Skocz do zawartości

Opłaca się przyjrzeć różnym agencjom !


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłam już z różnymi firmami, ale jak na razie to chyba REKLAMA ma (jak dla mnie) najsensowniejsze oferty. Panie z rekrutacji są bardzo miłe i same podpowiadają gdzie warto, a która stella jest nieodpowiednia.

Proszę nie tworzyć multikont i zaprzestać reklamowania agencji jako "Opiekunki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, janina.u napisał:

Jeździłam już z różnymi firmami, ale jak na razie to chyba ostina24 ma (jak dla mnie) najsensowniejsze oferty. Panie z rekrutacji są bardzo miłe i same podpowiadają gdzie warto, a która stella jest nieodpowiednia.

:szydera: Panie z rekrutacji mówią która stella  jest nieodpowiednia :szydera: lepszej bajki dawno nie czytałam :szydera: W takim razie komu przydzielają te nieodpowiednie miejsca i dlaczego nadal je trzymają ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, janina.u napisał:

Jeździłam już z różnymi firmami, ale jak na razie to chyba ostina24 ma (jak dla mnie) najsensowniejsze oferty. Panie z rekrutacji są bardzo miłe i same podpowiadają gdzie warto, a która stella jest nieodpowiednia.

Nie wierzę ,żeby ktoś podpowiadał gdzie warto jechać a gdzie nie bo jak by te nieodpowiednie stele obsadzali ????:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, janina.u napisał:

Drogie Panie... chodziło mi o to tylko, że jeżeli zaznaczam w profilu, że nie chciałabym stelli z nocnym wstawaniem... to Panie po prostu zwracają na to uwagę... i przedstawiają inną ofertę...

 

 

Tak jest wszędzie jeżeli zaznaczasz,że nie chcesz zleceń z nocnym wstawaniem a agencja nie daj boże cię na taką stelę świadomie wpakuje to masz powód do zerwania umowy .Na szczęście coraz więcej agencji pisze uczciwie w swoich ofertach ,że jest nocne wstawanie albo nawet ,że jak by się pojawiło w czasie zlecenia to będą wypłacać za to dodatek o ile zgodzimy się tam dalej pracować .Każda opinia na temat agencji jest cenna ba czasami może nawet uratować nasze zdrowie albo nawet życie .Fajnie,że podzieliłaś się z nami opinią o agencji z którą współpracujesz mam nadzieję,że na tym nie zakończysz swojego udziału w forum .Pozdrawiam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, INEZ napisał:

Tak jest wszędzie jeżeli zaznaczasz,że nie chcesz zleceń z nocnym wstawaniem a agencja nie daj boże cię na taką stelę świadomie wpakuje to masz powód do zerwania umowy .

w takim razie źle się wyraziłam na początku, o to mi chodziło...

pozdrawiam również!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.08.2015 at 15:29, Blondi napisał:

 nie chcę trafić na agencję która wszystko olewa a zwlaszcza opiekunki ,,,

Miejsce do reklamowania swoich usług i ofert jest w dziale z ofertami pracy. Proszę także nie tworzyć więcej multikont. Odsyłam do regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kaja_kaja napisał:

Miejsce do reklamowania swoich usług i ofert jest w dziale z ofertami pracy. Proszę także nie tworzyć więcej multikont. Odsyłam do regulaminu

To nie jest miejsce na reklamę . Takimi sloganami reklamuje się każda agencja .  Proszę czytać regulamin ze zrozumieniem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ‎2018‎-‎03‎-‎02 at 10:49, janina.u napisał:

Ach, rozumiem, bardzo przepraszam. Myślałam, że tytuł posta na to pozwala (?)
Pozdrawiam

jasne że pozwala, pod warunkiem że będziesz inteligentna!!!!!!!!!!

Na takie bzdury nikt się nie nabierze!!!!!!!!!!!

Uwagi dziewczyn o wyjeździe właścicielki agencji na najgorsze Stelle były trafione w 10-tke. Przy takich miernych pracownikach jak ty czarno to widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...