Skocz do zawartości

Czy macie marzenia? Czy spełniają się Wam marzenia?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak,podjęłam taki temat bo miałam i mam marzenia .Bardzo dużo marzeń mi się spełniło ,nie czekałam specjalnie aby jakieś marzenie mi się już i teraz spełniło,to samo z czasem się spełniało.

Np.marzyłam aby kolejny raz polecieć do Australii ,ale ze względu na finanse było to niemożliwe i nawet nie myślałam ,że jeszcze kiedyś tam polecę.A jednak po 5 latach poleciałam i to na 3 miesiące do Australii.

Zawsze chciałam zobaczyć Bawarie w Niemczech i co? jestem na Bawarii

i mam jeszcze wiele wiele marzeń co się spełniły i kocham marzenia bo po cichu myslę ,że może też się spełnią.

Napewno też macie marzenia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dużo planów,nie marzeń... Plany realizuję,każdego roku coś...Też jak koleżanka mam plan zobaczyć Australię,taki tour wzdłuż wybrzeża i rafę koralową zobaczyć (nie umiem pływać,ale ponoć nie trzeba umieć ),z tych przyziemnych to chcę małe mieszkanko we Wrocławiu mieć =D,tak po cichu to wam powiem :),reszty nie powiem =D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko Ci co nie żją nie mają marzeń...one pozwalają nieraz utrzymywać się na "gruncie",marzenia ,nadzieje .Spełnianie się ich to nieraz zbieg czystych przypadków,dobrze jeśli tym marzeniom nieraz pomagamy a nie czekamy założonymi rękoma.Szeroki temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Podobno jak przestaje się miec marzenia i plany to traci się sens zycia .Kazdy z nas ma inne marzenia w zaleznosci od sytuacji w jakiej sie znajdujemy czasami marzenia jednej osoby dla innej moga byc nie zrozumiałe banalne i w ogóle jest to oczywistośc np.niedawno marzyłam a w zasadzie pragnęlam zyczyłam sobie ,zeby wreszcie trafić na normalne zlecenie do normalnego domu i miec pod opieką normalną osobę ,która ma normalna rodzinę no i się doczekałam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mam marzenia ? Nie wiem, chyba nie. Raczej mam zarysowane plany na przyszłość ale na tyle plastyczne że w razie potrzeby mogę je zmodyfikować. To doświadczenie życiowe. Nie zawsze wszystko jest po naszej myśli i trzeba być na to przygotowanym ale dalej przeć do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam, że dużo zależy od nastawienia do życia - wraz z nim zmienia się też to, jak jesteśmy postrzegani. Jeśli z marzeń robimy sobie plany, które konsekwentnie realizujemy, to jestęśmy szczęśliwe :)

 

Pamiętajmy przy tym, że zawsze warto mieć marzenia, do któtych będzie się dążyć - bez nich życie staje się nudne i przewidywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...