Skocz do zawartości

Opłaca się przyjrzeć różnym agencjom !


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Blondi napisał:

co????????  ale Tobie 1200,przejazd piszesz ,że tylko 130 , spokojnie mogłabys miec 1300 euro na tej ofercie,,,a nawet 1400 euro,,a 1000 by sobie wzieli na swoje wszystkie oplaty,ale 1000 za mało,,ciesz się Kinga ,że nie dali 1000 Tobie,,,bo nie jeden dostanie z tej puli tylko 1000 euro,,tak to już jest ,,

Cyba sie zagalopowałas przeciez oni tez muszą z czegos zyć:hahaha: chciałabyś,zeby na chleb nie mieli:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. nic się nie zagolopowałam ,,ja bym sprawiedliwie podzieliła ,,temu co zapindala daleko od domu nieraz w makabrycznych warunkach -temu najwięcej,,a temu co siedzi i kawkuje na waciki,,prezesowi za trud ,że otowrzył agencje-100 euro,,koniec podziału,,bo zaraz mi będą dzielić paniusie jak poczytają-:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@jolantapl. nic się nie zagolopowałam ,,ja bym sprawiedliwie podzieliła ,,temu co zapindala daleko od domu nieraz w makabrycznych warunkach -temu najwięcej,,a temu co siedzi i kawkuje na waciki,,prezesowi za trud ,że otowrzył agencje-100 euro,,koniec podziału,,bo zaraz mi będą dzielić paniusie jak poczytają-:hahaha:

Uważaj bo jeszcze premie ci zabiorą:) a sprawiedliwość to możesz znależś w słowniku pod literką S :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babcia znowu dostala papiery z mojej agencji i znowu walkowala temat juz glowa mnie boli aleee juz zastanawia sie czy aby nie zrezygnowac z pomocy agencji tylko prywatnie zatrudnic i dac wiecej zeby sama sobie wszystko oplacila ta osoba ktora po mnie bedzie mowila ze z synem porozmawia bo to juz jest za duzo :hahaha:dostala rachunekjak zawsze ale jeszcze dodatkowo musi 30euro zaplacic za mojego busa bo tym razem nie jade pociagiem i mowi ze w umowie ma juz wliczony przejazd za nas to dlaczego ma znowu doplacac jest na nich wsciekla jak osa, a ja ja tez troche rozumiem gdybym byla na jej  miejscu tez bym sie zastanawiala O.o o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No normalnie masakra z tymi agencjami :( zero poczucia winy lub obowiazku zainteresowaniem sie pracownikiem wtedy gdy zachodzi taka potrzeba,Jacek dzwoni do firmy i dalej walkuje temat ze zostal oszukany przez nich w sprawie stelli miala byc jedna osoba do opieki a sa dwie,ciezar pdp nie zgadza sie z opisem karta ekuz nie dostarczona itd.zero zainteresowania ze strony firmy i tak jej wymienia a ta mu telefon odlozylaO.o no nic nie wie kobitka z kim ma do czynienia on tak tegonie zostawi bo osobisie sie wybiera do firmy a daleko nie ma bo go Bydgoszczy haha  takie traktowanie to trzeba tepic i koniec no az musze sobie mocna kawe zrobic:kawa::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kinga no i podskoczyła adrenalina,,,olac agencję,,olac ich ,bo widze ,że są prostaki i tyle,,pani nie pasowały pretensje ,,pani nic nie może pomóc, pani tylko wykonuje powierzone jej obowiązki ,,całą wladzę sprawuje szef albo szefowa ,klika matactwa ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio racja wiem ze to norma ale niech nie mysla ze z gowniarzem maja do czynienia trzeba te mlode uczyc szacunku po to tam sa my musimy wszystko tolerowac ale oni to juz nie nie nie O.o tutaj w tej firmie co obecnie jestem to dziewczynynawet wieczorem oddzwaniaja i jeszcze przepraszaja ze nie mogly predzej i w dni wolne tez tak robia a tam gzdie Jacek jest to mozna zapomniec padlby trupem np w sobote to moze dopiero w poniedzialek przedzwonilyby laskawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kinga napisał:

Nio racja wiem ze to norma ale niech nie mysla ze z gowniarzem maja do czynienia trzeba te mlode uczyc szacunku po to tam sa my musimy wszystko tolerowac ale oni to juz nie nie nie O.o tutaj w tej firmie co obecnie jestem to dziewczynynawet wieczorem oddzwaniaja i jeszcze przepraszaja ze nie mogly predzej i w dni wolne tez tak robia a tam gzdie Jacek jest to mozna zapomniec padlby trupem np w sobote to moze dopiero w poniedzialek przedzwonilyby laskawie

