Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ludzie. Piękna pogoda na Mazowszu.Słońce świeci, lekki mrozek.

Moje miasto od kilku dni opustoszałe.Pojedyncze osoby przemykają się.Znaczy się naród zdyscyplinowany.Synowa na zasiłku na dzieci.Wypadałoby po córkę do Gdanska pojechać,bo zawsze to bezpieczniej samochodem niż  komunikacją zbiorową.@awe59  a ja 5 kwietnia mam planowo powrót do De.Mialam wrócić samolotem i narazie czekam co dalej będzie.

Moja kolejka do sanatorium wstrzymana.Uzdrowiska nie przyjmują nowych kuracjuszy.

A miałam za miesiąc, dwa jechać.No i dobrze.Może uda się jeszcze trochę popracować i później wyjechać.

Zdrowego dnia foremki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Opiekunka111 napisał:

Witam wszystkich! Mam pytanie czy wyjezdzał ktoś z firmą Centrum 24 opieka ze Świdnicy, mają dobre zarobki,ale czy są wiarygodne i czy na czas ba koncie,jakie maja sztele czy zgadzają sie z opisem,bardzo proszę o odpowiedz,pozdrawiam.

Ja wyjeżdżałam.Firms ok,ale nie dla tych którym zależy na składkach,oględnie tak powiem.

Miejsce było zgodne z opisem i ogólnie bez problemów.Jest jedno ale....Ta firma nie posiada ofert własnych tylko ogólnodostępne,dla innych firm też.Wiec wyslają twój profil ale na dwoje babka wróżyła,czy wyjedziesz.Bo może rodzina wybierze inną agencje,a co za tym idzie,inną opiekunkę.

Jeśli się jednak uda,to tak,zarobki wyższe niż gdzie indziej.Warto.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To czas pakować manatki.

Zmieniam spokojnego i nieskomplikowanego dziadka na kapryśną i oryginalną Damę.

Zamieniam piękny ogromny  wpół- dziki ogród,staw za oknem i prywatny las na samo serce Hamburga.

Miłego dnia,nie dawajcie się wirusowi.Byle przeczekać dziada.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Pozdrawiam z mojego "miejsca odosobnienia". Tak sobie myślę, że nam, opiekunkom łatwiej przyjdzie ewentualna kwarantanna. Trochę to smutne, ale i pocieszające.

Miłego dnia.

Miałam takie samo skojarzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, salazar napisał:

Wczoraj w Penny sama omiotłam wzrokiem kobietę, która głośno kichnęła, więc nie ma to tamto, uważaj na wydawane dźwieki, bo nie wiadomo, kto słyszy i jak zareaguje :d

Moja kielecka bratanica nieopatrznie pociągła se noskiem w pracy-Kaufland. I klientka zadzwonila do służb różnych i odsuneli ją od pracy,  żeby się wykurowała ..

Uwazajcie na siebie.   

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Słoneczka

Pogoda cudowna, dziewiczy błękit bez jednej chmurki, rześko. Same pozytywne info. W Polsce pracy w bród, za różne piniędze, tutaj też chcą mnie przeszczepić i jak żyć się pytam, jak żyć? Żona i dzieci pokochali się jeszcze bardziej. Tęsknią okrutnie. Nawet pies porozmawiał ze mną na widełoączu. A!!! W Psztyńcu już otworzyli kopce z kartoflami, bo "na Sw. Józwa ma być przez pole bruzda" i berbeluszka. Całuję:cmok: septycznie winszując wielu powodów do podniesienia adrenaliny(kawa, mocna herbata). A z optymistycznych rzeczy, to doprowadziłem się wreszcie do kultury. Mydłem. Jak mówi mój tata: "ściskam miło, czule i serdecznie". I tak czytam internety, i sobie wymyśliłem, że doszliśmy do momentu, kiedy polscy inernautyjanie już znają się na coronawirusie, epidemiologii i zdrowiu publicznym lepiej od lekarzy, mają najmojszą wiedzę o wszystkim i co powinno się robić.

Beste Grüße aus München

 

 

Edytowane przez LACH
I niech mi tylko ktoś jeszcze raz zarzuci, że mam tutaj mało optymistyczne podejście, to będzie mój ostatni post i pójdę sobie w gwizdu, i nie musicie mnie trzymać za słowo??❤?
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lawenda vera napisał:

Okolice Frankfurtu. Ładnie tu. Hesja to jedyny zachodnioniemiecki land, gdzie nie pracowałam, nadrobię zaległości i spadam, ostatecznie jak nic nie bedzie jeździło, to dygnę na piechotę. 900 km zrobię w jakieś 45-50 dni. Co to dla mnie, pestka.

Hawana,salazar :serce:

97082 to daleko od Ciebie? :haha:

Oraz helloł wszystkim. Piękna pogoda u mnie. Mam nadzieję, że u was też :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LACH napisał:

Dzień dobry Słoneczka

Pogoda cudowna, dziewiczy błękit bez jednej chmurki, rześko. Same pozytywne info. W Polsce pracy w bród, za różne piniędze, tutaj też chcą mnie przeszczepić i jak żyć się pytam, jak żyć? Żona i dzieci pokochali się jeszcze bardziej. Tęsknią okrutnie. Nawet pies porozmawiał ze mną na widełoączu. A!!! W Psztyńcu już otworzyli kopce z kartoflami, bo "na Sw. Józwa ma być przez pole bruzda" i berbeluszka. Całuję:cmok: septycznie winszując wielu powodów do podniesienia adrenaliny(kawa, mocna herbata). A z optymistycznych rzeczy, to doprowadziłem się wreszcie do kultury. Mydłem. Jak mówi mój tata: "ściskam miło, czule i serdecznie". I tak czytam internety, i sobie wymyśliłem, że doszliśmy do momentu, kiedy polscy inernautyjanie już znają się na coronawirusie, epidemiologii i zdrowiu publicznym lepiej od lekarzy, mają najmojszą wiedzę o wszystkim i co powinno się robić.

Beste Grüße aus München

 

 

Nie pyskuj i nie strasz. Bo Cię pacnę:szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...