Skocz do zawartości

Lost.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że nie ma takiego tematu.

Co sądzicie o tym serialu?

Moim zdaniem jest to świetny serial. Niektórym przeszkadza wielowątkowość tego serialu bo można się czasem nawet trochę pogubić ale według mnie jest to zaleta. Przynajmniej dużo się dzieje i nie można się nudzić oglądając ten serial. Z utęsknieniem czekam na czwarty sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem uczestniczką pewnego forum ... Tam zostalam określona jako scenarzysto -reżyser -Losta ... historii bez końca..Mnie to mobilizuje do tworzenia dalszej akcji..takze -Lost jest wielce okej ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Film ten, a raczej serial bardzo lubię. W przeciwieństwie do większości innych - ja nie potrafię się zadowolić dennymi historyjkami bohaterów "Na wspólnej" lub "Barwy szczęścia", w których możemy obejrzeć, jak to Jarek przez 4 odcinki próbuje pogodzić się z Marysią, a Pawła boli ręka.

Chciaż sądzę, że film rzeczywiście jest trochę przeciągany - z odcinka na odcinek nudzniejszy, to jednak wciąż nie mogę sie doczekać nowych serii, oraz puszczenia "Lost" na Polsacie, lub innej telewizji podstawowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...