Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam dzisiaj na zakupach....I nic w tym dziwnego, ale nerwy mnie na tych zakupach poniosły...>:( Z zazdrości mało zawału nie dostałam...:donos: Dlaczego?  A zobaczcie sami....

2018-06-01 11.38.35.jpg Rozumiecie teraz moją frustrację? :szok: Ja chcę na grzyby....:smutek:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Byłam dzisiaj na zakupach....I nic w tym dziwnego, ale nerwy mnie na tych zakupach poniosły...>:( Z zazdrości mało zawału nie dostałam...:donos: Dlaczego?  A zobaczcie sami....

2018-06-01 11.38.35.jpg Rozumiecie teraz moją frustrację? :szok: Ja chcę na grzyby....:smutek:

O rany .Majowe grzyby.I Jake okazy.Tylko pozazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie ma czego zazdrościć...nie ja zbierałam...:smutek: A na dokładkę mojej frustracji to nie spojrzałam skąd one...te skarbeńki cudne...:smutek: 

Prosto z Czarnobyla ...Wieczorem zapalone światło nie będzie potrzebne . Grzyby za lampki nocne robić będą :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Prosto z Czarnobyla ...Wieczorem zapalone światło nie będzie potrzebne . Grzyby za lampki nocne robić będą :haha:

Nie strasz....nie strasz....wiesz jak się to może skończyć...:szydera: A grzybki nie z Czernobyla też mogą iluminować...w fosfor są bogate...:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie strasz....nie strasz....wiesz jak się to może skończyć...:szydera: A grzybki nie z Czernobyla też mogą iluminować...w fosfor są bogate...:trele:

Już nie będę straszyć.....chyba :hura:.....Pauzę mam do 13.30 ...Leje jak z cebra ( deszcz ...oczywiście ) a ja próbowałam się zdrzemnąć i ....za skarby świata nie mogę . Nic to ...będę Wam doopę zawracała ...albo se w piłeczki pogram .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez leje , a musze wyjsc na przerwe , niby nic nie mam do kupienia , ale ide dla towarzystwa .

Przed poludniem zaliczylam z dziadkiem wizyte w banku i zas dzis na poczcie , totolotka wyslac .Juz mi tam chyba wyrobia karte stalego klienta.))

Po poludniu niby zakupy z dziadkiem , te niby- bo to nic nie wiadomo, a on musi towarzyszyc przecie.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie takie lenistwo ogarnelo, że aż się sama sobie dziwię jak można być takim leniem.....jak były upały to miałam wymówkę ale dziś temperatura normalna, słońce się schowało a ja w dalszym ciągu sie opierniczam....od jutra się wezmę za robotę....muszę babkę wykąpać to za cały tydzień mi wystarczy....:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Byłam dzisiaj na zakupach....I nic w tym dziwnego, ale nerwy mnie na tych zakupach poniosły...>:( Z zazdrości mało zawału nie dostałam...:donos: Dlaczego?  A zobaczcie sami....

2018-06-01 11.38.35.jpg Rozumiecie teraz moją frustrację? :szok: Ja chcę na grzyby....:smutek:

niebawem oddasz sie swojej pasji lazenia po lesie....i gadania z drzewami...odczekaj jeszcze te pare dni...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Lecę już jutro na przeszpiegi...:haha: Codziennie pada,  ciepło....no i już czerwiec, więc szansa jest...:oklaski:

i raporcik prosze...ale powiem ze tu tez sa lasy i to takie calkiem fajne mieszane, a anwet jeden taki prawdziwy sosnowy .......tylko ze w takiej temperaturze nie bede lazic no i o kleszczach sie tyle nasluchalam ze bojam sie troche...zwlaszcza ze maz mojej pdp wlasnie badania robil bo znow jakas menda uciela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, awe59 napisał:

Mnie takie lenistwo ogarnelo, że aż się sama sobie dziwię jak można być takim leniem.....jak były upały to miałam wymówkę ale dziś temperatura normalna, słońce się schowało a ja w dalszym ciągu sie opierniczam....od jutra się wezmę za robotę....muszę babkę wykąpać to za cały tydzień mi wystarczy....:szydera:

Przed chwilą uczestniczyłam w " ekipie ratowniczej " ....;)...Mój PDP-ny jest jakiś niespokojny , nieposłuszny dzisiaj . Przed pauzą poprosił mnie o pomoc we wstaniu z fotela . Nie powiedział o co chodzi , myślałam , że chce tylko pozycję siedzenia sobie zmienić ....Skubaniutki po powstaniu zrobił obrót i bezpośrednio na stojący obok wózek ...wózek miał " zwolnione "hamulce ...mało co a usiadłby na podłodze ...Przed chwilą powtórkę z rozrywki zrobił dyżurującej za mnie córce . Krzyknęła " Barbara ...na pomoc " i ja biegiem na bosaka na górę . Nasz ukochany , uparty pan dr. już prawie siedział na podłodze ...Nie było ciężko  dla mnie , bo tylko podtrzymywać musiałam i patrzeć , żeby prosto usiadł ....Ufff..już po strachu ....na teraz . Nie wiadomo , czy jeszcze czegoś nie wymyśli w stylu " ja wiem lepiej ...ja jestem doktor - chirurg ! " ....Elka powiedziała mi na boku , że w razie czego to niech se siada na podłodze i mam nawet nie próbować go dźwigać . Mam dać jej znać a ona ściągnie odpowiednią pomoc ......Żeby było śmieszniej to ...lądował na doopę ....a po wszystkim posprawdzał sobie obie nogi , czy przypadkiem nie połamał ...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przed chwilą uczestniczyłam w " ekipie ratowniczej " ....;)...Mój PDP-ny jest jakiś niespokojny , nieposłuszny dzisiaj . Przed pauzą poprosił mnie o pomoc we wstaniu z fotela . Nie powiedział o co chodzi , myślałam , że chce tylko pozycję siedzenia sobie zmienić ....Skubaniutki po powstaniu zrobił obrót i bezpośrednio na stojący obok wózek ...wózek miał " zwolnione "hamulce ...mało co a usiadłby na podłodze ...Przed chwilą powtórkę z rozrywki zrobił dyżurującej za mnie córce . Krzyknęła " Barbara ...na pomoc " i ja biegiem na bosaka na górę . Nasz ukochany , uparty pan dr. już prawie siedział na podłodze ...Nie było ciężko  dla mnie , bo tylko podtrzymywać musiałam i patrzeć , żeby prosto usiadł ....Ufff..już po strachu ....na teraz . Nie wiadomo , czy jeszcze czegoś nie wymyśli w stylu " ja wiem lepiej ...ja jestem doktor - chirurg ! " ....Elka powiedziała mi na boku , że w razie czego to niech se siada na podłodze i mam nawet nie próbować go dźwigać . Mam dać jej znać a ona ściągnie odpowiednią pomoc ......Żeby było śmieszniej to ...lądował na doopę ....a po wszystkim posprawdzał sobie obie nogi , czy przypadkiem nie połamał ...:haha:

ja po podobnej akcji mam do dzisiaj blizne po zebach mojej pdp...totalny paraliz i strach plus waga lekko ponad stowe mala drobna pflege i ja...nie dalysmy rady obie podciagnac babki wiec z zebow zrobila sobie trzecia reke i zagryzla zeby na mojej rece przy pasze...bolalo masakrycznie ...mialam ochote ja sama walnac zeby puscla...nie uslyszalam nic poza stwierdzeniem..."moja zona jest chora"...o slowie "przepraszam" nie wspomne...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...