Skocz do zawartości

Kontrola paragonów !!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mnie dzisiaj rozśmieszyła moja seniorka jak z lupą sprawdzała paragony -co tam pisze .A wiecie jak nieraz jest na paragonie -tylko skrót i nieraz sama nie wiem co to jest .Ale babcia twardo czyta i nie wiem czego szukała bo nic nie znalazla.

Robię zakupy i mam paragony i prowadzę nawet księgowośc i musi sie zgadzac co do 1 centa.

A jak u was wygladają zakupy i też macie PDP z lupą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem 10 dni,już 4 razy zrobiono mi zakupy, córka dziadka je robi,zgodnie z tym co napisane na kartce,jak nie kupi wszystkiego to się tłumaczy ;) na razie nie mogę narzekać,pewnie dobre 100€ już dawno przekroczyłam...

Ania to oby tak dalej było,,,a ty jesteś na nowym miejscu pracy? pierwszy raz u tego dziadka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jestem 1-wszy raz i pierwsza opiekunka u dziadka.

Ania to musisz sobie wychowac dziadka -a czy to ten dziadek co miał długo spać a wstaje z kurami? a Ty świeżynka?

Dziadek ma nową twarz w domu i nie ma co się dziwić ,że dziadek dostał zastrzyk energi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie,to nie ten dziadek... Mój dziadek twierdzi,że chce spać do 10 lub 11 a o 8:40 jak mu daję tabletkę i magnez to już siedzi na krześle w pokoju pracy...Mi to osobiście nie przeszkadza,robię wszystko zgodnie z planem i się nie przemęczam... Jedyny mankament to w pokoju opiekunek brak telewizora :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie,to nie ten dziadek... Mój dziadek twierdzi,że chce spać do 10 lub 11 a o 8:40 jak mu daję tabletkę i magnez to już siedzi na krześle w pokoju pracy...Mi to osobiście nie przeszkadza,robię wszystko zgodnie z planem i się nie przemęczam... Jedyny mankament to w pokoju opiekunek brak telewizora :cry:
----ja też nie mam telewizora i nie chcę ,starczy mi internet!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja podopieczna nie szuka, ale ja lubię mieć paragony dla własnego spokoju ducha. Zresztą po odejściu od kasy zawsze sprawdzam czy dobrze nabiło, bo czasem zdarzało się, że na półce była jedna cena a kasa nabiła inną i musiałam wykłócać się z babeczkami z punktu obsługi klienta.

[ Data: 27-03-2015, 18:00 ]

Co do TV to ja oglądam z podopieczną. Wieczorem to większą część czasu siedzę w Internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...