Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dawno mnie tu nie bylo....

Ostatni raz dalam babce jogurt z musli.

Walnela tak,echchc:rozpacz:

Obiadu nie chciala.

Ja glupia, zaproponowalam jej jogurcik z musli:mur:

Tal ladnie wymylam dzisiaj jej lazienke

a teraz 

od nowa, myj dezynfekuj.

No to sie pozalilam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sayonara 52 napisał:

Dawno mnie tu nie bylo....

Ostatni raz dalam babce jogurt z musli.

Walnela tak,echchc:rozpacz:

Obiadu nie chciala.

Ja glupia, zaproponowalam jej jogurcik z musli:mur:

Tal ladnie wymylam dzisiaj jej lazienke

a teraz 

od nowa, myj dezynfekuj.

No to sie pozalilam.

Ale za to jak się wylaszczysz jak się tyyyle napracujesz:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika jak mi zle tu wylewam zale.

 

siedze juz tak dlugo..

skad wiem na co trafie, moze na uporczywa biegunke ,czy galopujaca demencje.

Kasa jest b.dobra, stosunki z rodzina tez.

Do konca roku pracuje i koncze kariere.

Nie chce isc pracowac za 1400 ojro.

A tak, to mi sie uleje ,i jest mi lzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Dodzisława napisał:

Witam we właściwym wątku. Od dziś będę tu stałym gościem. Dziś miałam kilka ścięć z panem prawnikiem, z tytułem doktora, czyli moim podopiecznym. Okazuje się, że on wszystko wie lepiej, pyta po co wodę gotuje w czajniku i dlaczego obcinają tuje na granicy jego posiadłości i sąsiada. Wytłumaczyłam, niby zrozumiał a potem zażądał rozmowy z sąsiadem. Ten po spożyciu obiadu w Dyrdy przyleciał i objaśnił uniżenie. Aktualnie słucham różańca w niemieckim tv trwam. Boże, daj mi siły.

Może go zapytaj czy zna Prawo Pracy?

A poza tym to współczuję. I podziwiam. Ja bym już stamtąd wybyła. Nerwowa jestem ostatnio i na upierdliwość mam alergię.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

Okazuje się, że oprócz ślepoty , Parkinsona, pan ma demencję i podły charakter. Ocipieje. Ja się nie nadaje do takich przypadków. A miało być tylko silne niedowidzenie i trzęsące się ręce. Tak miało być.

@Dodzisława już wcześniej się zastanawiałam po kim córeczka ma wstrętny charakter, wspominałaś o zeszłej już żonie z podłym charakterem, a to się okazuje kumulacja wrednych genów. Jak zwykle agencje mają własną interpretację schorzeń na jakie chorują pdp 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, malgosienka napisał:

@Dodzisława zawsze jest inaczej niż miało być...,eh...:( ty tam zostajesz w końcu czy wyjeżdzasz? dużo sił życzę

Oczywiscie, że wyjeżdzam, ale z zachowaniem okresu wypowiedzenia, czyli za 2 tygodnie. Dziękuję, a Ty nie wracaj do wariatów. Nigdy nie jest lepiej u takich ludzi, tylko gorzej. Nawet jak jest dobrze to powroty powodują , że jest się traktowanym jak po prostu niezbędny sprzęt domowy. Wiem coś o tym. 8 lat ponad byłam na szteli marzenie, ale jednak po kilku latach spowszedniałam i ja to czułam. W finansowych bonusach również, choć  zarabiałam tam bardzo dużo za prawie nic nierobienie.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

@Dodzisława A może zapytamy kto się nadaje albo kto się pisze z naszego grona na takie miejsce :d... Coś mi się widzi, że będzie "las rąk". 

A tak na marginesie, wytrzymasz tyle ile założyłaś sobie? 

Muszę wytrzymać okres wypowiedzenia. Zepnę poślady , olewator na cały regulator i dam radę, co mam nie dać. W koncu nikt mi tu krzywdy nie robi, bo wariatek nie ma  przecież. Z dziadem sobie radze doskonale, a jak nie radzę to ignoruje i juz.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka Oczywiście Afryko, że będzie ,,las rąk,, :d , jest tylko jeden problem mały, tu potrzebny dobry język i bardzo czynne prawo jazdy, a z tym moze byc juz gorzej :d :d :d . Tutaj wytrzyma tylko zahukana opiekunka z misją :d . Ale taka na ogół nie mówi dobrze po niemiecku ani nie jeżdzi autem . :d . No nic, czekajmy konca.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Dodzisława napisał:

@Afryka Oczywiście Afryko, że będzie ,,las rąk,, :d , jest tylko jeden problem mały, tu potrzebny dobry język i bardzo czynne prawo jazdy, a z tym moze byc juz gorzej :d :d :d . Tutaj wytrzyma tylko zahukana opiekunka z misją :d . Ale taka na ogół nie mówi dobrze po niemiecku ani nie jeżdzi autem . :d . No nic, czekajmy konca.

O kuźwa ....nie mam prawa jazdy ...znaczy sie za misjonarkę popitalam . Trudno ...może na jakiejś misji coś na misjonarza się trafi  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Afryka napisał:

"las rąk". 

mam tam wpaść, jak ruska onuca w walonka i poukładać klyjentelę-zapyziałych kundli???(kundli, od Kunden).
Słyszałem, że jeden raz w tygodniu mięso! A czi do wiwatu???
Dmuchnąłem w trąbkę i mi wyszło, że w najbliższej przyszłości @Dodzisława jednak będzie dobrze, i wszystko się poukłada. A ten epizod, to już historia.
To ja(1 os. l. poj.), wróżący kornecista Tobie to mówi.

By w temacie, to poskarżam.

 :szydera::zdrówko::szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LACH Dziekuję Lachu za wsparcie, szczególnie że podane w humorystyczny sposób. Jam wojowniczy baran i tak łatwo się nie poddaję. Właściwie to w sytuacjach ekstremalnych, nigdy się nie poddaję i walczę. Z koniem kopać się nie umiem, ani z betonem rozmawiać, bo to jak rozmowa .....uja z butem :d . Mięsa jeść nie muszę, wyjdzie mi to tylko na zdrowie, podobnie jak innych frykasów. Zresztą tutaj jest 70 euro na tydzień na jedzenie i póki co zapasy są dostepne, oprócz ,,półkowników,, z czasów Bismarcka, ale tych przecież nie ruszam. Mam cudowną dietę odchudzającą , bez obciążenia psychicznego. Wszak to jest tylko zdrowe odzywianie. Kg lecą, więc w sumie to nie wiem czy ja nie powinnam im dopłacic :d :d :d . Za chwilę idę pana wyspacerować, jak na złość nie chce padać :d :d :d . Do potem mili moi.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...