Skocz do zawartości

Opłaca się przyjrzeć różnym agencjom !


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Tak tylko nie mów w agencji,że chcesz wyjechać tylko jeden raz :) pojedziesz zarobisz a po przyjezdzie rozwiążesz umowę z agencją i już tylko pomyśl czy jeden raz wystarczy bo w takiej agencji byliby pewnie trochę zli na Ciebie a tym bardziej jakbyś dobrze sobie poradziła bo opiekunów ciągle mało ale zawsze mogłabys zatrudnić się w innej bo agencje wyrastaja jak grzyby po deszczu wiec i agencji i ofert do wyboru do koloru .Tylko wez pod uwagę,ze od pażdziernika jest już dużo ofert gdzie chcą,żebyś na świeta została:)

 

Często czytam Wasze wypowiedzi i często mam ochotę zadać jakieś pytanie ,które mnie nurtuje lub ciekawi. A to jedno z nich .Czyli lepiej nie mówić ,że tylko na raz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Agnieszka B. 1 napisał:

Dzień dobry wszystkim.Mam takie małe pytanko- czy możliwy byłby jednorazowy wyjazd przez agencję, np jesienią na 2 miesiące(8 tygodni) ?

 

 

Jest możliwy wyjazd , na ile chcesz,,teraz jedna z forumowiczek wlaśnie chciała wyjechać tylko na miesiac i wyjechala na miesiac ,przez agencję,,idzie wszystko zalatwić,,zależało jej aby wyjechac 15 maja i coś pisała nam tutaj ,że jedzie na okres jaki chciała i z agencji,,, i wyjechala ,,także ,nie musisz już nic taić,,jedziesz na ile chcesz ,,wracasz i koniec ,,masz umowę tylko na okres zlecenia ,,czyli na 2 miesiące jak chcesz,,i potem koniec ,ani umowy nie masz dalej ani nic,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Jest możliwy wyjazd , na ile chcesz,,teraz jedna z forumowiczek wlaśnie chciała wyjechać tylko na miesiac i wyjechala na miesiac ,przez agencję,,idzie wszystko zalatwić,,zależało jej aby wyjechac 15 maja i coś pisała nam tutaj ,że jedzie na okres jaki chciała i z agencji,,, i wyjechala ,,także ,nie musisz już nic taić,,jedziesz na ile chcesz ,,wracasz i koniec ,,masz umowę tylko na okres zlecenia ,,czyli na 2 miesiące jak chcesz,,i potem koniec ,ani umowy nie masz dalej ani nic,,

Mało jest takich agencji,które podpisują z tobą umowę tylko na czas zlecenia ja znam tylko jedną ale po powrocie nie jest żadnym problemem taką umowę rozwiązać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. znam dużo opiekunek co tak jeżdzą jak nie z jednej to z drugiej agencji i tylko np, na miesiac z jednej agencji a jak po powrocie ta agencja nie ma żadnej oferty na miesiac to idą do innej agencji i jadą,,jest coś takiego,,teraz też przecież Maria pojechala tylko na miesiąc,,zalatwila sobie wyjazd przez agencję,,idzie zalatwić i agencje tak podpisują na jednorazowe zlecenie,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@jolantapl. znam dużo opiekunek co tak jeżdzą jak nie z jednej to z drugiej agencji i tylko np, na miesiac z jednej agencji a jak po powrocie ta agencja nie ma żadnej oferty na miesiac to idą do innej agencji i jadą,,jest coś takiego,,teraz też przecież Maria pojechala tylko na miesiąc,,zalatwila sobie wyjazd przez agencję,,idzie zalatwić i agencje tak podpisują na jednorazowe zlecenie,,

Tak Maria pojechała tylko na miesiąc ale nie wiemy na ile podpisała umowę?Pisze,że nawet jak agencja będzie chciała żeby umowę podpisać na dłuzej np,na pół roku to też nie problem bo po przyjeżdzie umowę wypowiadasz i tyle.Ja sama znam tylko 1 agencję co miałam podpisaną umowę tylko na czas zlecenia czyli koniec zlecenia i koniec umowy z innym firmami małam na dłużej:)

Trzeba wziąć też pod uwagę,ze każda firma ma swoich stałych pracowników i oni mają na pewno pierwszeństwo jeżeli chodzi o ich zlecenia :) zawsze najpierw szukają u siebie chętnych opiekunek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest dużo ofert właśnie takich krótszych bo sezon komunijno-wakacyjno -urlopowy ale Agnieszka chce jechać dopiero na jesień:(

