Skocz do zawartości

Najstraszniejszy Horror jaki widziałaś/eś


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Amityville :prawie bym w gacie narąbał jak go oglądałem w nocy (przy zgaszonym świetle)

lobię sie bać . nie dawno oglądałem the ruins i jest kiepski , kwiatki które pożerały , tego jeszcze nie widziałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla ciebie wszystko jest takie przejrzyste ?. ty nie obejrzysz a już wiesz że będzie kiepski, bo dla mnie nie ... film był git (moim zdaniem). i zapomniałem o jeszcze jednym filmie (ten pewno też według ciebie jest oklepany z banalną historyjką ) "Dracula" (Francis Ford Coppola)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielbicielka horrorów? no jednym sie podoba a drugim nie (racja)to jak go widziałaś nic a nic dla ciebie nie było choć odrobine straszne ? jeżeli nic to musze stwierdzić że masz stalowe nerwy ! no widziałem parę filmów które mnie smieszyły z gatunku grozy ale nawet w tych najgorszych można coś ciekawego zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem bardzo lubię ten gatunek i staram się oglądać dużo tego typu filmów. Ale stalowych nerwów na pewno nie posiadam. Myślę że to kwestia głównego bohatera Ryana Reynoldsa aktor dobry ale ja na jego nieszczęście pamiętałam go raczej z komedii i choć grą aktorską się popisał bo rola zagrana dobrze i przekonywająco nie zmieniło to mojego nastawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przed chwilą rozmawiałem na temat horrorów z kumplem , wiesz co mi polecił Martwica mózgu . pierwsze słysze . koles mówi ze to chory film i dodaje "polecam ci go abyś zobaczył jaką wyobraźnie ma człowiek porąbany" ( twórca władcy Peter J.) ten reżyser pokazał klase ale tak naprawdę nie widziałem wcześniejszych jego obrazów ... może oglądałaś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wiesz co michell, jak czytam twoje niektóre posty i patrze na twojego avatara to mi się smiac chce bo wyobrażam sobie jak to mówi taki gościu ala bajki z królikiem baksem.(nie pamiętam jak to się pisze)

co do horrorów... chmm, ja wole takie słabsze, ostatnio widziałem na HBO "Rasa", fajny ale mało straszny, widziałem też (nawet wczoraj) "Teksańską masakrę piłą mechaniczną" tą nową i powiem że fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolobejrzałam martwicę śmieszne takie ale fakt autor scenariusza musiał mieć ciekawą koncepcję by coś takiego stworzyć. Fajne teksty :)typu "twoja matka zjadła mi psa . Ale nie całego" uśmiałam się

geko19912 pytanie czy to dobrze czy to źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam coś dawno cie tu nie widziałem , przez te prę dni też obejrzałem parę filmów Krwawe święto (chory film - szczególnie jak zabił gościu swoją matkę i upiekł jej skórę , później to zjadł ) i tak głośny film Lejdis - wcale nie jest taki dobry -- końcówka mnie rozczarował ... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok obejrzałam fajne ciekawa historia jak to patologia rodzi patologię. Jak to w większości historii nawet spaleni przeżywają czyli tzw drugie wejście potwora tym razem dwóch. Nie daleko padło jabłko od jabłoni. Parę fajnych scen no dobra jedna. Jednego nie rozumiem skoro koleś miał obsesję na punkcie oczów i je zjadał to skąd się tyle wzięło na tej choince? Film do obejrzenia ale żeby zachwycił a przede wszystkim przestraszył, nie bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja już nie wiem jakie filmy mam ci polecić abyś "była zachwycona" w pełni zadowolona .

Może teraz na TVN "FULL METAL JACKET" Wiesz kogo .... A i pytanie lubisz HIM ?

Bury Me Deep Inside Your Heart ale kawałek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co pamiętam jeden film który był straszny tzn widziałam go w podstawówce więc to mogło być przez młody wiek. O drakuli ale pamiętam że dobrze zrobiony film niestety nie mogłam już na niego później trafić a kolejne były coraz gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tym sie zgodzę że filmy są coraz gorsze , no ale to że w podstawówce sie bałaś (już nie moge ze śmiechu) a które dziecko nie bało sie w takim wieku [jaja sobie robisz] , dorosły człowiek już z czasem nie wierzy w takie bajeczki o wampirach itp.

przypuszczam że lepsze są dla ciebie wiadomości niż niektóre z filmów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...