Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minut temu, lucyna.beata napisał:

seler nie przeszedl, probowałam..on miesozerny jest...ale jutro chce sprobowac zrobic zielone nalesniki tyle tylko ze dziadek pluje na szpinak wiec...wykombinowałam pietruche.

to też korzeń :dobrze:. Zadziała tak samo. Zamykaj się na noc  , klucz wrzuć do studni, żeby nie kusiło po nocy :haha::szydera:, a jeśli nie zastosujesz się do moich wskazówek, to potem pilnie  chrzestnych bedziesz szukać :telefon: :haha:

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

to też korzeń :dobrze:. Zadziała tak samo. Zamykaj się na noc  , klucz wrzuć do studni, żeby nie kusiło po nocy :haha::szydera:, a jeśli nie zastosujesz się do moich wskazówek, to potem pilnie  chrzestnych bedziesz szukać :telefon: :haha:

@Heidi

no ta...tylko ze ja mysłalam o natce ale wiesz...z tym zamykaniem drzwi dobry pomysl....on noce czuwa przy zonie...hmmmm...

wprawdzie nie grozi mi pozne macierzynstwo ale...strzezonego ...itdO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Heidi napisał:

po pietruszce sikać będzie jak szalony :szydera:. Daj szpinak, a powiedz, że to pietruszka. W smaku w ogóle nie czuć, a witaminy przednie (żelazo) 

Daj jeszcze herbatę matcha..też zielona...też będzie sikał i korzeń zatrudni do czego innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduje ze stoczylam walke z pterodaktylem, zapieral sie skrzydlami...nie chcial dac sie zapakowac do worka...w koncu odpuscil i sedzi w piekarniku...ufff.....worek na styku ale sie udalo..teraz odliczam czas...

a nalesniki zrobilam z pietrucha wpieprzyl ze smakiem dodal swoj sos z agawy i zjadl...chyba mu spmakowaly...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ptaszysko bylo gotowe po 3 godzinach....z tego olbrzymiego kaczora zostaly kosteczki...czyli to najlepsze, ale zjadl dziadek calego cycka a ja noge reszte zamrozil...O.o

stwierdzil ze jak wyjade na urlop on bedzie mial co jesc...

wiec z tego co lezy na talerzu wymyslilam krokiety zwlaszcza ze dunczyk jedzie do metro zrobic mi juz zakupy do domu ...przecena potezna jest.....

nie wiem kiedy wroci wiec moge je trzymac w piekarniku i podac na cieplo..

ale musze powiedziec ze ptaszek wyszedl pyszny

jutro sandacz...rybka lubi plywac :oklaski:

:trele::zdrówko:

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Placki ziemniaczane dzisiaj :oklaski::oklaski::oklaski: Hurrrrra!!!! :hura::hura::hura: Moi Panowie po cygańsku, z gulaszem, a ja po kaszubsku, czyli na słodko ze śmietaną :oklaski::hura:

Jak ich przekonałaś?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Marzą mi się naleśniki, albo placki ziemniaczane....:$ Ale przy moich obu Panach marne szanse...obaj nie są fanami, niestety...:( Zrobię podchody dzisiaj, a nuż się uda? :haha:

A ja wczoraj , musiałam wysłuchiwać żali , że tak dawno nie było placków ziemniaczanych O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, żeby wasza dieta była skuteczna , to powolę sobie tu coś bynajmniej "wtrącić". Ostatnio jak doszliśmy do Theatercaffe, to zanim do obiadu przysiedliśmy się , to najpierw z  klopsem musiałam walczyć. >:(. Cóż taka robota >:(

No to dziś kłopot z wymyślaniem obiadu macie z głowy:cześć2::cześć3:   :trele:  :szydera:

Wybaczcie moje grubiaństwo :cmok:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

To tak, żeby wasza dieta była skuteczna , to powolę sobie tu coś bynajmniej "wtrącić". Ostatnio jak doszliśmy do Theatercaffe, to zanim do obiadu przysiedliśmy się , to najpierw z  klopsem musiałam walczyć. >:(. Cóż taka robota >:(

No to dziś kłopot z wymyślaniem obiadu macie z głowy:cześć2::cześć3:   :trele:  :szydera:

Wybaczcie moje grubiaństwo :cmok:

Każdy "klops" jest elementem naszej pracy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...