Skocz do zawartości

W domu.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Basiaim  powiedz mi jakim sposobem zrobiła to kosmetyczka:szok:. Mnie zrobiła to dermatolożka "elektro...coś tam,cię tam".Wkłuwała się taką tępą igłą w każde naczynko.Bez znieczuznieczulenia.Niestety zabieg nie jest na wieki wieków. Wylazły ponownie.Pytałam lekarza o zamykanie laserowe i usłyszałam,że: a-boli

b-nie na zawszem .Mam to w odwłoku i...sosna

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BabaJagusia , no- elektrokoagulacja robiona przez kosmetyczkę.

Mam tu salon, w którym przyjmują i kosmetyczka i dermatolog.

Byłam wcześniej na konsultacji, bo też myślałam o laserze, ale oceniono, że są płytkie i niewiele, więc ten zabieg powinien wystarczyć.

Szkoda, że mogą wyleźć znowu. Przyjemny to zabieg nie był ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż nie mogę złapać pionu.Przedłużyłam sobie aklimatyzację do jutra.Ale to już ostateczny termin :haha:Od jutra zacznę ogarniać przestrzeń wokół siebie.Przytargam pudła z ozdobami,może jak będą już akcenty świąteczne to dostanę chęci do pracy.Chyba nie dociera do mnie,że już tak niewiele czasu zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Joy napisał:

A ja wciąż nie mogę złapać pionu.Przedłużyłam sobie aklimatyzację do jutra.Ale to już ostateczny termin :haha:Od jutra zacznę ogarniać przestrzeń wokół siebie.Przytargam pudła z ozdobami,może jak będą już akcenty świąteczne to dostanę chęci do pracy.Chyba nie dociera do mnie,że już tak niewiele czasu zostało.

To jest bardzo dużo czasu :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Basiaim napisał:

@violka, nie doczytałam o czasie Twojej "propozycji" i ruszyłam do domu bez Ciebie.

 

Po długiej podróży (15 godzin) szczęśliwie dotarłam do domu.

Od razu wpadłam w wir obowiązków- prozaiczne spożywcze zakupy, lekkie sprzątnięcie wokół (kurzu się zebrało przez ten czas) .

Popołudniu już coś dla siebie-  kosmetyczka. Miałam zabieg usunięcia naczynek. Buzia dziś trochę jeszcze podrażniona, ale daję radę.

Po obiedzie śmigam do fryzjera.

 

Fakt, ze obudziłam sie z przyzwyczajenia o 5:30, ale świadomość, że wstawać na już nie muszę- bezcenna.

 

A to inne wczorajsze przyjemności, też zakupy:

 

zakupy.jpg

@Basiaimoo moje ukochane letnie Dolce z Gabbana!:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Na pocieszenie , przesłałabym Tobie zdjęcia tego wszystkiego co wymaga odgruzowania , ale wstyd mnie powstrzymuje   :szydera: 

Nie wygłupiaj się . Na kanapę ...nogi lekko w górę ..." córeczka " obok ...dopieszczaj ją ...tarmoś . Kawa na stoliku obok ...lapek na kolanach i pracuj z całych sił :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie wygłupiaj się . Na kanapę ...nogi lekko w górę ..." córeczka " obok ...dopieszczaj ją ...tarmoś . Kawa na stoliku obok ...lapek na kolanach i pracuj z całych sił :tak2:

I tak właśnie czynię , ale ciągle coś mi gada z tyłu głowy i nie pozwala  całkowicie oddawać się  pasji leżingu i nicnierobingu O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

I tak właśnie czynię , ale ciągle coś mi gada z tyłu głowy i nie pozwala  całkowicie oddawać się  pasji leżingu i nicnierobingu O.o

