, a tamci? po pracy tylko kanapa, pilot i tv, gazetka czasem.... jak pol zycia nie beda aktywni to reszte tego zycia beda tacy skapcanieli, bo nie wyrobili w sobie ani innych nawykow, ani kondycji.... fakt tez, jak piszesz, ze to zycie w Polsce nie bylo latwe, jak dla tych na zachodzie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty bo jesteś tam do 30 chyba ,mniej niż tydzien ,,przeleci i poleci,,,wczorajszy dzień był widzę udanym dniem nie tylko dla mnie, ale i dla innych też i fajnie ,, nieraz rozmowa z kims daje więcej niż cokolwiek inne ,,,:święty::serce::love: będzie dobrze kochana ,,,buzka

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...