No i nic nie wiemy jak zna język ? czy ma jakieś doswiadczenie w opiece?:) bo same dobre chęci czasami nie wystarczą :( ja też zaczynałam w lato jak było najwiecej ofert i jechałam praktycznie z dnia na dzień .Moim zdaniem teraz nie ma co szukać bo jeszcze lato się nie zaczęło a o jesieni to nikt nawet nie myśli jedyne co można jej doradzić to to zeby się zarejestrowała w jakiejś firmie lub w kilku i powiedziała,że chce wyjechać dopiero na jesień i czekała aż się odezwą jak będa mieli dla niej ofertę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. zmieniały mnie dziewczyny ,które tylko na miesiac wyjechały z agencji ,ale pracowaly w Polsce i miały ubezpieczenie w Polsce,,,jak po miesiącu wrocila z De to w Polsce miala swoje z pracy ubezpieczenie,,może na takich zasadach to działa,nie zagłębialam się głęboko w temat,bo mnie nie interesował taki skok do agencji na miesiac,,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@jolantapl. zmieniały mnie dziewczyny ,które tylko na miesiac wyjechały z agencji ,ale pracowaly w Polsce i miały ubezpieczenie w Polsce,,,jak po miesiącu wrocila z De to w Polsce miala swoje z pracy ubezpieczenie,,może na takich zasadach to działa,nie zagłębialam się głęboko w temat,bo mnie nie interesował taki skok do agencji na miesiac,,,:święty:

Masz rację ja też tak jeżdziłam i się ostatnio przejechałam bo chciałam zlecenie krótkie w czasie jak mam wolne z mojej byłej firmy i mi go nie dali :(Każda firma chce żebyś pracowała dla nich :) .Nie ma też co dziewczynie ściemniać ,że bez problemu moze sobie wyjechać kiedy chce bo moze się okazać,że języka nie zna i doswiadczenia nie ma a wtedy cięzko dostać zlecenie:(Najlepszy czas to lato i święta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Teraz jest ten luksus,że wypełnia się wszystkie dokumenty,skanuje i wysyła do wybranej agencji,,nie trzeba już jechać hen,hen daleko,aby się osobiscie wstawić w biurze agencji,,ale kiedyś tak było,że trzeba bylo jechac 150 czy 200 km aby rekruter Ciebie człowieczku zobaczył,,:płacz::hahaha: teraz nawet 2 -3 godz, i wszystko załatwione,,i ruszac na podbój De,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Blondi napisał:

Teraz jest ten luksus,że wypełnia się wszystkie dokumenty,skanuje i wysyła do wybranej agencji,,nie trzeba już jechać hen,hen daleko,aby się osobiscie wstawić w biurze agencji,,ale kiedyś tak było,że trzeba bylo jechac 150 czy 200 km aby rekruter Ciebie człowieczku zobaczył,,:płacz::hahaha: teraz nawet 2 -3 godz, i wszystko załatwione,,i ruszac na podbój De,,:hahaha:

Jak to dobrze ,że nie trzeba jezdzić tak daleko i pewnie nie pracowałabym wtedy w opiece bo by nikt mnie nie zatrudnił:rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

:hahaha: nie wiem czy bym @Blondi znała :hahaha:

:hahaha::hahaha::hahaha:  cześc Jolanta -jestem Blondi,jestem normalną opiekunką,,kochająca dzieci ,rodzinę,obcych ,znajomych,nieznajomych,itd, oraz ludzi starszych,staruszków,itd, wszystko inne jest na forum,,a teraz po :drink: :drink: i już znasz mnie???:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @Blondi ja też jestem opiekunką i mieszkam w małej urokliwej miejscowości w Polsce reszta podobnie jak Ty:) jak dobrze,że pracuję w opiece w dobie internetu bo inaczej nigdy byśmy się nie poznały no może w Sindbadzie albo w busie jakby nas koło siebie posadzili albo jak byśmy wyskoczyły zapalić .Chętnie się z Tobą napiję:drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam z podstawowym językiem niemieckim -1200 euro,,i tak powinno być,,podstawowy za 1200 euro   a komunikatywny powinien zaczynać się od 1300 euro i do góry i do 2000 euro

agencje tłustym drukiem już piszą,,czemy my mamy nie dac im do zrozumienia czego my chcemy,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blondi napisał:

Czytam z podstawowym językiem niemieckim -1200 euro,,i tak powinno być,,podstawowy za 1200 euro   a komunikatywny powinien zaczynać się od 1300 euro i do góry i do 2000 euro

agencje tłustym drukiem już piszą,,czemy my mamy nie dac im do zrozumienia czego my chcemy,,,:hahaha:

Popieram Twój postulat @Blondi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...