Temu głosowi z tyłu głowy odwiń się i daj w dziób . Urlop masz ...do BN jeszcze kawał czasu a i wcale nie musi być wszystko na błysk . Nawet jak goście przyjdą to i tak nie będą zwracać uwagi na połyski , tylko na to co na stole ...z przewagą na szkło a w tym szkle wiadoma rzecz.... ciecz ...nektar znaczy się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Temu głosowi z tyłu głowy odwiń się i daj w dziób . Urlop masz ...do BN jeszcze kawał czasu a i wcale nie musi być wszystko na błysk . Nawet jak goście przyjdą to i tak nie będą zwracać uwagi na połyski , tylko na to co na stole ...z przewagą na szkło a w tym szkle wiadoma rzecz.... ciecz ...nektar znaczy się ;)

:szydera: :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Temu głosowi z tyłu głowy odwiń się i daj w dziób . Urlop masz ...do BN jeszcze kawał czasu a i wcale nie musi być wszystko na błysk . Nawet jak goście przyjdą to i tak nie będą zwracać uwagi na połyski , tylko na to co na stole ...z przewagą na szkło a w tym szkle wiadoma rzecz.... ciecz ...nektar znaczy się ;)

Właśnie rozmawiałam z przyjaciółką no i oczywiście pytania jak tam porządki i przygotowania do świąt.Wykręciłam się trochę sianem,bo leżę z gorączką.To po pierwsze,po drugie jadę sobie na święta nad morze więc nic nie szykuje.( Tego jeszcze jej nie powiedziałam ,że jadę),a porządki.Hm.Okna umyłam,reszta na bieżąco , więc jakie jeszcze przygotowania mam robić.W domu mieszka jeszcze syn ze swoją rodziną.Reszta już dla nich do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Teresadd napisał:

Właśnie rozmawiałam z przyjaciółką no i oczywiście pytania jak tam porządki i przygotowania do świąt.Wykręciłam się trochę sianem,bo leżę z gorączką.To po pierwsze,po drugie jadę sobie na święta nad morze więc nic nie szykuje.( Tego jeszcze jej nie powiedziałam ,że jadę),a porządki.Hm.Okna umyłam,reszta na bieżąco , więc jakie jeszcze przygotowania mam robić.W domu mieszka jeszcze syn ze swoją rodziną.Reszta już dla nich do roboty.

I prawidłowo . Był czas , kiedy zapierniczałam przed świętami jak mały Kaziu , prawie wszystko brałam na swoje barki , czułam się odpowiedzialna za wszystko i wszystkich . Do wigilijnej kolacji wszyscy zasiadali odsztyftowani ...owszem głodni , bo do kuchni mieli mało co a zakaz wstępu ...a ja w pośpiechu zmieniałam kleidungi i nie miałam siły i ochoty na nic . A ,bo to czas przedświąteczny ...pucowania na wysoki połysk ...a , bo to zakupy , bo ja wiem lepiej co potrzebne i te inne pierdolety . Wszyscy do stoła ...w chałupie momentalnie robił się rozgardiasz i nikt nie zwracał uwagi na to , że przed godziną jeszcze błyszczało .  Już się odumiałam . Jeśli w tym okresie jestem w domu to tak : okna zawsze staram się umyć , firanki świeże i normalne , zwykłe sprzątanie ot , takie " po sobie " . Kiedyś szalałam , robiłam remanenty , przekładania w szafach , szafkach ....a kuźwa po świętach odnaleźć się nie mogłam i robota na nowo . Po co , po kiego grzyba ...durna byłam i tyle , że o przekazywanych wk..nerwów na wszystkich wokół to nawet nie wspomnę , bo jak się naharowałam to wypominałam , że tylko ja i nikt więcej / a pomocne ręce odpychałam ...żeby było śmieszniej :-) / i taka francowata już nie chcę być i nie będę . Pomalutku , bez pośpiechu ...musi bardzo posunięta jestem ....w latach :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

A ja Was zapytam z czym się Wam kojarzą święta-pierwsza myśl .Mnie z zapachem pasty do podłóg. 

Jedyny zapach jaki przychodzi mi do głowy , to zapach pomarańczy ( to  pozostałości po biednych czasach ) 

Święta , to czas kiedy nawet diabłu potrafię okazać serce :haha: Jakaś taka dziwnie miękka się robię :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...