Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 26.09.2019 at 11:37, foczka63 napisał:

Poskarżę się na reklamy wyskakujące po milion razy na stronie forum.Pół strony to reklama ,na samym dole strona forum,Pod nią zaś reklamy i z prawej strony takoż.No,urwicy idzie dostać !!!I tak codziennie:(I polskie i niemieckie na zmianę:( Strasznie mnie to wkurza!

A nie może sobie @foczka63 zainstalować Adblocka i Adblocka+ Nic nie wyskoczy. U mnie wyskakuje tylko jakiś dziwny biały kwadrat jak chcę się zalogować i nic więcej. Na innych stronach też nie ma żadnych wyskakujących okienek!

Aktualnie na tej stronie mam zablokowane 3 okienka, a łącznie 4 563 306 sztuk!

Edytowane przez kris
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

s Syn zakazał mi instalować bez jego wiedzy cokolwiek ,już tak 2 lapki zarżnęłam:(Wirusami:(

To nie płacz na forum, że Ci coś wyskakuje!:( Normalne, bezpieczne rozszerzenie do Chrome i do innych przeglądarek! Bardzo nielubiane przez tych co żyją z reklam... No, ale jak syn zabronił...

A jakiś program antywirusowy to syn Ci zainstalował?

Edytowane przez kris
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

Raczej się wq....ja nigdy nie płaczę.

Zaistalował i zakazał ruszać:)Stosuje się posłusznie ,bo lapek bdb i szkoda ,żeby go zamordowała:)

Adblock to nie żaden program. Masz go u siebie na lapku jako rozszerzenie Google Chrome. Wystarczy je dodać. Nie będzie szkody dla lapka, a ty będziesz miała spokój. Mój Synek też mnie zakazał wielu rzeczy, ale tego akurat nie :haha: Mam tylko skanować co tydzień lapunia programem przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem :haha:A ja się pilnie stosuję do jego rad...i dobrze na tym wychodzę :tak2: I jeszcze mi powiedział, że stronki z filmami często proszą o usunięcie Adblock'a....i mam wtedy usunąć tylko na tej, konkretnej stronce :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam się poskarżyć na ostatnią sztelę ,ale chyba już mi lotto.Skończyło się na tym ,że koordynatorka zagroziła zerwaniem umowy .Nerw ( wkurw ) mnie też trochę wziął,ale już spokojnie.Tak jest  jak człowiek nie zgadza z rodziną Pdp i nie da sobie wejść na głowę.

Poza tym internet jest mulasty bardzo( modem na parterze ja na 2 piętrze mieszkam).No i ten deszcz.Może to on łączą podlał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 30.09.2019 at 18:42, Mirelka1965 napisał:

Adblock to nie żaden program. Masz go u siebie na lapku jako rozszerzenie Google Chrome. Wystarczy je dodać. Nie będzie szkody dla lapka, a ty będziesz miała spokój. Mój Synek też mnie zakazał wielu rzeczy, ale tego akurat nie :haha: Mam tylko skanować co tydzień lapunia programem przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem :haha:A ja się pilnie stosuję do jego rad...i dobrze na tym wychodzę :tak2: I jeszcze mi powiedział, że stronki z filmami często proszą o usunięcie Adblock'a....i mam wtedy usunąć tylko na tej, konkretnej stronce :haha: 

Mirelko tableta skanuję ,telefon też.W lapku mam adblocka ,na filmach wyłączam. Nie mam Windowsa tylko Ubuntu.Tam nie ma antywirusa.Więc jak mam i czym skanować? Kurczę jest tylko kosz na śmieci i czyszczenie stron.Chyba muszę Starego Ukochanego zapytać ,bo zgłupiałam teraz.Czy ktoś mądry wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Teresadd napisał:

Mirelko tableta skanuję ,telefon też.W lapku mam adblocka ,na filmach wyłączam. Nie mam Windowsa tylko Ubuntu.Tam nie ma antywirusa.Więc jak mam i czym skanować? Kurczę jest tylko kosz na śmieci i czyszczenie stron.Chyba muszę Starego Ukochanego zapytać ,bo zgłupiałam teraz.Czy ktoś mądry wie?

