Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

pod berlinem...mysle ze to temperatura w sloncu ale i tak powietrze stoi

U mnie nad Baltykiem 31, slonecznie, ale jest wietrzyk , calkiem przyjemnie.

W Berlinie goraco tak jak u mnie w Wielkopolsce.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

a gdzie stacjonujesz obecnie nad naszym cudnym morzem?

Jestem w robocie, 25 km od Kilonii, w Eckernfoerde, pieknym miasteczku z marina, promenada i plaza. Dzikie roze przy promenadzie przypominaja Ustke.

W sobote uroczyste otwarcie plazy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

Mnie takie lenistwo ogarnelo, że aż się sama sobie dziwię jak można być takim leniem.....jak były upały to miałam wymówkę ale dziś temperatura normalna, słońce się schowało a ja w dalszym ciągu sie opierniczam....od jutra się wezmę za robotę....muszę babkę wykąpać to za cały tydzień mi wystarczy....:szydera:

:szydera: też muszę moją wykompać, zastanawiam się czy dzisiaj? Może lepiej jutro? :kąpiel:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, hawana napisał:

Jestem w robocie, 25 km od Kilonii, w Eckernfoerde, pieknym miasteczku z marina, promenada i plaza. Dzikie roze przy promenadzie przypominaja Ustke.

W sobote uroczyste otwarcie plazy.

 

Zazdraszczam takiej miejscówki.Byłam już nad polskim morzem teraz w maju,ale dopiero zaczynały się upały.

Przyjemne z pożytecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

Zazdraszczam takiej miejscówki.Byłam już nad polskim morzem teraz w maju,ale dopiero zaczynały się upały.

Przyjemne z pożytecznym.

Nie ma Tereniu nic za darmo. Mam pdp z AL, caly czas jest ze mna , jak dziecko, ktore sie samo nie pobawi, a jak juz to zrobi, to plakac , smiac sie  i sprzatac. Bylam na plazy , ale z pdp w te upaly sie nie da, a pauze mam 2xtyg. 4 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, hawana napisał:

Nie ma Tereniu nic za darmo. Mam pdp z AL, caly czas jest ze mna , jak dziecko, ktore sie samo nie pobawi, a jak juz to zrobi, to plakac , smiac sie  i sprzatac. Bylam na plazy , ale z pdp w te upaly sie nie da, a pauze mam 2xtyg. 4 godziny.

Ciężko....

Moja Kasieńka nie jest tak absorbująca ale jak wchodzi w czasie pauzy albo wieczorem do mojego pokoju to czuję jak mi się sierść stroszy. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Mam. Muszę spróbować ale wtedy będę się bała czy czegoś nie zrobi. W nocy i rano nie wchodzi, czeka aż wstanę. 

Tez slysze Alutke, ale nie wychodze. Po zakloconej nocy dluzej spi rano. Taki plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hawana napisał:

Jestem w robocie, 25 km od Kilonii, w Eckernfoerde, pieknym miasteczku z marina, promenada i plaza. Dzikie roze przy promenadzie przypominaja Ustke.

W sobote uroczyste otwarcie plazy.

 

dzikie roze brzmia swojsko...wprawdzie przy deptaku niedaleko ich nie ma ale jest na stogach taka zapuszczona alejka obrosnieta wlasnie rozami..pachna cudnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiater sie zerwal jest szansa na ochlode

wrocilam z rowerku...super, zwiedzilam velten...stary most a w zasadzie ruiny..az sobie w brode pluje ze aparat moj zostal w domu wrrr:przekleństwa:, piekna sciezka rowerowa, asfalt , bunkry w lesie....i czas w miejscu stanla....komuna i ddry

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...