Skocz do zawartości

Po co wogole ćpać palić czy pić??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie sie zastanawiam nad tym po co to robić przeciez to jest bezsensu....

A szczegolnie ćpanie przeciez jak tylko wezmiesz za duzo wtedy mozna umrzec....

Naprawde czasem nie rozumiem glupoty ludzkiej....

Albo palenie papierosuw zeby sie pochwalic innym ze sie pali..... ,,Bo to jest fajne" Jak to niektorzy sadza....

A co wy o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

pale pije wciagam rucham. szlugi tez pale i nie dlatego zeby sie pochwalic hahaa wiekszej glupoty nie slyszalem...trzymajcie sie razem w swoim nudnym zyciu idzcie do lasu nawdychac sie powietrza bedzie co wspominac... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Osobiście wypić dla towarzystwa od czasu do czasu lubię, ale jeśli chodzi o inne używki to trzymam się od nich z daleka, i jakoś mnie nie ciągnie.

Z papierosami to zazwychaj tak jest że za dzieciaka się z kolega dla szpanu zapali jednego, potem drugiego no bo nie będę gorszy, a później to już się kręci koło nałogów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...
Gość Nieznajoma

Większość ludzi nie robi tego dla szpanu tylko dla dobrej zabawy albo dlatego że ma problemy. Łatwo jest zacząć trudniej skączyć. Nie lubie takich ludzi którzy obrażają takie osoby albo im mówią nie rób tego. Nie wiedzą dlaczego ktoś to robi nie znają życia tych ludzi. A nie którzy ludzie na prawde mają problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co palę?  dlaczego? chyba mój organizm potrzebuje ciutkę nikotyny,,wtedy jest w pełni zadowolony z siebie,,ja nikomu niczego nie zabraniam i mi nikt nie ma prawa niczego zabraniac,,jak ktoś ćpa to niech sobie ćpa,,jak lubi,,każdy wie ,że wszystko co palimy,co jemy jest szkodliwe,,na co nie spojrzeć to sama trucizna nas otacza,,co za różnica od czego nas szlak trafi,,,kazdy ma swój rozum.:święty: 

A pic i palić uwielbiamy na forum,,a kocham :piwo: ,,ale nie pamiętam kiedy ostatnio piłam:rozpacz: musze się poprawić,,bo tak nie może być,,na sucho żyć,,:hahaha: Ale dla szpanu w życiu nic nie robiłam:hahaha: dla zabawy też,,a problemów nie mam,,jestem na szczęscie z problemami w zgodzie,,i to jakiej:love: teraz na fajeczkę:p na zdrowie :love::serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie wątku jest palenie, picie i ćpanie. A gdzie uzależnienie od cukru? Od jedzenia w ogóle? Od  seksu? Zakupoholizm? Od tego forum? I wiele innych....

17 minut temu, jolantapl. napisał:

inne nałogi sporo 

Jest tylko jeden który nic nie kosztuje: to forum :d I całe szczęście,  bo bym zbankrutowała :święty::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

W temacie wątku jest palenie, picie i ćpanie. A gdzie uzależnienie od cukru? Od jedzenia w ogóle? Od  seksu? Zakupoholizm? Od tego forum? I wiele innych....

Jest tylko jeden który nic nie kosztuje: to forum :d I całe szczęście,  bo bym zbankrutowała :święty::d

 Zaczekaj tylko na rachunek za internet :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie palę ( niczego ), nie piję alkoholu żadnego, a o ćpaniu to nawet nie myślałam nigdy.

Czyli można, ale ja się tą wolnością od tych nałogów nie chwalę, bo to nie jest silna wola, ja po prostu nigdy nie miałam środków na używki. Problemów za to mi nie brakowało nigdy, jednak wątpię, żeby piwo czy zioło mi pomogło cokolwiek rozwiązać.

          A jeśli chodzi o alkohol to teraz może bym i wypiła jakąś lampkę wina, albo i  to piwo ze sokiem jak @violka ale z wiekiem ... alkohol już mi szkodzi : bóle głowy, bezsenność... Czyli pozostanę w ty,m wątku bezgrzeszna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity jaka Ty jesteś grzeczna dziewczynka,,:love: ja też ale tylko z papierosem i dobrym :piwo: czasami,,zapomnialam jak już smakuje,,taki odwyk mam w De,,a jak tutaj zostanę to na 100% odwyk,,a tyle alkoholu ma mój slodziak,,sam nie pije ale ma,,chyba będzie trzeba imprę u niego zrobić,,winka ma przepyszne,,bo próbowałam,,na język-hahaha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Serenity napisał:

A ja nie palę ( niczego ), nie piję alkoholu żadnego, a o ćpaniu to nawet nie myślałam nigdy.

Czyli można, ale ja się tą wolnością od tych nałogów nie chwalę, bo to nie jest silna wola, ja po prostu nigdy nie miałam środków na używki. Problemów za to mi nie brakowało nigdy, jednak wątpię, żeby piwo czy zioło mi pomogło cokolwiek rozwiązać.

          A jeśli chodzi o alkohol to teraz może bym i wypiła jakąś lampkę wina, albo i  to piwo ze sokiem jak @violka ale z wiekiem ... alkohol już mi szkodzi : bóle głowy, bezsenność... Czyli pozostanę w ty,m wątku bezgrzeszna....

To pięknie :serce: Mało jest dzisiaj ludzi wolnych od nałogów. Gdzieś ty się uchowała? :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 po prostu taka jestem i nie widzę w tym jakiejś zasługi. Nie przyszło  mi to też  z jakimś trudem.

Właściwie to nawet nie rozumiem po co bym miała pić , palić czy się narkotyzować ?

Ale to może dostałam taki dar od losu ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...