Skocz do zawartości

Oferta ze Świętami. Opiekunka z dobrym niemieckim dla naszej kochanej, ceniącej poczucie humoru Seniorki bez demencji, pani Marie-Luise, – 1.500 Euro netto, w 86420 Diedorf


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Samotna seniorka

Stawka: 1500 Euro +320 € Bonus Świąteczny
Termin wyjazdu: 30.11.2023
Miejscowość: Diedorf, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Nasza podopieczna pani Marie-Luise (79) to bardzo rozważna osoba, ceniąca sobie spokój i harmonię. Jest Bawarką i kocha ten region, z którym jest bardzo związana.
Seniorka potrzebuje słuchacza, bardzo lubi towarzystwo, jest wesoła i chętnie żartuje. Uwielbia swojego kota, dlatego ważne jest, aby opiekunka nie miała alergii na sierść.
Pani Marie-Luise nie choruje na demencję, jest osobą sprawną umysłowo. Cierpi na chorobę Parkinsona i jest po przebytym udarze prawostronnym, który spowodował częściowe unieruchomienie tej strony ciała. Dlatego porusza się na wózku inwalidzkim lub o rollatorze.
Nasza podopieczna mieszka w pięknym, dużym domu jednorodzinnym z ogrodem na obrzeżach miejscowości Diedorf, na 1 piętrze w tym samym budynku mieszka jej syn – znany stomatolog, ze swoją żoną, którzy prowadzą osobne gospodarstwo domowe.
Opiekunka codziennie dba o czystość i porządek w domu, w kuchni i łazience i toalecie, robi zakupy, zajmuje się sprzątaniem i praniem oraz gotowaniem.
Dla opiekunki przygotowano osobny pokój, rodzina instaluje Internet. Sklepy są w niedalekiej odległości – do 10 minut od domu.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98
kom. 503-502-317, 669-363-748, 508-558-955, 506-593-481, 506-593-416, 690-260-327
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...