To już jest dla mnie za mądre :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwarcie na dwa palce A oni kaza czekać....na izbie w grupie innych pomocy potrzebujacych...czekają aż być może po obchodzi miejsce się zwolni:przekleństwa::przekleństwa::przekleństwa::sos::oops::mur::ostrzegam:nosi mnie bo bym tam rabanu chyba narobiła...ot...służba zdrowia w pełnej krasie 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lucinda napisał:

Rozwarcie na dwa palce A oni kaza czekać....na izbie w grupie innych pomocy potrzebujacych...czekają aż być może po obchodzi miejsce się zwolni:przekleństwa::przekleństwa::przekleństwa::sos::oops::mur::ostrzegam:nosi mnie bo bym tam rabanu chyba narobiła...ot...służba zdrowia w pełnej krasie 

Pierworodna to może urodzić za trzy dni dopiero. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lucinda napisał:

Rozwarcie na dwa palce A oni kaza czekać....na izbie w grupie innych pomocy potrzebujacych...czekają aż być może po obchodzi miejsce się zwolni:przekleństwa::przekleństwa::przekleństwa::sos::oops::mur::ostrzegam:nosi mnie bo bym tam rabanu chyba narobiła...ot...służba zdrowia w pełnej krasie 

Nie martw się Lucy....lada moment rozwarcie powiększy się i urodzisz . W końcu lata jakieś już tam masz ...i przerwa galanta pomiędzy ostatnimi porodami . Wytrzymasz , bo kto jak nie Ty ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Poskarżam się na zamknięcie kawkowego wątku >:( Założyłam nowy...niekontrolowane kawusiowe gadki. I tam zaczynam strajk >:( Kto chce, niech ze mną protestuje :donos:

Idę za Tobą ...na nieodzywanie się :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy,spokojnie,czat jest może niedopracowany.Moderacja pewno chciało dobrze a wyszło jak wyszło.Czyli dublowanie "Rozmów..",z ograniczeniami.Prawdę mówiąc spodziewałąm sie "gadanego "czata.Czegoś podobnego do np.Spikerii/Pisać przecież możemy jak dotąd,w Rozmowach.Ale taki gadany czat chyba za bardzo obciążałaby forum.W każdym razie jestem zdania,że przetestujmy to z tydzień,po 1 dniu niewiele można powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, foczka63 napisał:

Poczekajmy,spokojnie,czat jest może niedopracowany.Moderacja pewno chciało dobrze a wyszło jak wyszło.Czyli dublowanie "Rozmów..",z ograniczeniami.Prawdę mówiąc spodziewałąm sie "gadanego "czata.Czegoś podobnego do np.Spikerii/Pisać przecież możemy jak dotąd,w Rozmowach.Ale taki gadany czat chyba za bardzo obciążałaby forum.W każdym razie jestem zdania,że przetestujmy to z tydzień,po 1 dniu niewiele można powiedzieć.

Nie możesz już pisać w rozmowach przy kawie, bo wątek jest zamknięty >:( Spróbuj poczekać parę razy na dostanie się na czat, to przejdzie ci cierpliwość. I możesz dodać tylko 300 znaków. To ile napiszesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie możesz już pisać w rozmowach przy kawie, bo wątek jest zamknięty >:( Spróbuj poczekać parę razy na dostanie się na czat, to przejdzie ci cierpliwość. I możesz dodać tylko 300 znaków. To ile napiszesz? 

Dlatego napisałam,że jest niedopracowany.My już tak mamy ,że zawsze jestesmy ANTY na wszystkie nowinki.Wchodzę bez problemu na czata,ale b niewygodny jestw  użytkowaniu,to fakt. I tak naprawdę to nie wiem czy rzeczywiście potrzebny.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Dlatego napisałam,że jest niedopracowany.My już tak mamy ,że zawsze jestesmy ANTY na wszystkie nowinki.Wchodzę bez problemu na czata,ale b niewygodny jestw  użytkowaniu,to fakt. I tak naprawdę to nie wiem czy rzeczywiście potrzebny.

Uprzejmie proszę nie kontestować i nie jątrzyć :);)

Zapewne "słuszną linię ma nasza władza" :dobrze::haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...