To daj namiary na firmę na priv czasami też trzeba ich pochwalić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9.05.2017 at 19:36, jolantapl. napisał:

Ale  Ty to masz kwalifikacje jak to się mówi maturę i kursy niektóre:)

Głupio mi nawet o tym pisać ale żona mojego znajomego też wyjeżdża do opieki za całe 550 euro na miesiąc:( i co mam mu powiedzieć,że ona jest głupia jak on się cieszy i chwali,że jego żona tak dobrze zarabia:(

Boszszsz!!!!

6 godzin temu, kinga napisał:

No normalnie masakra z tymi agencjami :( zero poczucia winy lub obowiazku zainteresowaniem sie pracownikiem wtedy gdy zachodzi taka potrzeba,Jacek dzwoni do firmy i dalej walkuje temat ze zostal oszukany przez nich w sprawie stelli miala byc jedna osoba do opieki a sa dwie,ciezar pdp nie zgadza sie z opisem karta ekuz nie dostarczona itd.zero zainteresowania ze strony firmy i tak jej wymienia a ta mu telefon odlozylaO.o no nic nie wie kobitka z kim ma do czynienia on tak tegonie zostawi bo osobisie sie wybiera do firmy a daleko nie ma bo go Bydgoszczy haha  takie traktowanie to trzeba tepic i koniec no az musze sobie mocna kawe zrobic:kawa::hahaha:

Ale chamka czerstwa ta pani !!

Wypnijcie sie na firme, nagrywajacie i kopiujcie. 

Media z pewnoscia to wykorzystaja...

Jak mozna czlowieka ,ktory NA NICH  pracuje tak traktowac,

Z zadzwoncie na skarge do jakiegos prezesa albo co.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialismy dzisiaj z nasza koordynatorka z mojej obecnej firmy i mowila ze kontakt z szefostwem jakiejkolwiek firmy jest nie mozliwy cwaniaki a co tam beda nam glowe zawracac jacys opiekunowie jak my na Seszelach urlopujemy sie tak nam mowila ale postara sie cos dowiedziec i o kierownictwie tamtej firmy no nic poczekamy zobaczymyO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kinga czyli nic nie załatwi,,oni mają za dużo opiekunów aby to ogarnąc,,masz pracować i się nie czepiać,a jak nie pasuje to zmień firmę,,krotko jest u nich,,aż sama dojdziesz do wniosku ,że szkoda Twojego czasu na załatwienie czegokolwiek w agencji,,my jesteśmy Ci z najniższej półki,robolki do zarabiania,,,mamy robić i gębę mieć zamkniętą i się cieszyć ,że mamy pracę a jak coś się nie podoba to do Pana Boga pisać:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blondi napisał:

@kinga czyli nic nie załatwi,,oni mają za dużo opiekunów aby to ogarnąc,,masz pracować i się nie czepiać,a jak nie pasuje to zmień firmę,,krotko jest u nich,,aż sama dojdziesz do wniosku ,że szkoda Twojego czasu na załatwienie czegokolwiek w agencji,,my jesteśmy Ci z najniższej półki,robolki do zarabiania,,,mamy robić i gębę mieć zamkniętą i się cieszyć ,że mamy pracę a jak coś się nie podoba to do Pana Boga pisać:święty:

Albo na forum opiekunka radzi:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kinga napisał:

Niestety tak jest ale odezwac sie warto:p i podenerwowac ich tak jak oni nas:hahaha:

Kiedyś jedna opiekunka,którą poznałam mówiła mi ,ze już w 7 agencji pracuje i jedyne co mogła zrobić to na pozegnanie powiedziec im co ona o nich mysli:hahaha: i chociaż z tego miała satysfakcję:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kinga napisał:

Niestety tak jest ale odezwac sie warto:p i podenerwowac ich tak jak oni nas:hahaha:

Tak jest,!!!,ja też odpowiednio się do  jednej agencji odniosłam,,powiedziałam damulkom co myślę, ,że w żadnym przedszkolu nie jestem ,bo traktują momentami jak malutkie dziecko,co nic  nie kuma,,masakra,,,myślą ,że mają doczynienia z ełnuchem,,myślą ,że nasze mózgi mają być tylko do opieki 24 na 24 ,,a reszta powinna nas nie interesowac,,,hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...